Breda – Heracles 2:1 (kon.) | Eindhoven – Arnhem 1:0 (kon.) | Ajax – Willem II 2:0 (kon.)
Alkmaar – Graafschap 1:0 (kon.)
NAC Breda
2:1 (1:0)
Heracles Almelo
Sobota 03.11.2018, 18:30 • Rat Verlegh Stadion, Breda • Nizozemská Eredivisie • 11. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:24:04)

Je konec, NAC Breda se dnes nadechla k parádnímu výkonu a díky brankám Iliče a te Vredeho skolila favorizovaný Heracles 2:1! Zápas spěl, po vyrovnání hostů v 60. minutě, do remízového konce, ale Heracles se snažil o vstřelení druhého gólu, což se mu nedařilo. O osudu zápasu tak rozhodl v 88. minutě domácí te Vrede, který se důrazem dokázal ve vápně soupeře prosadit a střelou pod břevno rozhodl o nesmírně cenných třech bodech pro Bredu.

90+3

90+1
    Na to, že v dočasném průběhu Eredivisie je v tabulce lepší pouze PSV a Feyenoord, dnes Heracles příliš nenadchlo. Byť si hosté vytvářeli alespoň převahu, v koncovce to dnes vůbec nebylo ono.

90
    A je tu poslední minuta normální hrací doby, bude se určitě něco nastavovat, ale hosté jsou velmi blízko nečekané porážce.

90
    Střídání v týmu Heracles Almelo: ze hřiště odchází Dario Van den Buijs, přichází Vincent Vermeij.

89
    Střídání v týmu NAC Breda: ze hřiště odchází Mounir El Allouchi, přichází Sydney van Hooijdonk.
    88. Mitchell te Vrede - 2:1

88
    Breda právě vstřelila branku!
    Přece jenom gól! MITCHELL TE VREDE prokázal velkou dravost, ve vápně se prosadil i přes obránce Almela a střelou z levé strany poslal míč pod břevno.

88
    Nepodaří, nízký centr z levé strany v pohodě odvrací na bližší tyči bránící hráč Bredy.

87
    Rohový kop pro Heracles, podaří se hostům vstřelit druhý gól?

86
    Odkop od branky Bredy, která se v posledních minutách musí častěji bránit.

85
    Závěr zápasu je hodně vypjatý, oba týmy usilují o vstřelení rozhodujícího gólu.

83
    Hosté bleskově rozehrávají volný kop na polovině soupeře.

82
    Hosté posílají míč do autu, domácí vhazují z levé strany, na polovině Heraclesu.

81
    S rohovými kopy se nyní doslova roztrhl pytel, další získávají domácí, rozehrají z levé strany.

80
    Poslední desetiminutovka utkání, které je zatím nerozhodné, bude mít vítěze?

79
    Ofsajd nyní zastavil útočnou akci hostů.

77
    Ani hosté se z rohového kopu prosadit nedokázali, míč se mezitím dostal až k brance Heraclesu.