Frosinone – Empoli 3:3 (kon.) | Bologna – Turín 2:2 (kon.) | Chievo – Atalanta BC 1:5 (kon.)
Parma – Lazio 0:2 (kon.) | Fiorentina – Cagliari 1:1 (kon.) | Inter – AC Milán 1:0 (kon.)
Parma Calcio 1913
0:2 (0:0)
S. S. Lazio
Neděle 21.10.2018, 15:00 • Stadio Ennio Tardini, Parma • Italská Serie A • 9. kolo

Druhý poločas již byl spíše ve znamení hry hostů. Ti nakonec o osudu zápasu rozhodli v poslední desetiminutovce. Nejdříve se radovali z proměněného pokutového kopu a v poslední minutě nastavení využili již velkého okna v obraně soupeře a upravili skóre na konečných 2:0! (16:54:35)

Držení míče: 38 % : 62 %.
    Střely na branku: 1:9. Střely mimo: 2:6. Rohy: 2:8. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 5:11.

90+4
    90+4. Joaquín CORREA - 0:2

90+4
    Lazio právě vstřelilo branku!
    A Lazio se nakonec ještě prosazuje, kdy proniklo do otevřené obrany a proti jednomu obránci postupoval Joaquín Correa a Ciro Immobile, který dobře přihrál a JOAQUÍN CORREA zakončil k pravé tyčce. Asistence: Ciro Immobile.

90+2
    Parma dostala míč na hranici šestnáctky, ale Lazio se slušně brání.

90+1
    Parma má v nastavení ještě tři minuty, ale už nějakou dobu se nemůže dostat na dostřel branky Lazia.

90+1
    Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Patric, přichází Adam Marušić.

90
    Běží nám poslední minuta zápasu a Lazio pravděpodobně nakonec bude brát všechny tři body.

88
    Žlutou kartu dostává Sergej Milinković-Savić (S. S. Lazio).
    87. Immobile nedává druhou branku svému týmu!

87
    Ciro Immobile mohl rozhodnout zápas, ale proti střele se vynikajícím zákrokem představil Luigi Sepe!

85
    Do zakončení se dostal Ciro Immobile, který míří nad branku Parmy.

84
    Domácím již mnoho času nezbývá a momentálně drží míč hosté a kontrolují závěr zápasu.

83
    Tak jsme se nakonec dočkali branky, i když ne ze hry, ale z pokutového kopu. Otázka, zda Parma najde ještě síly na případné srovnání. Ve druhém poločase již nejsou tak vyrovnaným soupeřem, jako v první půli.
    81. Ciro IMMOBILE - 0:1

81
    Autorem branky z pokutového kopu je CIRO IMMOBILE, který se trefuje pod břevno a brankář Parmy neměl šanci!