Mladá Boleslav – Ostrava 5:2 (kon.) | Pardubice – Chodov 1:12 (kon.) | Bohemians – Vítkovice 7:8 (kon.)
Bulldogs – Znojmo 8:2 (kon.) | Otrokovice – Česká Lípa 2:5 (kon.) | Liberec – Střešovice 6:5 (kon.)
PSG Panthers Otrokovice
2:5 (1:1, 1:0, 0:4)
FBC 4CLEAN Česká Lípa
Neděle 28.10.2018, 18:00Livesport Superliga • 11. kolo

To je pro toto utkání vše. Děkuji za pozornost a někdy příště u textového přenosu na počtenou. (19:50:27)

Ve třetí části dlouho drželi domácí nadějný výsledek natři body jenže Česká Lípa během minuty a deseti vteřin otočila vývoj utkání. Otrokovice to v závěru zkoušely bez brankáře, ale inkasovaly další dvě branky. Tři body tak jedou do České Lípy.

Nejlepším hráčem hostů je autor hattricku – Štěpán Slaný, za domácí to je František Vykopal.

58:59 Štěpán SLANÝ - 2:5

58:59
    Česká Lípa právě vstřelila branku!
    Tak domácí to zkusili ještě jednou bez brankáře a s podobným úspěchem. ŠTĚPÁN SLANÝ gólem do prázdné završuje hattrick. Asistence: Jan Spilka.
    58:45 Radek KRAJCIGR - 2:4

58:45
    Domácí to zkusili bez brankáře, čehož využil RADEK KRAJCIGR, jenž obloučkem od poloviny hřiště zamířil přesně. Asistence: Petr Novotný.

58:04
    Je tu konec oddechového času. Domácí budou rozehrávat míček z rohu u branky České Lípy.

58:07
    Domácí již nemají na vyrovnání ani dvě minuty, takže si hlavní trenér bere oddechový čas.

57:25
    Domácí drží míček na útočné polovině.
    55:51 Petr NOVOTNÝ - 2:3

55:51
    Česká Lípa během minuty a deseti vteřin otáčí vývoj utkání zpět na dvou stranu. Míček získal David Kněžour, který našel PETRA NOVOTNÉHO, který dokázal dostat míček do sítě. Asistence: David Kněžour.

55:02
    A začínáme opět od nuly. Oba celky mají pět minut, aby rozhodly o svém vítězství v řádné hrací době.
    54:41 Štěpán SLANÝ - 2:2

54:41
    Hostům se přeci jen povedlo vyrovnat. ŠTĚPÁN SLANÝ si vzal míček, rozběhl se po pravé straně hřiště a přesnou střelou překonal Michajloviče. Pro Slaného je to již jeho druhá branka v utkání. Bez asistence.

53:50
    Na dnešní utkání si našlo cestu 320 diváků.

53:05
    Krajcigr si chtěl narazit se spoluhráčem a vystřelit těsně před bránou, jenže tento záměr obrana domácích přečtla a zpětnou přihrávku zastavila.

52:27
    Otrokovice ztratily míček na vlastní polovině hřiště a hostům s poprvé daří usídlit na delší době v útoku.

Matouš Vojáček

Branky a nahrávky: 15. Zapletal (Sovják), 32. Kittel (Vykopal) – 8. Slaný (Kněžour), 55. Slaný, 56. Novotný (Kněžour), 59. Krajcigr (Novotný), 59. Slaný (Spilka)

PSG Panthers Otrokovice: Michaljovič (Malina) – Kostka, Zimmer, Kvapil, Čevela, Rožnovják, Švajný – Sovják, Jurčík, Zapletal – Szweda, Mar. Nagy, Kittel – Volek, Vykopal, Petřík.
    FBC 4CLEAN Česká Lípa: Dvořák (Nechvíle) – Mlejnek, Tichý, Pastor, Slaný, Štěrba, Burian – Dzierža, Spilka, Karel – Matějíček, Jansa, Novotný – Kněžour, Jirsa, Krajcigr – Vlček.

Rozhodčí: Kačer Pavel, Vašíček Ondře