Bílina – Klatovy 4:3 (kon.) | Řisuty – Děčín 3:5 (kon.) | Sokolov – Kobra 3:2 (kon.)
Vrchlabí – Dvůr Králové n. L. 4:3 (kon.) | Jablonec n/N – Letňany 8:6 (kon.) | Nymburk – Kolín 4:1 (kon.)
NED Hockey Nymburk
4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
SC Marimex Kolín
Středa 31.10.2018, 18:002. liga - Sever a Střed (ČR) • 14. kolo

Nymburk si ve třetí třetině pohlídal své vedení a nakonec vítězí tří brankovým rozdílem a poráží Kolín 4:1! (20:10:05)

59:00
    Nymburk právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JAN STEHLÍK, který pečetí výhru svého týmu brankou do prázdné branky. Bez asistence.

40:01

Ve druhé třetině Nymburk navýšil své vedení a míří za vítězstvím v dnešním zápase.

40:00

33:34
    Autorem branky je DANIEL KOLOUCH. Asistence: Karel Bičiště.

28:57
    Autorem branky je PETR JOSEFUS. Asistence: Jan Stehlík.

20:01

Jako první se do vedení dostali hosté a to díky brance Semiráda. Domácí pak odpověděli brankovou trefou Rittiga a po první třetině je nerozhodný stav 1:1!

20:00

17:27
    Krátce před první sirénou se domácím daří vyrovnat. Autorem branky je JAROSLAV RITTIG. Asistence: Aleš Knesl a Jakub Kuzďas.

08:41
    Kozlové právě vstřelili branku!
    O první branku zápasu se postarali hosté, kdy se trefuje JAKUB SEMIRÁD. Asistence: David Šafránek a Josef Malý.

00:01

NED Hockey Nymburk: Krofta (Sup) – Kříž (A), Hroudný, Tržický, Mašek, Rittig, Knesl, Jirásek – Stehlík, Bičiště, Josefus (C), Kuzďas, Kolouch, Smejkal, Wiencek, Eis, Kačírek.

SC Kolín: Martínek (Sejpal) – Havelka, Jelínek, Pýcha, Březina, Hanzl, Barták, Mlčoch – Mandrik, Kozák, Zumr (A), Němec, Semirád, Malý (C), Martínek, Kadlec, Netušil, Šafránek (A), Pilný..

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Branky a nahrávky: 18. Rittig (Knesl, Kuzďas), 29. Josefus (Stehlík), 34. Kolouch (Bičiště), 59. Stehlík – 9. Semirád (Šafránek, Malý)

SC Marimex Kolín: Martínek (Sejpal) – Havelka, Jelínek, Pýcha, Březina, Hanzl, Barták, Mlčoch – Mandrik, Kozák, Zumr (A), Němec, Semirád, Malý (C), Martínek, Kadlec, Netušil, Šafránek (A), Pilný.