Jekatěrinburg – Jokerit 3:1 (kon.) | Magnitogorsk – Soči 4:1 (kon.) | Nižněkamsk – Dynamo Moskva 3:4 (po pr.)
Viťaz – Chabarovsk 4:1 (kon.)
Neftěchimik Nižněkamsk
3:4 (2:1, 0:1, 1:1 - 0:1)
Dynamo Moskva
Středa 31.10.2018, 17:30 • Neftěchim Arena • KHL

Česká stopa:

Adam Polášek (Nižněkamsk) (0+1), 6 trestných minut. (19:59:01)

Je rozhodnuto. V prodloužení jsme sledovali vyrovnanou bitvu. Poté ale zamířil Polášek již potřetí v tomto zápase na trestnou a hosté nakonec přesilovku využili zásluhou Nikulina a domu si odvážejí dva body.

64:57 Ilja NIKULIN - 3:4

64:57
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Tři vteřiny před koncem prodloužení rozhodují hosté o svém bonusovém bodu. Od modré napřáhl ILJA NIKULIN a propálil vše, co mu stálo v cestě.

64:02
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Adam Polášek – 2 min., vražení na hrazení).

62:38
    Puustinen se vrhl do brejku. Ale k zakončení se nakonec nepropracoval. Zaútočit mohou hosté.

61:29
    Zatím se ani jeden z týmů na ledě nedokázal dostat ke střele. To je poměrně nezvyklé, když se hraje pouze 3 na 3.

60:01

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:25
    I v závěrečných vteřinách je Dynamo aktivnější. Drží kotouč ve své moci a vrhá se do útoku.

58:47
    Souboj v prostředku hrací plochy. Kuljomin přišel o helmu a musel tak odjet na střídačku.

57:06
    Nižněkamsk pod tlakem vyhazuje kotouč jen za cenu zakázaného uvolnění.

56:38
    Koivisto dostal více prostoru. Vyslal střelu od modré čáry, které byla v poslední chvíli zablokována.

55:25
    Hostující celek z Moskvy vypadá, že má v závěru třetí periody přeci jen o něco více sil než domácí.

54:01
    Z vlastní třetiny napálil puk Puustinen k protější straně. Kotouč dolétl až k Bočarovi, který raději přerušil hru.

53:13
    Alexejev zachytil puk ze špatní rozehrávky domácích. Řítil se ze strany sám na bránu, ale gólmana nepřekonal.

51:46
    Dynamo vyhrálo buly v obranné třetině a okamžitě se osvobodilo vyhozením puku přes všechny čáry.

Martin Doležal

Branky a nahrávky: 3. Jo. Nättinen (An. Sergejev, Ruohomaa), 6. An. Sergejev (Polášek, Puustinen), 47. Puustinen – 17. Brjukvin (D. Višněvskij, Bočarov), 33. Volkov (I. Nikulin, Indrašis), 42. Kagarlickij, 65. I. Nikulin

Neftěchimik Nižněkamsk: An. Makarov (I. Ježov) – An. Sergejev, Polášek, Ogurcov, Bryncev, Šaripzjanov, Semjonov, Volgin, Timašov – Padakin, Nestrašil, Porjadin – Avcin, Jakimov, Chajrullin – Zdunov, Arkalov, Šiksatdarov – Jo. Nättinen, Ruohomaa, Puustinen.
    Dynamo Moskva: Bočarov – Hietanen, Koivisto, I. Nikulin, Pribylskij, Volkov, D. Višněvskij, Menšikov, Mironov – I. Makarov, Šipačov, Kagarlickij – Tarasov, Indrašis, Brjukvin – Mozer, V. Kuljomin, Zackrisson – Sidljarov, Igumnov, Alexejev.