Guimarães – Braga 1:1 (kon.) | Aves – Santa Clara 1:2 (kon.) | Rio Ave – Chaves 1:0 (kon.)
Belenenses – Benfica 2:0 (kon.)
CD Aves
1:2 (0:2)
CD Santa Clara
Sobota 27.10.2018, 16:30 • Éstadio do CD das Aves, Aves • Portugalská Primeira Liga • 8. kolo

33 minut druhého poločasu plynulo víceméně v poklidu, ale pak se děli věci, nejprve v 78. minutě snížil Derley, následovala přetahovačka o míč a následně se hloupě nechal vyloučit Fernando Andrade (Santa Clara). Santa Clara tak připisuje do tabulky tři body za výhru 2:1 Situace Aves začíná být velmi zoufalá a pomaličku se začíná rýsovat žhavý kandidát na sestup. Čtenářům onlajnů přeji pěkný, sobotní večer. (18:32:48)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 9:4. Rohy: 7:9. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 18:14.

90+6

90+6
    Rodrigo Defendi netrefuje branku, zřejmě to byla poslední šance pro CD Aves.

90+5
    Arroyo prohrál hlavičkový souboj.

90+4
    Arroyo perfektně pokryl míč, získal několik desítek vteřin a dokonce byl u postranní čáry faulován.

90+4
    Derley se marně snaží ukazovat rozhodčímu, že tentokráte nehrál rukou.

90+3
    Střídání v týmu CD Santa Clara: ze hřiště odchází Alfredo Stephens, přichází Abdiel Arroyo.

90+2
    Patrick Vieira velmi natěsno hlídá Baldého a pro tento okamžik ho uhlídal.

90+1
    Hlavička do ohně, Baldé trefuje dokonce břevno, ale vše je zbytečné, je pískán ofsajd.

90
    Ve vzdušném souboji zahrál rukou domácí útočník Derley.

90
    Rozhodčí nastaví 5 minut!

89
    Baldé si pomohl útočným faulem.

89
    Na levé straně si udělal výlet Candé, ale jeho centr byl nepovedený a sbírá ho pohodlně brankář Ferreira.