Waregem – Mouscron 2:2 (kon.) | Cercle Brugge – Kortrijk 1:1 (kon.) | Lokeren – Oostende 0:0 (kon.)
Sint-Truiden – Club Brugge 2:2 (kon.)
Sint-Truiden VV
2:2 (1:2)
Club Brugge KV
Sobota 27.10.2018, 20:30 • Stayen, Sint-Truiden • Belgická liga • 12. kolo

Dnes jsme viděli velmi nabité utkání, jež skončilo smířlivou remízou 2:2. Po prvním poločase vedli hosté z Brugg, i díky penaltě, která byla odpískána s pomocí VAR. Domácí se však nevzdali a dokázali vyrovnat, vlastním gólem jim "pomohl" v 78. minutě Mats Rits. Tento hráč nastoupil na trávník v 66. minutě a stal se černým hrdinou večera, ještě ke konci zápasu si vykoledoval zbytečnou žlutou kartu. Děkuji za sledování a u belgického fotbalu na shledanou! (22:29:38)

Pozápasové statistiky
    Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 5:3. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 6:5. Fauly: 4:10.

90+5

90+4
    Kaveh se domáhal penalty, ale Lardot správně neodpískal. A to je poslední akce dnešního mače.

90+3
    Tak dlouho motali protihráče, až zamotali sami sebe. Výsledkem byla jen nepříliš dobrá střela, přímo pro Steppeho.

90+2
    Až od vlastního brankáře rozehrávali domácí. Navíc nepřesně, mohou to ho využít hosté.

90+1
    Už to vypadalo, že Kamada půjde sám na branku. Zastavuje ho ofsajd.

90+1
    Čtyři minuty nastaví Lardot.

90
    To je nepovedený večer pro Matse Ritse. Po vlastním gólu ještě dostává zbytečnou žlutou kartu.

89
    Nově nastoupivší Kaveh mohl poslat hosty do vedení, ale za obranu si naběhl v ofsajdovém postavení.

88
    Střídání v týmu Club Bruggy KV: Decarliho nahrazuje Kaveh.

87
    Oba týmy chtějí vyhrát a cpou se do útoku, nikdo nestojí o remízu.

86
    Přečíslení domácích ve vápně hostů končí jen u velice špatného centru Legeara. Tato situace se rozhodně dala vyřešit lépe.