Humenné – Martin 3:6 (kon.) | Pov. Bystrica – Skalica 2:3 (kon.) | Topoľčany – Michalovce 2:1 (kon.)
Dubnica – Trnava 4:1 (kon.) | Osmos Bratislava – Spišská N. Ves 3:4 (0:1 po s.n.) | Prešov – Nové Zámky B 4:2 (kon.)

Využité presilovka: 2:0 (21:10:51)

Topoľčany teda po vyrovnanom stretnutí porážajú silné Michalovce. Dukla teda okúsila tŕpkosť porážky po prvý krát v tejto sezóne. Za domácich sa postaral o plný bodový zisk Miloš Bystričan a víťazný zásah vstrelil desať minút pred koncom Albín Podstavek.

Ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný večer.

57:22
    Vylúčenie v tíme HC Topoľčany

(Milan Hruška – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

Gól strelil LUKÁŠ TOMA.

Asistencie Daniel Hančák, Tomáš Valečko.

44:14

(2 min. – príliš veľa hráčov na ľade).

40:01
    Začala sa tretia tretina.

V druhej časti hry sme nevideli nič podstatné, čo znamená, že Topoľčany stále držia svoje jednogólové vedenie, ktoré prišlo v presilovke zásluhou Bystričana. Tretia tretina sa začne približne o 19:45.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

28:00
    Oddychový čas hostí.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

Topoľčany teda vedú po prvej tretine nad silnými Michalovcami. Jediný gól v prvej časti hry vstrelil v presilovke Miloš Bystričan po prihrávke Ďurča a Podstaveka.

Druhá tretina sa začne približne o 18:49.