Dukla Praha – Jablonec 3:2 (kon.)
FK Dukla Praha
3:2 (0:0)
FK Jablonec
Neděle 28.10.2018, 10:15 • Na Julisce, Praha-Dejvice • Juniorská liga – Čechy • 13. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.

V 13. zápase se setká pražská Dukla s Jabloncem. Oba celky mají po dvanácti zápasech 13 bodů, přičemž Dukla se díky 24 vstřeleným brankám nachází na osmém místě nad devátým Jabloncem.

V posledních pěti utkání vyhrál Jablonec s Duklou třikrát, jednou si týmy body dělily a poslední zápas (3. kolo) vyhrála Dukla v Jablonci 0:3. Očekávat tak můžeme vyrovnaný zápas s velkým počtem branek.

FK Dukla Praha: Janda – Kott, Mašek, Kosík, Palacios, Štursa, Šolaja, Krunert, Burget, Kolman, Janko.
    Náhradníci: Šťovíček – Mentberger, Schneider, Kubů, Vyleta, Neca.

FK Jablonec: Richter – Petržilka, Štěpánek, Peřina, Bělina, Breda, Kozák, Haitl, Bulíř, Čvančara, Hajdo.
    Náhradníci: Vajner, Horáček, Maqastena.

Rozhodčí: Orel – Koval, Flimmel.

Dnešní zápas se odehraje za deštivého počasí.

1

1
    Dobrou přihrávkou do velkého vápna pobídl Albert Kozák svého spoluhráče, ten ale míč ztratil.

3
    Jabolonec vybojoval míč a bude vhazovat v blízkosti rohového praporku u soupeřově brány.

5
    Velmi dobrý projektil teď vyslal dukelský hráč Tomáš Bulíř a míč minul těsně břevno.

7
    Na hřiště stále padá déšť a proto je podmáčené. I proto teď brankář hostů podklouzl při odkopu a daroval míč soupeři.

10
    Velkou šanci teď měl dukelský útočník, když se dostal k míči ve vápně a ocitl se sám před Adamem Richtrem, toho ale nepřekonal.

12
    Rozhodčí píská faul na Williama Palaciose. Ze středu hřiště bude rozehrávat Dukla.

13
    Domácí tým teď velmi dobře napadá a nedává žádný čas Jablonci na rozehrávku.

14
    Dukla bude zahrávat rohový kop.

17
    Centr zleva poslal Kosík Lukáš u Dukly, ale spoluhráč Burger David střílel z úhlu a branku moc neohrozil.

19
    Rozhodčí píská faul téměř na úrovni velkého vápna! Toto bude pro domácí velká šance skórovat!

20
    Velmi dobře zahraný přímý kop! William Palacios zacílil na pravou tyč a rána nebyla vůbec špatná, avšak Richter Adam míč vyrazil.

22
    A opět velká šance Dukly a opět u toho byl William Palacios! Ten se s Davidem Šolajem dostal do přečíslení dva na jednoho, avšak po přízemní střele Šolaja předvádí opět dobrý zákrok Adam Richter.

24
    Po prvních 20 minutách mají více ze hry domácí, jsou rychlejší a lépe napadají, což dělá Jablonci poměrně velký problém při rozehrávce.

27
    Patrik Haitl z Jablonce poslal centr do velkého vápna, ale našel jen dukelské obránce.

29
    Prudký a nebezpečný centr zleva poslal Jablonec. Bohužel pro hosty míč proletěl a nikoho nenašel.

31
    Přihrávkou za obranu se snažil najít Ondřej Šturosa útočníka Williama Palaciose, ten ale na mokré trávě podklouzl a míč se dostal do zámezí. Odkopávat bude Adam Richter.

35
    Velmi dobrou střelu k levé tyči předvedl po zblokovaném centru jablonecký Dominik Breda. Petr Janda ji vyráží.

36
    Přihrávka dukelského záložníka nikoho nenašla. Bude se odehrávat odkopem od brány.

39
    Jablonec měl obrovskou šanci dostat se do vedení! Po přečíslení míjí branku jen těsně přízemní střela Kozáka Alberta!

41
    Chybělo jen opravdu málo a dalekonosná střela Tomáše Bulíře z Jablonce mohla skončit v síti domácích. Nakonec míč skončil vedle levé tyče.

