Petřkovice – Val. Meziříčí 2:1 (kon.) | D. Benešov – Vrchovina 0:0 (kon.) | Hlučín – Rýmařov 1:0 (kon.)
Hodonín – Hulín 1:2 (kon.) | Líšeň – Uničov 4:1 (kon.) | Vyškov – Frýdek-Místek 2:1 (kon.)
FC Odra Petřkovice
2:1 (1:0)
TJ Valašské Meziříčí
Sobota 27.10.2018, 10:15Moravskoslezská fotbalová liga • 13. kolo

Domácí celek vyhrává tento zápas o jednu branku, rozhodující trefu zaznamenal v 85 minutě aktivně hrající Szotkowski. (12:28:24)

90+2

90+2
    Domácí ránu vyrazil brankář jen na rohový kop. Následní zakončení končí mimo.

90+1
    Domácí vybojovali volný kop, snaží se hru držet daleko od své branky.

90
    Michut odkopává od své branky, dostáváme se do poslední minuta hry ve druhém poločase.

88
    Žlutou kartu dostává Jiří Matyáš (TJ Valašské Meziříčí).

87
    Hosté mají možnost volného kopu z dobré pozice. Rána však končí mimo branku.

86
    Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Dominik Smékal, přichází Radim Plesník.

85
    Žlutou kartu dostává Radim Baranek (FC Odra Petřkovice).

85
    Valašské Meziříčí pět minut před koncem zápasu inkasovalo druhou branku, a tak bude muset nyní otevřít obranu a všechny síly vložit do útoku.

85
    Petřkovice právě vstřelily branku!
    Domácí celek se dostává do vedení, po rychlé akci se prosazuje MAREK SZOTKOWSKI.

84
    Držení míče je jednoznačně na straně domácího celku.

81
    Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Šimon Vrána, přichází Patrik Ryšánek.

80
    Územní převahu má momentálně hostující tým. Ten však špatně kombinoval, a tak vykopává brankář domácích.

77
    Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Marin Výmola, přichází Martin Gajdoš.

77
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, kde probíhají souboje o míč.

75
    Hosté po faulu domácího hráče získali možnost volného kopu na polovině hrací plochy.

73
    Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Mario Telnar, přichází Pavel Tobiáš.

73
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, domácí fotbalisté se pokouší získat vedení zpět na svou stranu.