Ebro – Valencia 1:2 (kon.) | Lugo – Levante 1:1 (kon.) | Leganés – Rayo Vallecano 2:2 (kon.)
Sant Andreu – Atlético 0:1 (kon.)
UE Sant Andreu
0:1 (0:1)
Atlético Madrid
Úterý 30.10.2018, 21:30 • Camp Municipal Narcís Sala, Barcelona • Španělský pohár • 1/16 finále

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (23:25:28)

Fauly: 14:13.

Je konec. Atlético Madrid dnes dokázalo zvítězit na půdě čtvrtoligového Sant Andrea, ovšem v konci utkání se muselo hodně třepat o výsledek.
    Po velkém počtu neúspěšných střel v prvním poločase nakonec poslal hosty do vedení ve 33. minutě Gelson Martins, který dostal parádní přihrávku od Vitola za obranu a posléze zakončil do pravé části branky, kdy si Segovia sice sáhl na míč, ale už ho nevyrazil.
    Ve druhé půli se hra vyrovnala konec utkání patřil překvapivě domácím. V 81. minutě předvedl Adán skvělý zákrok proti střele Bandeha. O dvě minuty později trefil domácí hráč břevno a nakonec v nastaveném čase zamířil pokus Villara těsně vedle pravé tyče.
    Atlético tak splnilo povinnost, ovšem na svůj herní projev moc spokojené být nemůže.

90+2
    Domácí obrana si poradila s Martinsem, který se snažil projít do vápna z levé strany.
    90+2. Rána Villara minula hostující bránu.

90+2
    Ani tentokrát to není gól domácích! Villar se dostal k míči uvnitř vápna, který se poodrážel z chumlu hráčů až k jeho noze, ale následná střela skončila těsně vedle pravé tyče!

90+1
    Tentokrát to je Savič, který se dopustil faulu a Atlético se třepe o výsledek ke konci zápasu, jelikož Sant Andreu získalo další standardní situaci.

90+1
    Rozhodčí nastavuje dvě minuty navíc.

90
    Následná rána Alcovera se dobře točila, ovšem letěla vysoce nad bránu Adána.

89
    Nyní přišel faul ze strany Atlética a Sant Andreu tak má možnost ohrozit bránu soupeře z přímého kopu, který se bude zahrávat ze solidní pozice.

88
    Atlético nyní drží míč ve své moci na polovině domácího týmu a snaží se vstřelit druhý gól.

87
    A opět přišlo zakončení domácích po rohu z levé strany, ovšem Adána byl připravený a ukryl balón v náručí.

86
    Nyní Sant Andreu získalo další rohový kop a to je naprosto překvapivý konec zápasu, kdy čtvrtoligový tým tlačí jeden z nejlepších týmu Španělska.

85
    Ke konci utkání vidíme konečně šance, ale tentokrát střela hostujícího hráče letěla vysoce nad.

84
    Střídání v týmu UE Sant Andreu: ze hřiště odchází Guerrero, přichází Carroza.
    83. Ani tato šance Sant Andrea neskončila brankou.

83
    Tak to jsou neuvěřitelné a naprosto překvapivé tlaky domácích! Po rohovém kopu trefil domácí hráč břevno a následnou dorážku po zmatku ve vápně odhlavičkoval hostující hráč!