Zlín – Litvínov | 5:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav – K. Vary | 0:1 (kon.) | | | Plzeň – Kometa Brno | 2:4 (kon.) |
Chomutov – Mountfield HK | 3:4 (po pr.) | | | Olomouc – Třinec | 3:6 (kon.) |
Frýdek-M. – Ústí n/L | 6:2 (kon.) |
Toronto – Calgary | 1:3 (kon.) | | | Vancouver – Minnesota | 5:2 (kon.) |
K. Vary – Třemošná | 1:3 (kon.) |
Barys – Vladivostok | 2:0 (kon.) | | | Čeljabinsk – Spartak Moskva | 4:1 (kon.) | | | CSKA Moskva – Novosibirsk | 4:2 (kon.) |
Petrohrad – Kunlun | 5:1 (kon.) | | | Riga – Čerepovec | 3:0 (kon.) |
Znojmo – Moser Medical Graz 99ers | 0:4 (kon.) |
Orange 20 – Nové Zámky | 3:4 (0:1 po s.n.) |
konec
HC Olomouc
3:6
(0:3, 2:3, 1:0)
HC Oceláři Třinec
56:59
|
Olomouc má k dispozici tři minuty před koncem základní hrací doby další přesilovou hru. Gernát ve vlastním obranném pásmu podrazil Ostřížka.
|
|
50:57
|
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Martin Gernát – 2 min., podrážení).
|
|
44:02
|
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Marian Adámek – 2 min., držení).
|
|
38:59
|
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Lukáš Krajíček – 2 min., podrážení).
|
|
34:10
|
Vyloučení v týmu HC Olomouc (Lukáš Nahodil – 2 min., hákování).
|
|
19:53
|
Vyloučení v týmu HC Olomouc (Vilém Burian – 2 min., podrážení).
|
|
12:27
|
Vyloučení v týmu HC Olomouc (Aleš Jergl – 2 min., podrážení).
|
|
00:14
|
Vyloučení v týmu HC Olomouc (Petr Kolouch – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
Branky a nahrávky:
21. J. Knotek, 27. Irgl, 52. Škůrek (Skladaný) – 6. Svačina (Adamský, M. Doudera), 10. Gernát (Dravecký), 13. Krajíček (Martin Růžička, Roberts Bukarts), 22. Cienciala (Galvinš, D. Musil), 26. Roberts Bukarts (Marcinko, Martin Růžička), 34. Werek (Hrňa, Krajíček)
Rozhodčí: Hejduk, Veselý – Bryška, Hlavatý,
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Olomouc:
Konrád (13. Lukáš) – Ondrušek, J. Galvas, Jaroměřský, Škůrek, Švrček, Staněk, Dujsík – Irgl, Kolouch, Burian – Jergl, J. Knotek, Holec – Ostřížek, Nahodil, Strapáč – Skladaný, Mráz, Laš.
Náhradníci:
Trenér:
HC Oceláři Třinec: Hrubec (Kváča) – Krajíček, Gernát, D. Musil, Galvinš, Roth, M. Doudera, Adámek – Martin Růžička, Marcinko, Roberts Bukarts – Svačina, Polanský, Adamský – Hrňa, Werek, Dravecký – O. Kovařčík, Cienciala, Chmielewski.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Oceláři Třinec: Hrubec (Kváča) – Krajíček, Gernát, D. Musil, Galvinš, Roth, M. Doudera, Adámek – Martin Růžička, Marcinko, Roberts Bukarts – Svačina, Polanský, Adamský – Hrňa, Werek, Dravecký – O. Kovařčík, Cienciala, Chmielewski.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Hejduk, Veselý – Bryška, Hlavatý,
Diváci:
Jan Meichsner