Sparta – Kometa Brno | 4:2 (kon.) | | | Chomutov – Třinec | 2:3 (kon.) | | | Zlín – Olomouc | 4:0 (kon.) |
Mladá Boleslav – Mountfield HK | 4:1 (kon.) | | | Plzeň – Litvínov | 4:1 (kon.) | | | Vítkovice – Liberec | 6:4 (kon.) |
Pardubice – K. Vary | 1:7 (kon.) |
Los Angeles – Buffalo | 1:5 (kon.) | | | Winnipeg – Arizona | 5:3 (kon.) | | | Toronto – St. Louis | 1:4 (kon.) |
Ottawa – Montreal | 4:3 (po pr.) | | | Florida – Detroit | 3:4 (po pr.) | | | Columbus – Chicago | 1:4 (kon.) |
Minnesota – Tampa | 5:4 (po pr.) | | | Vancouver – Boston | 2:1 (po pr.) | | | Vegas – Anaheim | 3:1 (kon.) |
Edmonton – Nashville | 0:3 (kon.) | | | San Jose – NY Islanders | 4:1 (kon.) |
Čerepovec – Magnitogorsk | 1:2 (po pr.) | | | Jaroslavl – Jekatěrinburg | 1:2 (po pr.) | | | Petrohrad – CSKA Moskva | 1:2 (3:4 po s.n.) |
Innsbruck – Znojmo | 4:3 (po pr.) |
Olomouc – Salzburg | 2:4 (kon.) |
Lipt. Mikuláš – Trenčín | 1:3 (kon.) | | | Poprad – Nitra | 3:2 (kon.) | | | Nové Zámky – Žilina | 4:2 (kon.) |
Košice – Miskolc | 4:2 (kon.) | | | Detva – Zvolen | 2:5 (kon.) |
Orange 20 – Spišská N. Ves | 3:0 (kon.) |
Zbraslav – HC TNP Praha | 5:9 (kon.) | | | Cheb – HC Domažlice | 6:7 (0:1 po s.n.) | | | Nejdek – Tachov | 0:0 (odl.) |
Trstěnice – HC Rokycany | 6:14 (kon.) | | | Třemošná – Mar.Lázně | 5:0 (kon.) | | | Č. Lípa – Gepardi Jablonec | 1:5 (kon.) |
Žižkov Praha – Hvězda Praha | 1:13 (kon.) | | | Čáslav – Vlašim | 5:2 (kon.) | | | Soběslav – Pelhřimov B | 5:3 (kon.) |
HC Vimperk – Č. Krumlov | 7:3 (kon.) | | | Klatovy – HC Baník Sokolov B | 8:0 (kon.) | | | Nová Paka – Jaroměř | 2:6 (kon.) |
Hronov – Trutnov | 5:2 (kon.) | | | Třebechovice p. O. – Náchod | 1:3 (kon.) | | | N. Město n. M. – Semechnice | 6:1 (kon.) |
Choceň – Moravská Třebová | 2:5 (kon.) | | | Chotěboř – Česká Třebová | 5:6 (0:1 po s.n.) | | | Litomyšl – Skuteč | 12:1 (kon.) |
Brumov – Kroměříž | 4:6 (kon.) | | | Uh.Ostroh – Uh.Brod | 7:3 (kon.) | | | Rakovník – Kralupy n. Vltavou | 0:1 (kon.) |
HC Vajgar – Humpolec | 5:3 (kon.) | | | Lomnice n/P – HC Varnsdorf | 3:2 (kon.) | | | Chrudim – Hlinsko | 1:4 (kon.) |
Kadaň – HC Lovosice | 5:0 (kon.) |
po s.n. (3:4)
SKA Petrohrad
1:2
(0:1, 1:0, 0:0 - 0:0)
CSKA Moskva
Aleš Pur
Branky a nahrávky:
25. Kuzmenko (Gavrikov, Hersley) – 11. Andronov (Nestěrov, Kalinin), rozh. náj. Šalunov
Rozhodčí: Bělov, Romasko – Palej, Sysujev
Diváci: 12 355
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Linden Vey (MOS)
1:0 Pavel Dacjuk (PET)
2. série:
1:0 Konstantin Okulov (MOS)
1:0 Nikita Gusev (PET)
3. série:
1:1 Anton Slepyšev (MOS)
2:1 Andrej Kuzmenko (PET)
4. série:
2:1 Michail Grigorenko (MOS)
2:1 Viktor Tichonov (PET)
5. série:
2:2 Maxim Šalunov (MOS)
2:2 Jarno Koskiranta (PET)
6. série:
3:2 Pavel Dacjuk (PET)
3:3 Maxim Šalunov (MOS)
7. série:
3:3 Nikita Gusev (PET)
3:4 Maxim Šalunov (MOS)
SKA Petrohrad:
Hellberg (Šesťorkin) – Hersley, Gavrikov, Tokranov, Chafizullin, Zub, Rukavišnikov, Sjomin – Jakupov, Dacjuk (C), N. Gusev – Barabanov, Byvalcev, Děrgačov – S. Plotnikov (A), Koskiranta, Kuzmenko – Ketov (A), Kablukov, V. Tichonov – Marčenko.
Náhradníci:
Trenér:
CSKA Moskva: I. Sorokin (L. Johansson) – M. Robinson, Dahlbeck, Romanov, Nestěrov (A), Marčenko, Pašnin, Blažijevskij – Grigorenko, Vey, Kaprizov – Okulov, Al. Popov, Šalunov – Kalinin, Andronov (C), Slepyšev – Tělegin, P. Karnauchov, Scott (A) – Rtiščev.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
CSKA Moskva: I. Sorokin (L. Johansson) – M. Robinson, Dahlbeck, Romanov, Nestěrov (A), Marčenko, Pašnin, Blažijevskij – Grigorenko, Vey, Kaprizov – Okulov, Al. Popov, Šalunov – Kalinin, Andronov (C), Slepyšev – Tělegin, P. Karnauchov, Scott (A) – Rtiščev.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Bělov, Romasko – Palej, Sysujev
Diváci: 12 355
Střely na branku: 28:20
Zásahy brankářů: 19:27
Vyhraná vhazování: 19:30
Hity: 33:13
Trestné minuty: 6:4
Rozhodující nájezd si připsal MAXIM ŠALUNOV a svému celku tak zařídil prémiový bod v této bitvě dvou skvělých týmů KHL.