Spišská N. Ves – Prešov 3:4 (po pr.) | Trnava – Osmos Bratislava 1:2 (kon.) | Michalovce – Dubnica 3:2 (kon.)

Využité presilovky: 0:1 (19:57:13)

V dramatickom zápase na Spiši napokon víťazí hosťujúci Prešov. Ten vstrelil víťazný gól štyri sekundy pred koncom predĺženia, keď sa presadil Dominik Novák.

Ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný večer.

64:56
    Tím HC Prešov dal gól!
    Gól strelil DOMINIK NOVÁK.

Asistencia Adam Tužinský.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Spišiaci mali v závere dobrú možnosť na víťazný gól, ale ich presilová hra napokon ostala nevyužitá. Rozhodne sa teda v predĺžení, ktoré sa začne o malý moment.

Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves

(Branislav Cvengroš – 2 min., podrazenie).

55:07

(Marek Krmenčík – 2 min., hákovanie).

49:46

(Patrik Španko – 2 min., hrubosť).

45:44
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Okamžite je však Na Spiši opäť vyrovnané. Gól strelil RENÉ ŠTRAUCH, ktorý sa presadil druhý krát za necelé dve minútky.

Asistencie Rastislav Václav, Peter Kundrik.

45:09
    Gól strelil KRISTIÁN LUPTÁK.

Asistencie Marcel Stena, Kristián Lunter.

44:07
    Gól strelil RENÉ ŠTRAUCH.

Asistencie Rastislav Václav, Marek Krmenčík.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

V druhej tretine sme videli po góle na oboch stranách. Domácej Novejši sa aj podarilo vyrovnať, lenže na presný zásah Dávida Pastuchu okamžite reagoval Dominik Novák, ktorý sa tak zaslúžil o to, že do poslednej tretiny pôjdu hráči Prešova s jednogólovým náskokom.

Tretia tretina sa začne približne o 18:58.