Real Madrid – Plzeň 3:2 (kon.)
Real Madrid
3:2 (1:0)
FC Viktoria Plzeň
Úterý 23.10.2018, 16:00 • Estadio Alfredo Di Stefano (Madrid) • UEFA Youth League • Skupina G

To je ode mě ze stadionu Alfreda di Stefana vše. Přeji krásný zbytek úterního dne a u dalších zápasů se opět budu těšit, na shledanou. (17:55:25)

Doufejme, že mladíci Viktorie tímto zápasem ukázali cestu A-týmu, který na svůj zápas proti slavnému soupeři vyběhne za tři hodiny.
    Dorostenci plzeňské Viktorie sice s Realem Madrid padli, ale rozhodně se nemají za co stydět.

Je dobojováno! Real Madrid nakonec ubránil jednobrankové vítězství 3:2 nad Viktorií. Český zástupce tu zanechal vynikající dojem a zcela si zaslouží potlesk na otevřené scéně. Druhý poločas nabídl celkem čtyři branky,když se hostům se povedlo dvakrát vyrovnat. Na vítěznou branku Rodriguese už bohužel odpovědět nedokázali.

90+4

90+3
    Pecháček hodil aut ze špatného místa a hlavní rozhodčí dává tedy míč domácím.

90+2
    Útočnou akci Viktorie bohužel zastavuje ofsajd.

90+1
    Ve druhém poločase se nastavují čtyři minuty.

90
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází López, přichází Garay.

90
    I v deseti hráčích se snaží domácí zaútočit. Blanco si naběhl do pokutového území, ale poté nepřesně předal míč dále.

88
    Další nedovolený zákrok. Plzeň rychle rozehrála a už míří vstříc brance Ramose.

87
    Tohle hráči Realu Madrid nezažívají každý den, v posledních minutách se bojí o výsledek.

86
    Bohužel Šulc trefil pouze zeď, přesto hráči v červenomodrých dresech zůstávají u balonu.

85
    Další velmi ostrý zákrok od hráčů Realu, kteří druhý poločas vůbec nezvládají. Standardní situace z velmi dobré pozice poblíž vápna.
    83. Červená karta

83
    Ruiz za velmi ostrý zákrok na půli hřiště dostává druhou žlutou kartu a tím pádem oslabuje svůj tým. Viktorie má před sebou přibližně deset minut hry přesilové hry.

82
    Přesným centrem našel na zadní tyči Šulce, ten ovšem svoji hlavičku poslal nad branku.

81
    Řezáč faulovaný u rohového praporku, míč už si staví k centru Selnar.

80
    Dlouhý nákop, který Sergio López přiťukl brankáři Ramosovi. Plzeň se stále nevzdává.