Nîmes – Saint-Étienne 1:1 (kon.)
Nîmes Olympique
1:1 (0:1)
AS Saint-Étienne
Pátek 26.10.2018, 20:45 • Stade des Costières, Nîmes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 11. kolo

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pátečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (22:43:04)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 6:2. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 6:15.

Je dobojováno. Domácí dali úvodní branku už v první minutě, držet těsný náskok se jim dařilo až do čtyřiasedmdesáté minuty, kdy srovnal po pěkné akci Denis Bouanga. Poté se už nikdo netrefil a zápas tak skončil dělbou bodů.

90+6

90+6
    Další pokus Chazrího končí mimo tři tyče. A už to vypadá, že je zápas u konce.

90+5
    Žlutou kartu dostává Vahbí Chazrí (AS Saint-Étienne).

90+4
    Proti Cabellově střele vytasil další dobrý zákrok brankář domácích a podržel tak svůj tým.

90+4
    Thioubovi se nepovedlo stočit balon tak, aby se dostal před branku ke spoluhráčovi. Další akce domácích je tak u konce a na druhou stranu mohou zamířit hosté.

90+2
    Žlutou kartu dostává Denis Bouanga (Nîmes Olympique).

90+1
    Domácí zahrávali volný přímý kop, ohrozit branku hostů se jim však nepovedlo. Hned na to unikají na druhou stranu hosté.

90
    Nastavovat se bude ještě pět minut navíc.

89
    Střídání v týmu Nîmes Olympique: ze hřiště odchází Umut Bozok, přichází Clément Depres.

89
    Utkání se blíží k samému konci a stav je stále nerozhodný. Oba celky si vytváří slibné šance, ty však gólem nekončí. Nyní jsou u balonu domácí a míří před branku domácích.

87
    Salibur našel z levé strany centrem v pokutovém území Chazrího, ten však svou střelu poslal mimo tři tyče.

85
    Cabella hledal přihrávkou Chazrího, ten však na míč nedosáhl a do akce šli opět domácí hráči. Jenže následnou střelu z hranice velkého vápna dokázal pokrýt Ruffier.

85
    Hosté ve středu hřiště přišli o balon a toho využili domácí hráči, kteří se bleskově přemístili na druhou stranu a snaží se znovu ohrozit brankáře Ruffiera.

83
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Ole Selnaes, přichází Assane Dioussé.

83
    Žlutou kartu dostává Rémy Cabella (AS Saint-Étienne).

82
    Znovu z toho nic nebylo a velmi rychle se tak domácí hráči přemisťují zase na polovinu Saint-Étiennu.

Vendula Zdražilová

Branky: 74. Alioui (Bozok) – 1. Cabella (Debuchy)

Karty:   90+2. De. Bouanga (NOQ) – 66. M'Vila (SET), 83. Cabella (SET), 90+5. Chazrí (SET)

Nîmes Olympique: Bernardoni – Alakouch (29. De. Bouanga), Briancon (C), Landre, Maouassa – Thioub, Valls, Savanier, Ripart – Bozok (89. Depres), Guillaume (70. Alioui).
    Náhradníci: Valette – Paquiez, Miguel, De. Bouanga, Bobichon, Depres, Alioui.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Debuchy, Perrin (C), Subotić, Kolodziejczak – Selnaes (83. Dioussé), M'Vila – Monnet-Paquet (78. Diony), Cabella, Nordin (62. Salibur) – Chazrí.
    Náhradníci: Moulin – Saliba, Polomat, Salibur, Dioussé, Diony, Berić.

Rozhodčí: Letexier – Ocak, Jouannaud