Trnava – Senica 4:1 (kon.) | Sereď – Ružomberok 3:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Zlaté Moravce 3:1 (kon.)
Dunajská Streda – Podbrezová 3:2 (kon.) | Žilina – Michalovce 2:2 (kon.) | Trenčín – Nitra 0:1 (kon.)
DAC 1904 Dunajská Streda
3:2 (1:2)
FK Železiarne Podbrezová
Sobota 20.10.2018, 17:00Niké liga • 12. kolo

Od nás je to pro tuto chvíli vše. Děkujeme za pozornost a přejeme hezký zbytek soboty. Na viděnou. (18:57:23)

Dunajská Streda dokázala ve druhém poločase dvěma góly otočit stav a po zásluze získává do tabulky tři body. Aktivní Bayo nejprve srovnal na 2:2 a posléze dal zapomenout na předchozí nezdary Kalmár, jenž si udělal prostor kličkou a přesnou ranou k tyči rozhodl o vítězství favorita.

90+5

90+5
    Vhazování měla k dispozici i Podbrezová, která se vydala ihned dopředu. Domácí obrana ale uklidnila situaci přihrávkou na Jedličku.

90+4
    Již běží poslední minuta nastavení. Kalmár sbíral zkušeně cenné vteřinky u rohového praporku, posléze vybojoval aut.

90+3
    Hosté chvíli kombinovali na polovině Dunajské Stredy, do zakončení se ale nedostali.

90+2
    Domácí lavička činí poslední změnu v sestavě, Divkoviče nahrazuje Koné.

90+1
    Střídající Tretiakov měl na kopačce čtvrtý gól, jeho střela na zadní tyč ovšem zamířila těsně vedle!

90
    Nad rámec čisté hrací doby se budou nastavovat čtyři minuty.

89
    Ve stejné chvíli střídá také dvougólový domácí střelec Bayo, jehož jméno teď tribuny hlasitě skandují. Do hry se zapojí Záhumenský.

89
    Frustrovaný Turňa je stažen ze hřiště. Jeho místo zaujme na posledních pár minut Galčík.

88
    Dunajská Streda se dostala k míči, její akci brzdí nedovoleným zákrokem Turňa, jenž vidí žluté napomenutí.

87
    Podbrezová operuje na domácí polovině, DAC ale příkladně brání.

85
    Dunajská Streda dala gól!
    Tak to ZSOLTU KALMÁROVI nakonec přeci jen vyšlo! Domácí šikula nasadil protihráči další z elegantních kliček a poté vypálil levačkou přesně k pravé tyči! Dunajská Streda otáčí skóre a je blízko dalším třem bodům.

84
    Střídající Viazanko zkusil štěstí ranou zpoza šestnáctky, ta ale letěla vysoko nad.

82
    Marek Kristián Bartoš je potrestán žlutou kartou.

81
    Mojžiš se do vápna domácích neprodral, vybojoval však alespoň autové vhazování.

80
    A ta podruhé střídá. Mikuše nahrazuje na hrací ploše HolanĎan Bernadina.

Filip Lefenda

Branky: 4. Bayo, 49. Bayo, 85. Kalmár – 13. Obročník, 21. Breznaník

Karty:   75. Kuciak (POD), 82. Bartoš (POD), 88. Turňa (POD)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 17:5. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 2:8. Fauly: 16:13.
    DAC 1904 Dunajská Streda: Jedlička – Špiriak (46. Tretiakov), Šatka, Huk (C), Davis – Herc, Vida, Kalmár – Divković (90+2. Koné), Bayo (89. Záhumenský), K. Vida.
    Náhradníci: Slančík – Šimčák, Koné, Bilenkyi, Bednár, Záhumenský, Tretiakov.

FK Železiarne Podbrezová: Kuciak (C) – Turňa (89. Galčík), Edge, Bartoš, Mojžiš – Obročník, M. Baran – Leško, Sedláček, Breznaník (60. Viazanko) – Mikuš (80. Bernadina).
    Náhradníci: Drobnjak – Viazanko, Magda, Podstavek, Kopičár, Bernadina, Galčík.