Vegas – Tampa 2:3 (kon.) | Detroit – Winnipeg 1:2 (kon.) | Carolina – San Jose 4:3 (1:0 po s.n.)
Colorado – Ottawa 6:3 (kon.) | New Jersey – Florida 3:2 (kon.) | Philadelphia – NY Islanders 1:6 (kon.)
Nashville – Edmonton 3:5 (kon.) | Calgary – Washington 3:4 (1:2 po s.n.)
po s.n. (1:2)
Calgary Flames
3:4 (2:2, 0:1, 1:0 - 0:0)
Washington Capitals
Sobota 27.10.2018, 22:10 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

S konstatováním, že Pheonix Copley si připsal první vítězství se s vámi loučím. Dobrou noc a nebo dlouhou noc u dalších zápasů NHL, které začínají už za pár minut. (01:04:50)

Dmitrij Jaškin (WSH) 1 bod (0+1), 0 střel, 9:21 čas na ledě

Celkově jsme sledovali vyrovnané utkání plné šancí a hezkých branek. Remíza byla spravedlivým dělením, ale za prodloužení by si druhý bod zasloužilo spíše Calgary. Ovšem hokej je nevyzpytatelná hra, což se potvrdilo také dnes.

Washington zásluhou Nicklas Bäckström získal druhý bod a milník v kariéře zaznamenává také Pheonix Copley, jenž si připisuje první vítězství v NHL!

Nicklas BÄCKSTRÖM - 3:4

V samostatných nájezdech zvítězil tým Washington Capitals.
    Autorem vítězného nájezdu je NICKLAS BÄCKSTRÖM. Švédský šikula vystřelil nad vyrážečku Mike Smith, což mu vyšlo na jedničku, a tak Capitals získávají druhý bod.

4. série
    1:2
    Nicklas Bäckström zamířil pod břevno a je rozhodnuto!

4. série
    1:1
    Johnny Gaudreau mířil mezi ruku a tělo, jenže mezeru brankář utěsnil.

3. série
    1:1
    John Carlson mířil mezi betony, ale trefil gólmana.

3. série
    1:1
    James Neal se snažil nachytat brankáře, ale to se mu přiťuknutím po ledě nepodařilo.

2. série
    1:1
    Jevgenij Kuzněcov si počkal na mezeru mezi betony a poslal do ni kotouč.

2. série
    1:0
    Sean Monahan se rozjel svižně a poslal puk k tyči.

1. série
    0:0
    T. J. Oshie si položil brankáře, ale beton nepřehodil.

1. série
    0:0
    Matthew Tkachuk zamíchal pukem, ale bekhendem zamířil vedle.

Samostatné nájezdy začínají.

Tak prodloužení vítěze nepřineslo, ale lepší v něm byli hráči Flames. Jenže Pheonix Copley odchytal výborné utkání a hlavně díky němu uvidíme dovednostní soutěž. Kdo si připíše bonusový bod? To se dozvíme už za pár okamžiků.

Střely na branku: 30:27.
    Střely v prodloužení: 4:1.

65:00
    Prodloužení skončilo.

Michal Luxa

Branky a nahrávky: 15. Hamonic (J. Gaudreau, S. Bennett), 17. E. Lindholm (J. Gaudreau, Giordano), 59. Tkachuk (R. Andersson, Giordano) – 10. J. Vrána (Kuzněcov), 15. Oshie (Ovečkin, Kuzněcov), 38. Niskanen (Connolly, Jaškin), rozh. náj. Bäckström