Mountfield HK – Havlíčkův Brod 3:2 (kon.) | Zlín – Vsetín 3:2 (kon.) | Liberec – Sparta 3:2 (po pr.)
Vítkovice – Přerov 9:0 (kon.) | Jihlava – Kometa Brno 5:3 (kon.) | Třinec – Havířov 2:4 (kon.)
HC Dukla Jihlava
5:3 (1:1, 1:1, 3:1 - 0:0)
HC Kometa Brno
Pátek 19.10.2018, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • DHL Extraliga juniorů • Skupina C

Konec zápasu. (20:19:00)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Kometa Brno.
    Autorem vítězného nájezdu je JAKUB MALÝ.

Samostatné nájezdy začínají.

V pětiminutovém nadstavbovém prodloužení jsme se žádné branky nedočkali. Půjdeme tedy do nájezdů!

Konec prodloužení.

60:01

54:18
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Meluzín – 2 min., napadení).

53:12
    Dukla právě vstřelila branku!
    Na domácí střídačce nyní může být ještě o něco veseleji! Jihlava jde totiž do dvoubrankového vedení! A to v pravý čas. Autorem trefy je MARTIN ZADRAŽIL. Asistence: Dominik Adam.

52:41
    Tak to je parádní obrat domácích hokejistů! Autorem čtvrté domácí branky je MIROSLAV JUDA. Asistence: Lukáš Mareš.

51:22
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Studený – 2 min., nedovolené bránění brankáři).

50:28
    A Jihlavským se opět daří skóre zkorigovat! Autorem branky je VÍTĚZSLAV BROŽ. Asistence: Tomáš Chlubna, Miroslav Juda.

46:11
    Rozhodčí nyní vylučují na obou stranách. Dvě minuty za hrubost si půjdou odsedět Tomáš Pigl a také hostující Adam Popelka.

44:28
    Kometa právě vstřelila branku!
    Brněnští otáčejí skóre otáčejí opět na svou stranu! ŠTĚPÁN KUČERA k předchozí asistenci zapisuje i přesnou trefu. Bez asistence.

40:01

40:00

34:14
    Ale o necelé tři minutky máme opět srovnáno. Začínáme tedy od znovu! O druhou trefu svého týmu se postaral PATRIK ČERMÁK. Asistence: Matouš Menšík, Daniel Piskač.

31:56
    Brněnští hokejisté si berou vedení zpět! Úvodní trefu v sezóně si na své konto připisuje slovinský útočník ŽAN PRIMOŽIČ. Asistence: Štěpán Kučera, Adam Popelka.

28:57
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Sedláček – 2 min., podrážení).

Adam Pavlíček

Branky a nahrávky: 16. Brož, 35. Čermák (Menšík, Piskač), 51. Brož (Chlubna, Juda), 53. Juda (Mareš), 54. Zadražil (Adam) – 4. Kowalczyk (Malý), 32. Přimožič (Kučera, Popelka), 45. Kučera, rozh. náj. Malý

HC Dukla Jihlava: Javůrek (Chaloupek) – Piskač, Moravec, Smolko, Zvěřina, Rašín, Mareš – Brož, Zadražil, Menšík, Chlubna, Adam, Čermák, Juda, Pigl, Barák
    HC Kometa Brno: Kašpar (Micka) – Kučera, Holemý, Sedláček, Studený, Svozil, Kowalczyk – Popelka, Karpíšek, Snášel, Minárik, Meluzín, Hubáček, Krejčí, Malý, Kadlic, Primožič, Kunc, Bartes

Rozhodčí: Pokorný – Rampír, Roupec