Ústí n/L – Poruba 2011 3:5 (kon.) | Kladno – Benátky n/J 5:1 (kon.) | Havířov – Vsetín 4:1 (kon.)
Kadaň – Jihlava 3:5 (kon.) | Prostějov – Slavia 3:6 (kon.) | Motor ČB – Přerov 3:1 (kon.)

Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Třebíčští přidávají dokonce i šestý gól. J. Čejka přihrával před branku, ale puk se odrazil od brusle jednoho z hostů přímo na hůl TOMÁŠE MLYNÁŘE, který o tyčku vstřelil branku. Asistecne: Jakub Čejka a Matěj Novák.
    56:24 Adam RAŠKA - 5:0

56:24
    Třebíčští se dočkali "bůra". Čermákova střela od modré nebyla povedená, ale puk se odrazil před branku od mantinelu a poté puk poslal do sítě ADAM RAŠKA. Asistence: Roman Čermák a Vlastimil Bilčík.

52:00
    Novotný (FRM) vyloučen na 2 minuty za sekání.

47:45
    Frýdek půjde do tří! Hladoník (FRM) půjde na 2 minuty na trestnou lavici za hrubost.

46:11
    Bude se hrát opět ve čtyřech. Krisl (FRM) obdržel 2 minuty za hákování.

45:44
    Hosté si zahrají přesilovou hru. Brož (TRE) vyloučen na 2 minuty za podražení.
    44:03 Silvester KUSKO - 4:0

44:03
    Ve hře čtyři na čtyři se prosazují domácí. Nedvídek předložil puk do úniku SILVESTROVI KUSKOVI, který střelou mezi nohy překonal brankáře. Asistence: Lukáš Nedvídek.

43:03
    Raška (TRE) vyloučen na 2 minuty za sekání.

42:38
    Přesilovka pro domácí, Mikulík (FRM) vyloučen na 2 minuty za napadení.

29:38
    Mikulík se v oslabení dostal do úniku, zkoušel kličku do bekhendu, ale Dostál dokázal puk skvěle chytit a přerušil hru.

27:44
    Husák (FRM) vyloučen na 2 minuty za podražení.
    27:20 Adam RAŠKA - 3:0

27:20
    Třebíč využívá další přesilovku, celkově třetí. Szathmáry přihrál Raškovi, který si vybruslil před levý kruh a vyslal puk na branku, před brankou puk tečoval ještě mimo dosah brankáře LUKÁŠ NEDVÍDEK. Asistence: Šimon Szathmáry a Adam Raška.

26:30
    Třebíč si zahraje přesilovou hru. Stránský (FRM) si odsedí 2 minuty za podražení.

24:51
    Frýdek se již usadil v pásmu. Bartko tvrdě střílel od modré, ale minul branku. Poté Dostál fantasticky zasáhnul proti střele z první od Przybyla.

23:19
    Domácí hráli v šesti. Trest odpyká Mlynář (TRE).

20:38
    Husák (FRM) vyloučen na 2 minuty za krosček.

14:15
    Frýdecký Adam Raška střílel z první těsně před Dostálem, ten ale podržel svůj tým dobrým zákrokem.

13:53
    Nedbal (TRE) vyloučen na 2 minuty za držení.

11:06
    Frýdek bude mít možnost odpovědět v přesilovce. Brož (TRE) vyloučen na 2 minuty za hákování.
    09:21 Vojtěch STŘONDALA - 2:0

09:21
    A hned další gól! Domácí využili i přesilovku 5/4. Byl to opět VOJTĚCH STŘONDALA, jenž prostřelil brankáře z prostoru mezi kruhy. Bez asistence.
    09:16 Vojtěch STŘONDALA - 1:0

09:16
    Přesilovku pět na tři domácí využili. Bilčík nahodil puk na branku, kde puk tečoval VOJTĚCH STŘONDALA! Asistence Vlastimil Bilčík a Adam Raška.

08:34
    A pozor! Hosté půjdou do tří. Zahradníček (FRM) vyloučen na 2 minuty za vražení na hrazení + 10 minutový osobní trest.

08:01
    První vyloučení na straně hostů. Husák (FRM) vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

07:51
    Hezká akce Nedvídka, ten se dostal zpoza brány až před brankáře, ale ten vytasil beton a zabránil brance.

Josef Prášek

Branky a nahrávky: 10. Střondala (Bilčík, Raška), 10. Střondala, 28. Nedvídek (Raška, Szathmáry), 45. Kusko (Nedvídek), 57. Raška (R. Čermák, Bilčík), 58. Mlynář (J. Čejka, M. Novák) (TS)

SK Horácká Slavia Třebíč: Dostál (Do. Svoboda) – Bilčík, R. Čermák, Vl. Brož, Szathmáry, V. Čejka, Nedbal, Furch – Vodný, Raška, Střondala – Kusko, Nedvídek, Havlát – J. Čejka, Tadeáš Král, Paták – Süss, Mlynář, M. Novák.
    HC Frýdek-Místek: Malík (L. Daneček) – Husák, Žovinec, Zahradníček, Bartko, Krisl, D. Stránský – Kofroň, Mikulík, Hladonik – Rudovský, Novotný, Peterek – Raška, Przybyla, Martynek – J. Kalus, Klimša, Christov.

Rozhodčí: Barek, Obadal – Lukš, Doležal