Buffalo – Calgary 1:2 (po pr.) | Pittsburgh – NY Islanders 3:6 (kon.) | Carolina – Boston 2:3 (kon.)
Columbus – Detroit 3:5 (kon.) | Montreal – Dallas 1:4 (kon.) | Tampa – New Jersey 8:3 (kon.)
Nashville – Vegas 4:1 (kon.) | Edmonton – Minnesota 3:4 (kon.) | Arizona – Ottawa 5:1 (kon.)
Anaheim – Philadelphia 2:3 (kon.) | San Jose – NY Rangers 3:4 (0:1 po s.n.)
Montreal Canadiens
1:4 (0:0, 0:2, 1:2)
Dallas Stars
Středa 31.10.2018, 00:30 • Bell Centre, Montreal • NHL

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších přenosů. (03:27:09)

3. Esa Lindell (Dallas) 1+1

A máme tu konec napínavé třetiny. V tomto dějství jsme viděli nakonec 3 góly. Ve 43. minutě se podařilo Gallagherovi snížit a Montreal byl v kontaktu. Pak se ale prosadil ve vlastním oslabení Shore nasměroval Dallas k vítězství! v 58. minutě trefil Radulov prázdnou branku a finální skóre je tak 1:4. Montreal dnes neproměňoval šance naopak Stars se po první třetině oklepali a zaslouženě si odváží vítězství.
    Střely po 3. třetině: Domácí – 35, Hosté – 22.

59:10
    Armia se cpal do střely,ale Bishop zasahuje.

58:50
    Zápas se již pouze dohrává.
    57:23 Alexandr RADULOV - 1:4

57:23
    Dallas právě vstřelil branku!
    Canadiens zkoušeli zvrátit skóre hrou v 6ti,ale Radulov se po přihrávce od Benna dostal ke kotouči ve středním pásmu a těsně za modrou trefil prázdnou branku.
    Asistence: Jamie Benn

57:05
    Montreal nevyužil krátkou přesilovou hru.

56:50
    Další pokus Tatara vyrazil Bishop ramenem.

56:20
    Tomáš Tatar minul prázdnou branku!

55:30
    Hra se odehrává převážně ve středním pásmu.

55:02
    Rozhodčí nám ze závěru zápasu dělají trochu bramboračku, hráči obou týmů mají problém se vejít na trestnou lavici.

55:02
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Jamie Benn – 2 min., podrážení).

54:39
    Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Joel Armia – 2 min., podrážení).

54:30
    Montreal mohl také skórovat v oslabení,ale Armia dorážkou minul!

54:10
    Tyler Seguin vypálil z pravého kruhu pro vhazování, Price zasahuje.

53:50
    Canadiens vyhazují kotouč přes všechny čáry.

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 43. Gallagher (Tatar) – 22. Lindell (D. Shore), 28. Heiskanen (D. Shore, Lindell), 50. D. Shore (Faksa), 58. Radulov (Ja. Benn)

Montreal Canadiens: Price (Niemi) – Petry, Jo. Benn, Reilly, Alzner, Mete, Ouellet – Gallagher, Danault, Tatar – Lehkonen, Domi, Drouin – Armia, Kotkaniemi, Byron – Hudon, Peca, Deslauriers.
    Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – Lindell, J. Klingberg, Methot, Heiskanen, Honka, R. Polák – Dowling, Seguin, Radulov – Ja. Benn, Spezza, Janmark – G. Smith, Faksa, Comeau – Ničuškin, Dickinson, D. Shore.

Rozhodčí: Walsh, L’Ecuyer – Baker, Berg