43
    Píská se faul. Jablonec zahrává přímý kop velmi blízko rohového praporku.

44
    Dukla uklidnila hru a kombinuje na půli hřiště.

45
    Dukla měla ke konci prvního poločasu přímý kop v rohu hřiště. Bohužel rozehrávající hráč střelil jediného hráče stojícího před sebou a míč se tak po odrazu dostal do zámezí.

45

V první půli zápasu měli o něco více nahoru domácí. Vytvořili si více šancí skórovat a měli více ze hry. Nutno říct, že Jablonec i přes chyby v obraně stále drží čisté konto a pár šancí si také dokázal vytvořit. Uvidíme co nám přinese druhý poločas.

Hráči už jsou na hřišti. Druhý poločas začne za malou chvíli.

46

47
    Střela nesedla jabloneckému útočníkovi a končí vysoko nad bránou.

49
    Jablonec si vybojoval rohový kop.

50
    S rohem si poradili dukelští obránci a odkopávají míč na druhou půlku hřiště.

51
    Jablonec v druhém poločasu přidal a mnohem lépe dostupuje hráče než v první půli a činí tak Dukle problémy dobře rozehrát.

54
    Dukla zakládá útok po levé straně.

54
    Dukla právě vstřelila branku!
    A je to gól! Dukla se po střele ONDŘEJE ŠTURSY odstává do vedení díky dobré kombinaci v soupeřově vápně!

58
    Jablonec se snaží se zápasem něco udělat. Založit však dobrý útok, který by ohrozil branku se jim nedaří.

59
    Jablonec právě vstřelil branku!
    Tak přece se to Jablonci podařilo! Po nenápadném centru Patrika Haita se míč dostává k volnému TOMÁŠI ČVANČAROVI a ten bez problémů míč uklízí do brány!

63
    Jablonec domácí hráče skvěle napadá a nenechává jim čas na kombinace.

64
    Dukelská obrana naprosto zapomněla na hráče Jablonce, konkrétně to byl TOMÁŠ BULÍŘ, a ten po skvělé přihrávce skóruje přízemní střelou! Stav utkání 1:2.

66
    Domácí se snaží se zápasem ještě něco udělat. Budou zahrávat rohový kop.

68
    A je vyrovnáno! Rohový kop zahrál William Palacios, prudkým centrem poslal míč do malého vápna, ten propadl na zadní tyč, kde našel úplně osamoceného MATYÁŠE KUBŮ a ten střelou z bezprostřední blízkosti vyrovnává na 2:2!

70
    Dukelský obránce podklouzl při zakládání akce a strefil tak útočníka hostů. Ten měl šanci dostat se do úniku, ale brankář Janda dobře vyběhl a míč odkopl.

73
    Po střele KRISTIANA JANKA se míč otřel o nohu obránce Jablonce a odrazil se do pravé tyče, odkud putoval do brány! S tím nemohl Adam Richter opravdu nic dělat.

76
    Takto to nepůjde. Jablonec se snaží nakopávat míč za obranu soupeře, ale centry jsou velmi nepřesné, k čemu přispívá i špatné počasí.

78
    Jablonce se snažil dostat k soupeřově bráně přes střed hřiště. Stopku mu ale vystavila důrazná obrana domácích.

80
    Přetažený centr vyslal do vápna Kolman z domácího týmu.

81
    Jablonec hraje už dost dopředu a zapomíná na obranu. Není se ovšem čemu divit, do konce zbývá už jen necelých 10 minut a nějaké to nadstavení.

84
    Centr, který zprava poslal Patrik Haitl srazil do vlastní brány obránce Dukly. Naštěstí pozorný Petr Janda míč chytá.

85
    Tohle tahání za dres viděl i rozhodčí a píská faul. Rozehrávat bude Jablonec na půlící čáře.

87
    Jablonec zahrává roh, který však nic nepřinesl. Překonat domácí Duklu, která brání téměř v jedenácti hráčích nebude nic lehkého.

90
    Dukla už nikam nespěchá a s rozehráváním si dává na čas.

90
    Rozhodčí nadstavil 2 minuty.

90

A to je pro dnešek vše. I přes deštivé počasí jsme se dočkali pěti branek, které všechny padly v druhém poločase. Díky získaným třem bodům se Dukla posunuje na 7. místo, Jablonec zůstává stále na místě devátém.

Přeji Vám hezký zbytek neděle a oslavte dobře 100 let výročí naší republiky. U dalšího přenosu na onlajnech na viděnou. (12:17:44)