Žižkov – Jihlava 0:1 (kon.) | Vlašim – Varnsdorf 1:1 (kon.) | Brno – Sokolov 0:0 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
0:0 (0:0)
FK Baník Sokolov
Neděle 21.10.2018, 18:00 • Městský fotbalový stadion Srbská, Brno • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 12. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, pěkný zbytek dne. (20:59:52)

Dnešní utkání je u konce, diváci na Srbské se branky nedočkali. Ve druhém půli, nutno dodat, sledovali ještě nudnější podívanou než v prvním poločase, přičemž jediná velká šance byla k vidění až dvě minuty před koncem, kdy hlavičku Růska senzačně vytáhl na čáře Dvořák. Oba celky se tak rozcházejí smírně, berou po bodu a zejména pro domácí je to další velká ztráta.

90+3

90+3
    Další útočné snažení končí opět faulem domácích barev, utkání směřuje k remíze.

90+2
    A další žlutý karetní trest, tentokrát za faul ve středu hřiště od domácího Jakuba Šurala.

90+1
    A ten následně za nesportovní chování uviděl žlutou kartu.

90+1
    Střídající Hlavatý si po narážečce se spoluhráčem nabíhal do šance, nicméně jeho postup směrem vpřed zastavil praporek rozhodčího – ofsajd.

90
    Nastavují se tři minuty!

89
    Samotný rohový kop dopadl opět lépe pro hosty, Dvořák míč vyboxoval a nikdo v červeném se tak k zakončení nedostal.

89
    Na utkání bylo vydáno 1720 vstupenek.

88
    Tutovka Brna v samém závěru! Centr z levé strany v podání Bariše našel ve vápně Růska, který parádně hlavičkoval k tyči, ale Dvořák jeho pokus vyškrábl na roh.

87
    Další centr z pravé strany po rychlé kombinaci, stejný výsledek. Přetažený míč, na nějž Eismann nedosáhl, končí v autu.

86
    Ani z něj ale Baník šanci nedostal, míč byl opět odvrácen na přední tyči a domácí se ženou dopředu.

85
    První centr obrana Brna na přední tyči odvrátila, celá situace se ale bude od ze stejného místa opakovat.

84
    Z aktivity nakonec Západočeši vybojovali rohový kop.

83
    Zbrojovce čas na rozhodnutí běží hodně rychle, nyní se navíc musí bránit, neboť se hosté znovu usadili na její polovině.

82
    Další centr obrana hostů ubránila, ale pozorný Sedlák možný brejk zastavil. Následně našel na pravém křídle Ashira, tomu ale rána nesedla podle představ.

81
    Domácí tlačí i na začátku poslední desetiminutovky. To hosté už se zatáhli a zdá se, že remíza pro ně bude adekvátním výsledkem.