Frýdek-Místek – Zlínsko 1:3 (kon.) | Hulín – Líšeň 2:3 (kon.) | Rýmařov – Vyškov 1:1 (kon.)
Uh. Brod – Petřkovice 2:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Hodonín 2:2 (kon.)
SK Jiskra Rýmařov
1:1 (1:0)
MFK Vyškov
Sobota 20.10.2018, 14:30 • Fotbalový areál SK Jiskra Rýmařov, Rýmařov • Moravskoslezská fotbalová liga • 12. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (16:28:46)

Je konec. Dnešní utkání nakonec končí remízou 1:1. Ve 28. minutě se prosadil Šupák a Rýmařov šel do vedení. Ve druhém poločase hostí snažili až se dočkali v 89. minutě, když se trefil Jan Krejčí. Obě mužstva si tak připsala po jednom bodu.

90+3

90+3
    Posléze si hosté vypracovali šanci, ale ta skončila jen vedle brány.

90+2
    Němec za svůj nedovolený zákrok uviděl žlutou kartu a Vyškov tak má volný kop.

90+1
    Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází Ondruška, přichází Piroška.
    89. Jan KREJČÍ - 1:1

89
    MFK Vyškov právě vstřelil branku!
    Přece jenom hosté srovnávají a to minutu před koncem základní hrací doby! Po přihrávce do vápna se prosazuje JAN KREJČÍ.