Martin Marinčin (TOR) 0+0, 0 střel, čas na ledě 15:09
    Michael Frolík (CGY) 1+0, 3 střely, čas na ledě 15:22

3. Frederik Andersen (TOR) 31 zák., 2 góly, 93,9 %

Střely na branku – 25:34 (4:12, 11:12, 10:10)
    Zblokované střely – 10:13
    Vyhraná vhazování – 32:33
    Trestné minuty – 8:8
    Hity – 31:22

Góly dnes padaly jen ve třetí třetině. Nakonec jsme viděli čtyři a hned třikrát skórovali Flames. Gólový účet zápasu otevřel ve 46. minutě v přesilové hře z dorážky Sean Monahan a o pouhých 55 sekund později zvyšoval na rozdíl dvou tref Elias Lindholm. Maple Leafs, kteří dnes byli hodně nevýrazní, ještě v 57. minutě vykřesal naději Nazem Kadri, který zakončil parádní přesilovkovou kombinaci, ale to už bylo z domácí strany vše. 6 sekund před koncem naopak pečetil skóre na 1:3 střelou do prázdné branky Michael Frolík.

59:54 Michael FROLÍK - 1:3

59:54
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Je hotovo! MICHAEL FROLÍK si fotbalově zpracoval puk bruslí a poslal ho do prázdné branky soupeře. Bez asistence.

59:28
    Tavaresovu střelu z otočky vyrazil Smith. Poté si dělal prostor na pravém kruhu Mitchell Marner, ale jeho pokus byl sražen Giordanem.

59:01
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:47
    Andersen je opět na střídačce...
    58:39 Domácí se nechali po střele Morgana Riellyho unést a radovali se z gólu. Puk však ve skutečnosti skončil na vnější straně brankové síťky.

58:39
    Po střele Morgana Riellyho skončil kotouč na brankové síťce a domácí se na chvíli radovali! Bylo to ale z vnější strany sítě, což dobře viděl T.J. Brodie, jenž puk odstřelil do bezpečí. Tady se nemusí ani zkoumat video, hráče a fandy Toronta zmátla vlnící se síťka.

58:17
    Domácí to zkoušejí bez brankáře!

58:05
    Do konce zbývají necelé dvě minuty.

57:40
    Na nabídku Kapanena před brankou nikdo nedosáhl. Hosté se zase osvobozují.

57:05
    Hosté se na chvíli osvobodili od náporu soupeře. Teď už se ale hráči Toronta vracejí do útočné třetiny.

56:42
    Tavares vyhrál buly na Marnera, který okamžitě střílel. Mike Smith zareagoval dobře a přerušil hru.
    56:07 Nazem KADRI - 1:2

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 57. Kadri (Marner, Rielly) – 46. Monahan (E. Lindholm, Giordano), 47. E. Lindholm (J. Gaudreau, Monahan), 60. Frolík

Toronto Maple Leafs: Andersen (Sparks) – Hainsey, Rielly (A), N. Zajcev, Gardiner, Ožiganov, Marinčin – Marner, Kadri, Marleau (A) – Kapanen, Tavares (A), Hyman – Co. Brown, P. Lindholm, A. Johnsson – Leivo, F. Gauthier, Ennis.
    Calgary Flames: M. Smith (Rittich) – Brodie, Giordano (C), Hamonic, Hanifin, Välimäki, R. Andersson – E. Lindholm, Monahan (A), J. Gaudreau – Frolík, Backlund (A), Tkachuk – Neal, Jankowski, S. Bennett – Hathaway, D. Ryan, Dubé.

Rozhodčí: Brenk, Hanson – Tobias, Miller

Diváci: 18989