Los Angeles – Buffalo 1:5 (kon.) | Winnipeg – Arizona 5:3 (kon.) | Toronto – St. Louis 1:4 (kon.)
Ottawa – Montreal 4:3 (po pr.) | Florida – Detroit 3:4 (po pr.) | Columbus – Chicago 1:4 (kon.)
Minnesota – Tampa 5:4 (po pr.) | Vancouver – Boston 2:1 (po pr.) | Vegas – Anaheim 3:1 (kon.)
Edmonton – Nashville 0:3 (kon.) | San Jose – NY Islanders 4:1 (kon.)
Vancouver Canucks
2:1 (1:0, 0:0, 0:1 - 1:0)
Boston Bruins
Neděle 21.10.2018, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • NHL

V tomto zápase mnoho branek diváci neviděli. Jako první se prosadil Brandon Sutter. Ve třetí třetině dokázal aktivně hrající Boston vyrovnat, trefil se Joakim Nordström. V prodloužení pak o výhře domácího celku rozhodl Bo Horvat. (06:46:28)

Vancouver právě vstřelil branku!
    Domácí celek vyhrává tento zápas v prodloužení. Brock Boeser předložil výborný pas BO HORVATOVI, který si elegantně poradil s brankářem a rozhodl duel. Asistence: Brock Boeser.

62:08
    Jake DeBrusk z ostré pozice brankáře Canucks prostřelit nedokázal.

61:50
    Sven Bärtschi v souboji jeden na jednoho přišel o kotouč.

61:30
    Oba týmy střídají.

61:06
    David Pastrňák a David Krejčí dostali kotouč do útočného pásma, zakončit se jim nepodařilo.

60:33
    Alexander Edler pálil z dobré pozice, ale branku trefit nedokázal.

60:10
    Domácí celek má kotouč jako první.

60:01

Přes šance ve třetí třetině jsme viděli jen jednu branku, hostující celek dokázal vyrovnat. Po šedesáti minutách hry platí stav 1:1, tak uvidíme prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:05
    David Pastrňák to zkoušel individuálně, Brock Boeser jej odstavil od puku.

59:00
    Poslední minuta třetiny, stav zápasu je stále nerozhodný.

58:33
    Jaroslav Halák přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 4. B. Sutter (Virtanen, Stecher), 64. Horvat (Boeser) – 48. Nordström (J. Moore, Grzelcyk)

Vancouver Canucks: Markström (A. Nilsson) – Edler, Ch. Tanev, D. Pouliot, Stecher, B. Hutton, Gudbranson – Goldobin, Horvat, Boeser – Beagle, Bärtschi, Virtanen – B. Sutter, Roussel, Eriksson – Schaller, M. Granlund, Motte.
    Boston Bruins: Halák (T. Rask) – Chára, Carlo, J. Moore, Grzelcyk, Kampfer, Vaakanainen – Marchand, Bergeron, Pastrňák – Heinen, Krejčí, DeBrusk – Nordström, Bjork, Wagner – Kuraly, Acciari, Donato.

Rozhodčí: Skilliter, Peel – Cameron, Gibbons

Diváci: 17 871