Dvůr Králové n. L. – Kolín 7:3 (kon.) | Klatovy – Kobra 7:2 (kon.) | Bílina – Řisuty 6:5 (po pr.)
Mostečtí Lvi – Sokolov 1:4 (kon.) | Trutnov – Nymburk 4:3 (2:0 po s.n.) | Vrchlabí – Jablonec n/N 4:2 (kon.)
Mostečtí Lvi
1:4 (0:1, 0:1, 1:2)
HC Baník Sokolov
Sobota 20.10.2018, 18:00 • A-Benet Arena, Most • 2. liga - Sever a Střed (ČR) • 11. kolo

Ačkoli domácí hráči dokázali během třetí třetiny vykřesat naději na bodový zisk, veškeré jejich naděje zhatil hattrickem David Hruška. Sokolov si do tabulky připíše tři body za výhru 4:1 nad Mosteckými Lvi. (20:15:56)

59:45
    Zakázané uvolnění Sokolova.

59:11
    Baník právě vstřelil branku!
    Střelou do prázdné branky završuje svůj dnešní hattrick DAVID HRUŠKA – 1:4! Bez asistence.

Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Štěpán Urbánek – 2 min., krosček).
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Petr Přindiš – 2 min., sekání).

53:49

51:49
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Tomáš Vracovský – 2 min., hákování).

47:19

45:19
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Martin Mical – 2 min., nedovolené bránění).

45:19
    Za brankou se těžko zvedá z ledu otřesený Vojtěch Šik.

44:30
    MOSTEČTÍ LVI zvyšují tlak na soupeřovu branku.

43:42
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku!
    Domácí ovšem nic nezabalili a za MOSTECKÉ LVI bleskově snižuje zkušený TOMÁŠ PŘEUČIL – 1:3! Asistence: František Mála, Vladimír Kýhos.

41:08
    Další přesilovou hru opět využívá dnes dvougólový DAVID HRUŠKA 3:0 pro Sokolov! Asistence: Tomáš Rohan, Marek Švec.

40:01

Ve druhé třetině ve, které se spíše jen vylučovalo, po využití přesilové hry Davidem Hruškou Sokolov navýšil prozatimní stav utkání na 0:2! Třetí třetina bude zahájena cca v 19:40 hodin.
    Branky a nahrávky: 44. Přeučil (Mála, Kýhos) – 5. Čejka (Hotěk, Trapl), 35. D.Hruška (Vracovský, Přindiš), 42. D.Hruška (Rohan, Švec), 60. D.Hruška

Mostečtí Lvi: Chabr (Kovařík) – Polák, Urbánek, Sklenička, Kunrt, Havlůj (C), Fučík – Čmolík, T. Přeučil (A), Hrdlička, Böhm, Kýhos, Nedrda (A), Mical, Bakrlík, Mála, Smolka. Trenéři: Kamil Kašták, Vladimír Šafner.
    HC Baník Sokolov: Fečo (P. Hruška) – Vodička, Přibyl, Rulík, Michálek, Přindiš (A), Šik (A) – Kovařík, Kuběna, Vracovský, Čejka, Čurda, Stříbrný, Trapl, Hotěk, D. Hruška, Švec, Vrána, Rohan (C). Trenér: Karel Mlejnek.

Rozhodčí: Jaroš – Mi. Svoboda, Ovsík