Barys – Čeljabinsk 3:4 (po pr.) | Ufa – Spartak Moskva 3:4 (kon.) | N.Novgorod – Čerepovec 7:2 (kon.)
HC Slovan – Novosibirsk 3:2 (kon.) | Omsk – Vladivostok 4:3 (kon.) | Minsk – Kunlun 4:1 (kon.)

Jakub Nakládal (JAR) 0+0, 4 střely, čas na ledě 21:11
    Alexander Salák (JAR) 56 minut, 1 inkasovaná branka (20:55:02)

Mikelis Redlihs a Gints Meija dostali krátce po začátku zápasu domácí celek do dvoubrankového vedení. To šel z branky Ilja Konovalov a přišel do hry Alexander Salák. Hostující celek ve druhé třetině dokázal vyrovnat, trefili se Jegor Averin a Rušan Rafikov. Rozhodující branku vstřelil ve 49. minutě domácí Linus Videll.

59:35
    Timur Biljalov kryje kotouč, následně jeden z hostujících hráčů minul odkrytou část branky.

59:23
    Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Kristaps Sotnieks – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Brandon Kozun – 2 min., sekání).

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině, Lokomotiv nemůže odvolat brankáře.

57:50
    Grigorij Denisenko se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.

57:16
    Alexander Salák rozehrává od své branky, kotouč vyklepal z rukavice.

57:00
    Oddechový čas pro domácí.

57:00
    Po šesti minutách hry je přerušeno, Riga špatně rozehrála, je z toho jen icing.

56:36
    Domácí celek momentálně brání jednobrankové vedení.

56:15
    Lauris Darzinš se dostal do útočného pásma, jenže o kotouč přišel, a tak se směr hry rychle otáčí.

56:00
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině.

55:26
    Hostující celek se propracoval do střelecké pozice, ale výborně zapracoval Nerijus Ališauskas, který zblokoval střelecký pokus.

54:45
    Daniil Apalkov to zkoušel od modré čáry. Jeho rána postrádala přesnost.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 5. M. Redlihs (Darzinš), 6. Meija (Gimajev), 49. Videll (M. Redlihs) – 31. Averin (Averin), 33. Rafikov (Kartajev, Alexejev)

Dinamo Riga: Biljalov (Gudlevskis) – Ališauskas, Sotnieks, Balinskis, Aljajev, Maione, Šulenin, Gimajev – Clark, Skvorcovs, Džerinš – Darzinš, M. Redlihs, Videll – Gillies, Gegeris, Meija – Myttynen, Dzierkals, Pavlovs – Berzinš.
    Lokomotiv Jaroslavl: Konovalov (6. Salák) – Nakládal, Afanasjev, Rafikov, Čerepanov, Jelesin, Kronwall, Averin – Denisenko, Kozun, Loktionov – Averin, Iljenko, Sannikov – Jurtajkin, Alexejev, Kartajev – Ivanov, Kajumov, Apalkov – Kovalenko.

Diváci: 5 241