Havlíčkův Brod – Žďár n/S 6:3 (kon.) | SHK Hodonín – Opava 5:1 (kon.) | Šumperk – Nový Jičín 6:1 (kon.)
Kopřivnice – Val. Meziříčí 5:4 (po pr.) | Písek – Tábor 3:2 (kon.) | Pelhřimov – David Servis 5:4 (po pr.)
BK Havlíčkův Brod
6:3 (1:0, 1:3, 4:0)
SKLH Žďár nad Sázavou
Sobota 20.10.2018, 17:00 • Zimní stadion Kotlina • 2. liga - Jih a Východ (ČR) • 11. kolo

59:58
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Peslar – 2 min., pozdní dohrání).

59:01
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Pleva – 2 min., nedovolené bránění).

57:16
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Koželuh – 2 min., hákování).

53:50
    Střídání v týmu SKLH Žďár nad Sázavou: ze hřiště odchází Sláma, přichází Kulich.

53:50
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Bruslaři jdou do tříbrankového trháku! TOMÁŠ SEMRÁD vybojoval puk na modré čáře a poslal jej nekompromisně za Slámova záda! Obránce domácího celku tak dovršil hattricku! Asistence: Miroslav Třetina.

52:37
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Kuřítko – 5 min., faul kolenem + osobní trest do konce utkání, faul kolenem). Trest odpyká Bureš.

51:53
    Domácí se dostávají do dvoubrankového vedení! Miroslav Třetina vybojoval puk u pravého hrazení a z pravého kruhu poslal přihrávku na TOMÁŠE CHLUBNU, který střelou bez přípravy, která skončila v levém horním rohu překonal brankáře! Asistence: Miroslav Třetina, Petr Kuchta

47:59
    Bruslaři otáčí vývoj zápasu na svoji stranu! Luboš Voříšek se chopil puku a jel do útočného pásma, z pravého kruhu vypálil po zemi, Sláma vyrazil puk levým betonem přímo na TOMÁŠE SEMRÁDA. Domácí obránce měl lehkou práci, jelikož před ním byla prázdná klec! Asistence: Luboš Voříšek.

43:08
    Domácí celek srovnává krok ze svým soupeřem! Jan Milfait přihrál puk z obraného pásma na rozjetého TOMÁŠE SEMRÁDA, který střelou z levého kruhu poslal puk do pravé šibenice! Asistence: Jan Milfait.

41:34
    Petr Kuchta trefil tyč, puk následně jel po brankové čáře a Sláma pro něj skočil rybičku!

39:27
    Žďár právě vstřelil branku!
    Žďárští otáčí vývoj utkání! Martin Kuřítko si sjel před branku, kde našel MARTINA PLEVU, který střelou na dlouhou hokejku překonal Nováka! Asistence: Martin Kuřítko.

34:54
    Žďárští hokejisté využívají dvojnásobnou početní výhodu! Martin Lojek přihrál z pravého kruhu na svého kapitána MARTINA PLEVU, který vypálil bez přípravy a poslal puk pod horní tyč! Asistence: Martin Lojek, Lukáš Jícha.

34:35
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kulhánek – 2 min., sekání).

33:31
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Semrád – 2 min., sekání).

33:10
    Tomáš Chlubna v dobré pozici trefil spojnici.

32:28
    Plameny snižují stav utkání brankou v oslabení! Brankář domácího týmu vyjel pro puk za branku, přihrál jej na svého spoluhráče, ONDŘEJ STEHLÍK ho obral o puk a posla puk do odkryté branky! Asistence: Marek Prokš

30:45
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Lojek – 2 min., hákování).

28:18
    Bruslaři jdou do dvoubrankového vedení! Patrik Přidal vybojoval puk za hostující brankou a poslal puk na Viktora Horáka. Obránce havlíčkobrodské juniorky vystřelil a kotouč před Slámou tečoval kapitán Bruslařů MIROSLAV TŘETINA! Asistence: Viktor Horák, Patrik Přidal.

25:47
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kuchta – 2 min., sekání).

23:35
    Valovi se nepovedlo vyhodit a přihrál přímo před brankáře na Wasserbauera, ale Novák skvěle zasáhl!

23:08
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Ludvík – 2 min., podrážení).

18:08
    Havlíčkobrodští využívají přesilovou hru a ujímají se vedení! MARTIN NEPOKOJ přihrál na levý kruh Vojtěchu Šmídovi, který si chtěl obehrát protihráče, což mu nevyšlo, tak vrátil puk prvnímu jmenovanému, který střelou bez přípravy propálil vše, co mu stálo v cestě! Asistence: Vojtěch Šmíd.

16:26
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Hasoň – 2 min., pozdní dohrání).

13:09
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Tlačil – 2 min. + 10 min. osobní trest, krosček). Trest odpyká Peslar.

11:12
    Obrovský souboj na brankovišti domácího celku. Žďár pálil ze všech pozic, ale fantastický Novák celou akci zlikvidoval.

00:48
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Blinka – 2 min., podrážení).
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Kuřítko – 2 min., hrubost).

Dominik Adam

Branky a nahrávky: 19. Nepokoj (Šmíd), 29. Třetina (Horák, Přidal), 44. Semrád (Milfait), 48. Semrád (Voříšek), 52. Chlubna (Třetina, Kuchta), 54. Semrád (Třetina) – 33. Stehlík (Prokš), 35. Pleva (Lojek, Jícha), 40. Pleva (Kuřítko)

BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – Semrád, Nepokoj, Vala, Šmíd, Horák, Kulhánek – Přidal, Třetina (C), Blinka – Michálek, Voříšek (A), Milfait (A) – Chlubna, Kozlík, Beneš – Ludvík, Kuchta
    SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (54. Kulich) – Kolda, Půža, Koželuh, Lojek, Pleva (C), Peslar – Tlačil, Gregar, Kovářů, Prokš, Kunstmüller (A), Bureš, Jícha, Kuřítko, Hasoň, Stehlík (A), Kališ, Wasserbauer

Rozhodčí: Tomáš Battěk – Ondřej Žídek, František Štěpánek