Kladno – Slavia 3:2 (po pr.) | Litoměřice – Poruba 2011 5:3 (kon.) | Kadaň – Přerov 3:4 (kon.)
Prostějov – Motor ČB 5:3 (kon.) | Třebíč – Vsetín 6:2 (kon.) | Havířov – Jihlava 0:3 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
6:2 (1:0, 2:1, 3:1)
VHK ROBE Vsetín
Sobota 03.11.2018, 17:30 • KHNP Aréna • Chance liga • 21. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Dne 3. 11. se proti sobě postaví domácí SK Horácká Slavia Třebíč a VHK ROBE Vsetín. V posledním zápase se hostům podařilo porazit Frýdek-Místek 4:2 a odvezli si tak další tři body do sbírky. Vsetín se aktuálně drží na druhé příčce v tabulce Chance ligy. Horácká Slavia má za sebou taktéž povedené utkání, kdy přehrála Porubu a po zisku třech bodů se drží stále na jedenáctém místě. Co ale bylo, bylo a my máme před sebou další utkání. Jaký bude mít průběh? To vše a ještě více se dozvíme v čase 17.30, kdy padne úvodní vhazování zápasu.

Sestava Třebíče z minulého utkání: Dostál (Do. Svoboda) – Bilčík, Szathmáry, L. Vágner, Vl. Brož, V. Čejka (C), Nedbal, Kučeřík – Vodný, Raška, Střondala – Kusko, Nedvídek, L. Horký – J. Čejka, Tadeáš Král, Paták – Süss, Mlynář, M. Novák.

Sestava Vsetína z minulého utkání: Gába (Šelepněv) – Holomek, Mikuš, Slováček, Teper, Frolo, Mäkinen, Ondračka – Karafiát, Rác, Březina – Jonák, Pechanec, Rob – Kucharczyk, Pitule, Kuronen – Hořanský, Jindra, Vítek.

SK Horácká Slavia Třebíč: Dostál (Do. Svoboda) – Szathmáry, Bilčík, Vl. Brož, L. Vágner, Kučeřík, V. Čejka, D. Mikyska – Střondala, Raška, Vodný – Havlát, Nedvídek, Kusko – Paták, Tadeáš Král, J. Čejka – M. Novák, Mlynář, Süss.

VHK ROBE Vsetín: Gába (Šelepněv) – Holomek, Mikuš, Teper, Rudl, Mäkinen, Frolo, Jenáček – Březina, Rác, Karafiát – Rob, Pechanec, Jonák – Kuronen, Pitule, Kucharczyk – Vítek, Hořanský.

Rozhodčí: Přikryl, Koziol – Měkýš, Otáhal..

Přeji příjemný hokejový podvečer. Máme před sebou utkání, ve kterém se proti sobě postaví domácí SK Horácká Slavia Třebíč a VHK ROBE Vsetín. Rozbruslení hráčů už je u konce a nyní je třeba vyčkat do začátku samotného zápasu. Úvodní vhazování padne v čase 17.30.

00:01

00:05
    Úvodní vhazování připadá hostům, kotouč se dostává na hůl Mikušovi, který rozehrává přes střední pásmo.

00:39
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Antonín Pechanec – 2 min., nedovolené bránění).

00:40
    Vhazování si berou domácí, Raška kombinuje na modré čáře s Szathmárym a přichází první střela. Před Gábou stojí dva domácí hráči a doráží kotouč, ani jeden z pokusů nekončí z síti hostů.

01:15
    Raška nahrává kotouč z pravé strany na střed útočného pásma, tam stojí připravený jeden z útočníků, pálí, jeho pokus ale likviduje obrana Vsetína.

02:10
    Střela z pravé strany, kterou na Gábu poslal Vodný, brankář musel zasahovat betonem.

02:28
    Střondala se pustil do průniku přes všechna pásma středem kluziště, dostává se ke střele, jeho pokus Gába likviduje svým pravým betonem.

02:39

03:20
    Březina rozjíždí vsetínský útok, za bránou Dostála jsou ale hosté zastaveni.

04:07
    Gába likviduje rychlý průnik Rašky, který dostal ve středním pásmu přihrávku, najel si z levé strany, vypálil, jeho pokus ale končí ve výstroji brankáře hostů.

04:25
    Vhazování se dostává před Gábou na hole domácích, ti ale kotouč ztrácí za bránou hostů a ti mohou do útoku.

