Chicago – Tampa 3:6 (kon.) | NY Rangers – Calgary 1:4 (kon.) | Anaheim – Buffalo 2:4 (kon.)
Anaheim Ducks
2:4 (1:0, 1:2, 0:2)
Buffalo Sabres
Pondělí 22.10.2018, 02:20 • Honda Center, Anaheim • NHL

Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost a přeji krásný zbytek dne. (04:48:14)

Česká stopa v utkání
    Andrej Šustr (ANA) 0+0, 0 střel, čas na ledě 12:19
    Vladimír Sobotka (BUF) 0+0, 0 střel, čas na ledě 14:12

1. Jack Eichel (BUF) 0+1
    2. Sam Steel (ANA) 1+0
    3. Hampus Lindholm (ANA) 0+1

Buffalo bylo v utkání od druhé třetiny mnohem aktivnější, což se projevilo i ve střelách. Hosté své soupeře přestříleli 45-28.

Anaheim sice vedl ještě ve 36. minutě 2:0, ale od té chvíle se dokázali střelecky prosadit jen hokejisté Buffala. Těm se na začátku třetí třetiny podařilo otočit skóre zápasu a své vedení až do konce udrželi. Ducks přitom měli spoustu šancí, jak vyrovnat, a to zejména v samém závěru zápasu, kdy ale Hutton doslova zázračně svůj tým podržel.

59:43 Patrik BERGLUND - 2:4

via Gfycat

59:43
    Sabres právě vstřelili branku!
    Je rozhodnuto! Girgensons přiťuknul puk PATRIKU BERGLUNDOVI, který projel středním pásmem a poslal kotouč do prázdné klece. Asistence: Zemgus Girgensons, Zach Bogosian.

59:30
    Další velká šance domácích! Hutton vleže měl odkrytou klec, ale fantasticky rukou zastavil letící puk!

59:20
    Obrovský závar před Huttonem, tři domácí hráči se tlačili na puk, ten se krátce dostal z dohledu, ale branka Buffala odolala.

59:01
    Domácí drží útočné pásmo, poslední minuta.

58:42
    Kesler se snažil propasírovat puk za Huttona, ten ale nadvakrát dostal puk za branku.

58:31
    Hutton rybičkou schoval puk do lapačky a přerušil hru.

58:25
    Anaheim odvolal brankáře.

57:58
    Čas se rychle krátí. Domácí vyráží do dalšího útoku.

57:35
    Mansonovu ránu od mantinelu zblokoval jeden z bránících hráčů Buffala.

57:10
    Sheary se dostal se Sobotkou do přečíslení. Sheary se nakonec rozhodl střílet sám, ale minul.

56:53
    Hosté hrají v plném počtu.

56:38
    Sabres vyhazují puk.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 17. Steel (Montour, H. Lindholm), 34. Sherwood (Comtois, Montour) – 37. Okposo (S. Reinhart, Rodrigues), 38. Skinner (Pominville, Eichel), 44. Ristolainen (Okposo, S. Reinhart), 60. Berglund (Girgensons, Bogosian)

Anaheim Ducks: R. Miller (Gibson) – Manson (A), Fowler (A), Montour, H. Lindholm, M. Pettersson, Šustr – Rakell, Getzlaf (C), Lundeström – Åberg, Henrique, Comtois – Sherwood, Kesler, Cogliano – Gibbons, Steel, Street.
    Buffalo Sabres: C. Hutton (Ullmark) – Ristolainen, McCabe, Bogosian (A), Scandella, C. Nelson, Dahlin – Pominville, Eichel (C), Skinner – S. Reinhart, Sobotka, Sheary – Okposo (A), Mittelstadt, Rodrigues – Girgensons, Jo. Larsson, Berglund.

Rozhodčí: Hebert, Meier – Kovachik, Sericolo