Frosinone – Empoli 3:3 (kon.) | Bologna – Turín 2:2 (kon.) | Chievo – Atalanta BC 1:5 (kon.)
Parma – Lazio 0:2 (kon.) | Fiorentina – Cagliari 1:1 (kon.) | Inter – AC Milán 1:0 (kon.)
Frosinone Calcio
3:3 (1:1)
Empoli FC
Neděle 21.10.2018, 12:30 • Stadio Benito Stirpe, Frosinone • Italská Serie A • 9. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (14:29:27)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 3:10. Střely mimo: 1:4. Rohy: 6:8. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 12:16.

Je konec. Tento souboj spodních týmů nakonec končí remízou 3:3 a dnes byly k vidění velké zvraty.
    Už v 8. minutě si Matías Silvestre velmi nešťastně srazil míč do vlastní branky a Frosinone se tak dostalo do vedení. Posléze ovšem Empoli nakonec odpovědělo, když se ve 32. minutě dostal s míčem do vápna Antonelli, který ho poslal pod sebe na Zajce a ten s velkou dávkou štěstí vstřelil srovnávací gól.
    Ve 48. minutě poslal hosty do vedení po rohovém kopu Silvestre a odčinil tak svůj vlastňák. V 54. minutě ovšem po přezkoumání videa získali domácí pokutový kop, který proměnil Ciofani. V 63. minutě šlo Frosinone dokonce do vedení, jelikož se o druhý gól postaral Ciofani. V 79. minutě ale srovnal Ucan po rohovém kopu.

90+5

90+5
    Ovšem ten nic nepřinesl a vypadá to, že je konec.

90+5
    Domácí nyní ještě získali rohový kop.

90+4
    Empoli získalo autové vhazování na polovině soupeře.

90+2
    Konec utkání je nervózní, ale bez nějakých šancí.

90+1
    Ke konci utkání se dostal žlutí a dalším potrestaným je domácí hráč Ciano.

90
    Rozhodčí nastavuje pět minut navíc.

88
    Posléze se nechal vyprovokovat Molinaro a i on uviděl žlutou kartu.

86
    Binnásir za svůj faul uviděl žlutou kartu.

84
    Domácí nyní mají míč ve své moci a konec utkání je velmi opatrný.

82
    Nyní hosté získali autové vhazování na polovině soupeře a budou chtít získat tři body.

81
    Střídání v týmu Frosinone Calcio: ze hřiště odchází Raffaele Maiello, přichází Mirko Gori.
    79. Salih UÇAN - 3:3

79
    Empoli právě vstřelilo branku! Hosté získali rohový kop, který letěl na hlavu domácího hráče, ovšem ten odhlavičkoval míč pouze na nohu SALIHA UÇANA, který precizní volejí zakončil do levé části branky a srovnal na 3:3! Neskutečný zápas!

78
    Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Luca Antonelli, přichází Manuel Pasqual.

77
    Empoli sice má míč na svých kopačkách, ale nemůže se dostat do nějaké větší příležitosti.

Michal Raška

Branky: 8. Silvestre (vla.), 54. Ciofani (pen.), 63. Ciofani – 32. Zajc (Antonelli), 48. Silvestre (Zajc), 79. Uçan

Karty:   88. Molinaro (FRS), 90+1. Ciano (FRS) – 6. Zajc (EMP), 69. Maietta (EMP), 86. Binnásir (EMP)

Frosinone Calcio: Sportiello – Ariaudo, M. Capuano, Goldaniga – F. Zampano, Maiello (81. Gori), Ciano, Chibsah, Molinaro – Ciofani, J. Campbell (65. Vloet).
    Náhradníci: F. Bardi – Beghetto, Besea, Brighenti, Cassata, Crisetig, Ghiglione, Gori, Pinamonti, Salamon, Soddimo, Vloet.

Empoli FC: Provedel – Di Lorenzo, Maietta, Silvestre, Antonelli (78. Pasqual) – Acquah, Capezzi (66. Binnásir), Krunić – Zajc (66. Uçan) – La Gumina, Caputo.
    Náhradníci: Terracciano – Brighi, Binnásir, Jakupovič, Marcjanik, Mráz, Rasmussen, Pasqual, Traorè, Uçan, Untersee.

Rozhodčí: Daniele Orsato – Lorenzo Manganelli, Mauro Vivenzi