Jihlava – Kladno 2:1 (kon.) | Benátky n/J – Havířov 2:4 (kon.) | Vsetín – Ústí n/L 4:2 (kon.)
Přerov – Prostějov 4:3 (2:0 po s.n.) | Slavia – Kadaň 2:3 (1:2 po s.n.) | Poruba 2011 – Třebíč 3:5 (kon.)
Frýdek-M. – Litoměřice 4:2 (kon.)
HC Benátky nad Jizerou
2:4 (0:1, 1:2, 1:1)
AZ Havířov
Středa 31.10.2018, 17:30Chance liga • 20. kolo

Domácí se v závěru do náporu nedostali a zejména díky povedeným prvním dvou třetinám si hosté odváží z Benátek nad Jizerou všechny tři body. (19:40:36)

59:34
    Veselý mířil ze středního pásma do prázdné branky, jeho střela byla sražena do rohu kluziště!

59:10
    Až nyní se Benátečtí usazují v útočném pásmu.

58:20
    Schwarz spěch na střídačku!

57:31
    Vyloučeni shodně dva hráči. U hostí Jakub Kotala na 2+2+10 minut za hrubost, u domácích Jan Šír na 2+2+10 minut taktéž za hrubost.

57:31
    Na ledě nám vznikla nefalšovaná bitka mezi Šírem a Kotalou.

56:52
    Střílená přihrávka Mataie skončila na Schwarzových chráničích, od kterých se puk odrazil mimo hřiště.

56:29
    Bittnerovu střelu z levého křídla vyráží Bláha za branku.

55:16
    Naopak byli to Havířovští, jejichž střela končí ve Schwarzově lapačce.

54:59
    Hosté se již soustředí na pozornou obranu, domácím se přes ně velmi těžko prokousává.

53:35
    Útok domácího týmu zastavil odpískaný ofsajd.

53:18
    Haasova střela byla schována za několik hráčů, puk se otřel o levou tyčku domácí branky!

52:44
    Husa křížnou příhrou hledal na kruhu Vlacha, ten byl velmi dobře bráněn.

52:23
    Zacharova střílená přihrávka až k Bláhovi nedoputovala.

52:10
    Chrtek objel branku, avšak Bláha byl u své tyčky včas.
    51:38 Lukáš BEDNÁŘ - 2:4

51:38
    Havířov právě vstřelil branku!
    Domácí se ale nedokázali osvobodit. Po přihrávce před branku z hole LUKÁŠE BEDNÁŘE se zřejmě od obránce Aubrechta odrazil puk za Schwarzova záda. Asistence: Jan Maruna.

51:21
    Mikyskovi sebral puk Haas a ze strany najížděl na Schwarze, jenž ho vychytal vyrážečkou!

Ondřej Nejedlo

Branky a nahrávky: 39. M. Zachar (J. Mikyska, J. Vlach), 47. J. Vlach (J. Mikyska) – 9. Rehuš (F. Seman), 25. Dudek (Rehuš), 32. Gřeš (Matai, Pořízek), 52. L. Bednář (Maruna)

HC Benátky nad Jizerou: Schwarz (Žajdlík) – Maier, Kunst, Žůrek, Husa, Jan Bednář, Aubrecht – Šír, J. Vlach, M. Zachar – Psota, J. Mikyska, Bittner – Rychlovský, Chrtek, D. Špaček – Průžek, Braid, Žemba.
    AZ Havířov: Bláha (Štipčák) – Matai, Chroboček, Mrowiec, Bořuta, Dudek, Rutar, Zdeněk – Rehuš, F. Seman, Kotala – L. Bednář, Haas, Maruna – R. Veselý, Pořízek, Gřeš – Bambula, Cihlář, Macuh.

Rozhodčí: J. Doležal, Luczków – Horažďovský, Ševic