Plzeň – Slovácko 2:1 (kon.) | Jablonec – Liberec 0:0 (kon.)
FK Jablonec
0:0 (0:0)
FC Slovan Liberec
Neděle 28.10.2018, 17:00 • Stadion Střelnice, Jablonec nad Nisou • FORTUNA:LIGA • 13. kolo

Podještědské derby skončilo bezbrankovou remízou. Aktivnějším mužstvem byl především v prvním poločasu domácí Jablonec, který navíc v 76. minutě neproměnil penaltu. Hosté hrozili z protiútoků, výraznější příležitost na překonání Hrubého si však nevytvořili a týmy ze severu se tak rozešli smírně 0:0. (19:50:05)

90+1

90
    Do protiútoku se po rohovém kopu hnali Masopust s Acostou, první zmiňovaný poslal centr do vápna, kde byl Acosta nehlídaný, v obrovské šanci však uruguayský záložník přestřelil.

90
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

89
    K zakončení hlavou se po rohovém kope dostal Hovorka, míč však netrefil čistě a ten se tak dotal k Hanouskovi, který vracel míč do vápna, kde si ho našel Trávník a uvolnil se ke střele, ta však byla zablokována a rohový kop se bude opakovat.

88
    Nepovedená rozehrávka hostů zamířila pouze k Masopustovi, ten se však v následném souboji s dvěma obránci neprosadil.

87
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Jakub Považanec, přichází V. Kubista.
    85. Holeš se probíjel vpřed, ale pálil nepřesně

85
    Holeš se po Doležalově přihrávce odhodlal ke střele z hranice vápna, Nguyenovu bránu však přestřelil.

83
    Z následné kombinace nic nebylo, pas na Ševčíka vystihl Lischka.

82
    Koscelník nasadil jesličky Acostovi a může pokračovat v kombinaci s Potočným .

80
    Potočného pokus zpoza vápna branku netrefil.

79
    Holešův nákop sklepával Doležal, Masopusta však nenašel.

78
    Za faul na Breiteho si jablonecký kapitán vysloužil žlutou kartu.

76
    K exekuci pokutového kopu se postavil Považanec, Nguyen však vystihl směr a penaltu zneškodnil!

75
    Domácí budou po faulu na Trávníka zahrávat pokutový kop!

74
    K odraženému míči se po Koscelníkově střele dostal Ševčík, zajímavým pokusem však přestřelil.