6:2 (5:0, 0:1, 1:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
Úterý 30.10.2018, 17:00 • Hala Polárka, Frýdek-Místek • Chance liga • 18. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:17:34)

Je konec. Frýdek-Místek dnes hlavně skvělou první třetinou porazil Ústí nad Labem 6:2 a připsal si veledůležité tři body.
    Už ve 4. minutě poslal domácí do vedení Mikulík a o minutu později zvýšil vedení v přesilovce Žovinec. Ve 12. minutě získali Slezané další přesilovku a tentokrát se prosadil Peterek. V 15. minutě se trefil po akci mladých hráčů Raška a nakonec ve 20. minutě přeměnil početní výhodu v gól Novotný.
    Do druhé třetiny už nastoupil místo brankáře Groha Jan Dlouhý. A ve 26. minutě vstřelil první gól hostů Davídek, který ránou z pravé strany překonal Danečka. Ve 36. minutě se zranil domácí brankář Daneček a musel nastoupit Jan Hlaváč. Posléze už branka ve druhém dějství nepadla.
    Ve 48. minutě poslal domácí do vedení 6:1 Novotný, když jeho rána cinkla o břevno. V 53. minutě hosté využili přesilovou hru, konkrétně Volf.

59:34
    Ovšem domácí si poradili i s tímto útokem a blíží se konec dnešního utkání.

59:02
    Hladonik neprošel přes obranu soupeře a dopředu tak může jít Slovan.

58:30
    Nyní se Frýdek-Místek dopustil zakázaného uvolnění.

58:16
    Po boji ve středu hřiště se k puku dostal Rudovský, který se snažil najít spoluhráče, ale tomu zabránil hostující obránce.

57:40
    Žovincova tvrdá rána z pravé strany byla jen zblokována a zápas se už spíše dohrává.

57:18
    Chrpa využil zaváhání domácí obrany, ale posléze zakončil jen vedle domácí brány.

56:55
    Matyášova rána skončila rovněž na zákroku Dlouhého a nyní je to Frýdek-Místek, který tlačí na soupeře.

56:24
    David Klimša byl blízko sedmé brance, ovšem jeho dorážku vyrazil betonem Dlouhý.

55:49
    Slezané se po dlouhé době dostali do šancí, ale ani jedna neskončila nějak povedeně.

54:59
    Posléze se ale hosté provinili jen ofsajdem při přechodu přes modrou čáru.

54:34
    Peterek přišel o kotouč v pásmu soupeře a dopředu může jít Ústí nad Labem.

54:02
    Frýdeckomístečtí zatím nepředvádějí ve třetí dvacetiminutovce dobrou hru, ovšem náskok mají stále velký.

53:33
    Nyní byly velké zmatky před bránou hostů, ale nakonec Dlouhý skryl kotouč pod lapačkou.
    52:25 Lukáš VOLF - 6:2

52:25
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Nyní už je přesilová hra využitá, ovšem Frýdek-Místek stále vede vysoce 6:2. Severa poslal kotouč z levé strany před bránu, kde jej zpracoval a následně vystřelil do domácí svatyně LUKÁŠ VOLF. Asistence: Jiří Severa a Martin Weinhold.

52:05
    Hlaváč si poradil s pokusem z pravé strany a Slovan se následně nemůže dostat do nějaké šance.

Michal Raška

Branky a nahrávky: 4. Mikulík (Hladonik, Kofroň), 5. Žovinec (Kofroň, Husák), 12. Peterek (J. Kalus, Krisl), 15. Raška (J. Kalus, Peterek), 20. Novotný (Bartko, Rudovský), 48. Novotný (Rudovský, Bartko) – 26. Davídek (M. Zdvořáček, J. Dlouhý), 53. L. Volf (Severa, Weinhold)

HC Frýdek-Místek: L. Daneček (36. Hlaváč) – Žovinec, Husák, Bartko, Zahradníček, Matyáš, Krisl – Hladonik, Mikulík (C), Kofroň – Martynek (A), Novotný, Klimša (A) – J. Kalus, Peterek, Raška – Rudovský, Kuťák, Christov – Przybyla.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Groh (21. J. Dlouhý) – M. Jandus, Hes, Weinhold, Jeřábek, M. Zdvořáček (A), Zukal, Mert – P. Kousal, Vrdlovec (C), Melka (A) – Severa, L. Volf, T. Jandus – Tůma, Davídek, Chrpa – Planý, Kropáček, Krliš.

Rozhodčí: Jiří Kašík, Jakub Koziol – Tomáš Měkýš, David Otáhal