Kladno – Oxyworld Baník Chomutov 13:1 (kon.) | Rapid Ústí n/L – Olympik Mělník B 10:1 (kon.) | Jablonec n/N – Pampuch Liberec 6:6 (kon.)
FC Rapid Ústí nad Labem
10:1 (6:0)
SK Olympik Mělník B
Pátek 02.11.2018, 20:30 • Sportovní hala Spartak Krásné Březno, Keplerova 800/56, Ústí nad Labem 7 • 2. Futsal liga západ • 6. kolo

Futsalisté Ústí nad Labem si ve druhém poločase vypracované vedení pohlídali a po vítězství 10:1 zůstávají tři body na severu Čech.

Akumulované fauly ve druhém poločase: 6:2.

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (22:03:11)

Pozápasové ohlasy trenérů:

Martin Dlouhý (FC Rapid Ústí nad Labem):
    "Chtěli jsme napravit špatně odehrané utkání v Českých Budějovicích, což se nám podařilo již v úvodním poločase. Konečně jsme hráli nacvičené herní situace a RAPIDně jsme zlepšili pohyb. Po šestigólové první půli jsme malinko polevili, ale zápas jsme dohráli ve slušném tempu a přidali další čtyři branky. Byla znát absence hráčů "A"-týmu Olympiku."

Dominik Zdržálek (SK Olympik Mělník B): "Soupeř, kterému jsme vítězství ulehčili, byl kvalitou někde jinde. První poločas jsme nedodržovali to, co jsme si v šatně řekli. Druhou polovinu se náš výkon trochu zlepšil, kluci makali, ale výsledek je v konečné fázi špatný."

39:10
    Rapid právě vstřelil branku!
    Další úpravu skóre zajistil DOMINIK DVOŘÁK, jenž to v týmové kase bude mít dnes drahé. Asistence: Martin Macháček.

38:32
    Mělník právě vstřelil branku!
    S čistým kontem domácí dnes počítat nemohou! DOMINIK MALINSKÝ střelou ke vzdálenější tyči překonal Martina Džudžu. Asistence: Jan Prieložný.

37:46
    Václav Sloup z těžkého úhlu bránu minul.

36:45
    Dalibor Slepčík neprostřelil obranu Olympiku.

35:18
    Další pojistku ve skóre přidává domácí RADEK HRDÝ, jenž překonal hostujícího brankáře za asistence Dalibora Slepčíka. Asistence: Dalibor Slepčík.

34:31
    Mělník se neprosazuje ani z nařízeného desetimetrového kopu! Daniel Slezák z "druhého pokutového kopu" trefil připraveného Martina Džudžu.

34:30
    Hosté budou zahrávat desetimetrový kop po faulu Martina Gajdoše.

33:43
    Martin Džudža včasným výběhem a odkopem zmařil možný brejk hostů.

32:56
    Pátý akumulovaný faul Rapidu.

32:39
    Jiří Chmelan se vrátil do defenzivy a nedovolil za vteřinu dvanáct zakončit Michalu Babovákovi.

31:14
    Oddechový čas pro hosty.

30:49
    Martin Džudža se zapojil do ofenzivy a z levé strany trefil připraveného Dominika Hnízdila.

29:07
    Michal Babovák (MEB) za nesportovní chování na střídačce inkasoval od Miroslava Chládka žlutou kartu.

28:01
    Dominik Malinský (MEB) si počínal v souboji s Václavem Sloupem velmi tvrdě a za hranicí pravidel. Hlavní arbitr Miroslav Chládek udělil prvně zmiňovanému žlutou kartu.

26:42
    Dalibor Slepčík křižnou přihrávkou nalezl MARTINA DLOUHÉHO, který se do odkryté části branky nemýlil. Asistence: Dalibor Slepčík.

26:02
    Michal Babovák po přihrávce Lukáše Frýzka vyzkoušel pevnost levé tyče!

Zdeněk Kamínek ml.

Branky: 2. Chmelan (Macháček), 5. Macháček (Gajdoš), 10. Klier (Gajdoš), 11. Macháček, 13. Macháček (Dlouhý), 14. Chmelan (Klier), 21. Hrdý (Sloup), 27. Dlouhý (Slepčík), 36. Hrdý (Slepčík), 40. Dvořák (Macháček) – 39. Malinský (Prieložný)

Karty:   29. Malinský (MEB), 30. Babovák (MEB)

FC Rapid Ústí nad Labem: 1. – 20. Votava, od 21. Džudža (Mrázek) – Klier, Hrdý, Macháček, Virt, Sloup – Slepčík, M. Dlouhý – Gajdoš, Chmelan, D. Dvořák. Hrající trenér: Martin Dlouhý.
    SK Olympik Mělník B: Hnízdil (Tajč) – Lehner, Prieložný, Frýzek, Babovák – Prejsa, Malinský – Slezák, Šanda. Trenér: Dominik Zdržálek.

Rozhodčí: Chládek, Henych; delegát: Smreček