Guimarães – Braga 1:1 (kon.) | Aves – Santa Clara 1:2 (kon.) | Rio Ave – Chaves 1:0 (kon.)
Belenenses – Benfica 2:0 (kon.)
Rio Ave FC
1:0 (0:0)
GD Chaves
Sobota 27.10.2018, 19:00 • Estádio do Rio Ave Futebol Clube, Vila de Conde (kapacita: 12.815 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 8. kolo

To je ode mne vše, děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (21:00:30)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 0:7. Rohy: 3:8. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 18:23.

A je konec. Domácí si nakonec udrželi vedení 1:0 a slaví tak tříbodovou výhru. Druhý poločas patřil domácím, který v něm dokázali vstřelit branku, která podstatě rozhodla. Hráčem utkání byl zvolen Galeno, střelec první a jediné branky. V 72. minutě padla druhá branka, ta však po 4 minutách nebyla uznána. V závěru utkání přišlo mnoho faulů a žlutých karet, hosté však nevyrovnali. Nejlepším hráčem hostů byl zvolen obránce Coelho. Hosté měli mnoho rohů, ale ani jeden nedokázali využít.

90+8

90+7
    Žlutou kartu dostává Fábio Coentrão (Rio Ave FC).

90+5
    Hra se pořádně přiostřuje a přichází fauly a zmatky na obou stranách. Domácí teď zahrávali přímý kop, který na sebe vzal Galeno, jeho pokus však skončil úplně mimo.

90+5
    Žlutou kartu dostává Perdigao (GD Chaves).

90+4
    Žlutou kartu dostává Galeno (Rio Ave FC).

90+3
    Přímý kop byl poslán na zadní tyč, kde se nejdříve hráči s míčem motali, ale nakonec se ho zmocnili domácí. Odkop od brány nevyšel a do střely se ještě položil Bressan, jeho tvrdou ránu však zblokovali obránci.