Frýdek-Místek – Zlínsko 1:3 (kon.) | Hulín – Líšeň 2:3 (kon.) | Rýmařov – Vyškov 1:1 (kon.)
Uh. Brod – Petřkovice 2:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Hodonín 2:2 (kon.)
ČSK Uherský Brod
2:3 (0:2)
FC Odra Petřkovice
Sobota 20.10.2018, 14:30 • UT Lapač • Moravskoslezská fotbalová liga • 12. kolo

Děkujeme za pozornost, hezký zbytek dne. (16:49:20)

Utkání 12. kola MSFL končí těsným triumfem Petřkovic v poměru 3:2. Hosté tak navázali na vysoké vítězství proti Frýdku-Místku a připisují si do tabulky další tři body, zatímco domácí fotbalisté musejí skousnout čtvrtou porážku v řadě.

90+1

90+1
    Nastavovat se bude jedna minuta.

90
    Běží poslední minuta čisté hrací doby. Míč je u brány Uherského Brodu, odkud jej uvede do hry gólman Dostál.

89
    Hosté mezitím naposledy vystřídali, Dominika Smékala nahradil Pavel Tobiáš.

89
    Ten posléze vůbec nespěchal se svou rozehrávkou a vidí tak od rozhodčího žluté napomenutí za zdržování hry.

89
    Balon ale zamířil pouze k brankáři Chmielovi.

87
    Hosté si v závěru často pomáhají pouze za cenu faulů. Po dalším takovém je Velnerovi udělena žlutá karta, Uherský Brod bude navíc kopat přímý kop.

87
    Další akci domácího celku zhatil ofsajd.

86
    Uherský Brod měl k dispozici standardku z nadějné pozice, srovnáno ale není.

84
    Petřkovice jej ubránily a vyvážejí míč daleko od své branky.

84
    Balon se po chvíli dostal do držení Brodu, který si vynutil rohový kop.

83
    Po faulu zůstávají u balonu Petřkovice. Chvátat nikam nebudou.

82
    Druhé střídání Uherského Brodu, Michalec nahrazuje Kováře.

82
    U míče jsou hosté, kteří mají k dispozici vhazování. Minuty teď domácím budou utíkat hodně rychle...