Washington – Florida 5:6 (2:3 po s.n.) | Dallas – Minnesota 1:3 (kon.) | Calgary – Nashville 3:5 (kon.)
Philadelphia – New Jersey 5:2 (kon.) | Carolina – Colorado 1:3 (kon.) | Los Angeles – Buffalo 1:5 (kon.)

Radek Faksa (DAL) 0+0, 1 střela, čas na ledě 15:13
    Roman Polák (DAL) 0+0, 2 střely, čas na ledě 11:34 (04:49:42)

1. Devan Dubnyk (MIN) 33 zák., 1 gól, 97,1%
    2. Ryan Suter (MIN) 1+1
    3. Ben Bishop (DAL) 33 zák., 2 góly, 94,3%

Statistiky: Střely na bránu: 34-36; Zablokované střely: 19-21; Vhazování: 51%-49%; Hity: 16-16; Přesilové hry: 0/1-0/1; Trestné minuty: 2-2.

Dallas ve druhé třetině přestřílel Minnesotu na střely 23:11, a když už se na začátku závěrečné třetí části ujal vedení, Minnesota dokázala dvěma góly během necelých čtyř minut utkání otočit. Na gól Jasona Spezzy po skvělé teči nejprve odpověděl z dorážky Matt Dumba a obrat poté obstaral Ryan Suter, jehož nahození zpoza brány si nešťastně srazil do vlastní sítě Esa Lindell. Definitivní pojistku ještě přidal střelou do prázdné brány Zach Parise. Stars prohráli po skvělém výkonu potřetí v řadě, zatímco Wild naopak podruhé za sebou vyhráli. Ryan Suter se stal 11. americkým obráncem, který dosáhl v NHL hranice 500 bodů. Výsledek. Dallas Stars 1 Minnesota Wild 3.

59:50
    Ben Bishop ještě jednou zamířil na střídačku a Wild opět mohli skórovat do prázdné brány z levého kruhu pro vhazování, tentokrát ale trefili přední tyč!

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.
    59:00 Zach PARISE - 1:3

59:00
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Ryan Suter vyhodil puk obloukem z obranného pásma a poté to udělal výborně ZACH PARISE, když na pravém křídle dobruslil puk u trestného boxu a bekhendem ho poté poslal směrem do prázdné brány! Útočník Wild poté ještě svedl osobní souboj s Johnem Klingbergem, kterého parádně odstavil tělem, a nechal kotouč doklouzat do sítě. Asistence: Ryan Suter.

58:28
    Jason Zucker mohl rozhodnout, jenže byl v levém kruhu pod tlakem a minul vzdálenější pravou tyč prázdné brány! Dallas ještě žije.

57:52
    Ben Bishop ještě chvilku počkal, a když viděl, že jeho spoluhráči udrželi útočné pásmo, vystartoval na střídačku!

57:01
    Julius Honka kličkoval na útočné modré čáře, což byla chyba, protože Markus Foligno mu dokázal puk vypíchnout.

56:17
    Jason Dickinson se po rychlém obratu hry dostal ke střele na bodu levého kruhu pro vhazování, Devan Dubnyk ale puk dobře viděl a pravým betonem ho vykopl.

55:25
    Stars se na pravém křídle dostali ke střele od hrazení, která zamířila nad bránu hrdiny dnešního utkání Devana Dubnyka. Minnesota vede těsně 2:1.

55:13
    Dallas dnes usiluje po návratu domů o ukončení série dvou porážek v řadě, zatím to ale vypadá, že neuspěje.

54:46
    Jordan Greenway se pokusil střelou z úhlu přidat pojistku, Ben Bishop ale puk podržel. Komerční přestávka.
    52:54 Ryan SUTER - 1:2

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 41. Spezza (Heiskanen, D. Shore) – 50. Dumba (Mikael Granlund, Parise), 53. Suter (E. Staal, Zucker), 59. Parise (Suter)

Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – Lindell, J. Klingberg (A), Methot, Heiskanen, Honka, R. Polák – Ja. Benn (C), Seguin (A), Hintz – D. Shore, Spezza, Pitlick – Janmark, Faksa, Comeau – G. Smith, Dickinson, B. Ritchie. Hlavní trenér: Jim Montgomery.
    Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Suter (A), Dumba, Brodin, Spurgeon, Seeler, Pateryn – Zucker, E. Staal, Read – Parise (A), M. Koivu (C), Mikael Granlund – Niederreiter, Coyle, Greenway – M. Foligno, Fehr, J.T. Brown. Hlavní trenér: Bruce Boudreau.

Rozhodčí: Jake Brenk, Wes McCauley. Čároví: Jesse Marquis, Tim Nowak

Diváci: 18346