04:50
    Pitule se pokouší rozjet útočnou akci, to se nakonec daří Pechancovi, který je ale před Dostálem zastaven.

05:25
    Vhazování ve středním pásmu si berou domácí, jeden z hráčů Horácké Slavie je ale faulován a hra je přerušena.

05:30
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Jakub Jenáček – 2 min., podrážení).

05:39
    Domácím se nepodařila rozehrávka a musí startovat ze středního pásma.

06:10
    Kusko kombinuje s Raškou, tomu se nedaří přihrávka na svého spoluhráče před Gábu a hosté se osvobozují vyhozením kotouče.

06:45
    Střondala se dostal do průniku přes střední pásmo, pokouší se o střelu od modré čáry, ta se mu ale nepodařila a puk jede mimo bránu.

07:30

07:40
    Vítek rozjíždí útok, za bránou si ale puk přebírá Vágner, který ho vyhazuje ven do středního pásma.

07:59
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (David Březina – 2 min., příliš mnoho hráčů).

08:15
    Hosté vyhazují kotouč ven ze své třetiny, ten se ale dotýká sítě a vhazovat se bude ve středním pásmu.

08:58
    Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Lukáš Nedvídek – 2+2 min., sekání).

09:00
    Vhazování si berou na své hole domácí, kteří vyváží kotouč. Vágner se pokusil prokličkovat mezi obranou Vsetína, to se mu daří a pokračuje ve hře za Gábou.

09:40
    Hosté se dostávají za bránu Dostála, od modré čáry pálí Teper, jeho pokus jde mimo bránu.

09:59

10:40
    Mikuš čeká na modré čáře, nyní se ale před Dostálem ocitli dva hráči hostů, kteří doráželi kotouč a snažili se ho dostat do svatyně domácích. Brankář domácích si ale pohlídal situaci.

11:20
    Domácí se osvobozují vyhozením kotouče mimo svou třetinu.

11:50
    Hosté se dostávají do pěkné šance, kde stál Rob se svým spoluhráčem, oba byli před Dostálovou bránou, Rob poslal na svého spoluhráče před bránu přihrávku, ten ji ale v rychlosti nedokázal trefit.

12:58

13:18
    Hosté rozjíždí útok přes střední pásmo, domácí jsou ale úspěšnější a jedou za bránu hostů.

14:00
    Rudl nahazuje kotouč přes střední pásmo, nakonec se puk dostává k Dostálovi, který ho rozehrává zpět do středního pásma.

14:40
    Dostál si pohlídal střelu z levé strany a podržel kotouč. Vhazuje se před bránou domácích.

14:44
    Puk se dostává na hole domácích, ti rozjíždí útok přes střední pásmo, ale dostávají se do ofsajdu a vhazovat se bude ve středním pásmu.

14:52
    Jonák tečuje puk za bránu Dostála, tam si ho přebírají domácí, kteří dále pokrčují ve hře ve středním pásmu. Do útoku jede Szathmáry, na modré čáře ale nedokázal v rychlosti kotouč zachytit a ve hře pokračují hosté.

15:49
    Do útoku jede Kusko s Nedvídkem, putující puk ale tečuje Gába a dostává ho z dosahu obou hráčů.

16:30
    Kotouč nyní nebezpečně putoval brankovištěm brankáře hostů, těsně kolem levé tyčky, ale pak si ho přebrali hosté a vyvezli do středního pásma.

17:35
    Raška kombinuje na modré čáře se Szathmárym, ke střele se dostávají domácí, jejich pokus ale končí ve výstroji Gáby

17:55
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (David Březina – 2 min., podrážení).

17:58
    Nebezpečná střela, která šla do horního růžku brány brankáře hostů, ten ale stihl kotouč tečovat kousek nad břevno svou lapačkou.

18:48
    Raška projel přes dva obránce a pokusil se dostat kotouč za záda Gáby, to se mu ale nedaří a musí znovu pokračovat v kombinaci.

19:28
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Třebíč otevírá dnešní skóre. Adam RAŠKA dostal přihrávku a objel si levý kruh ve třetině hostů. Najel si k modré čáře, následně sjel kousek pod ni, vypálil a svou střelou udělal čistý průstřel, který zavěsil do brány brankáře hostů. Stav utkání je tak 1:0. Asistence: Szathmáry, Nedvídek.
    19:28 Adam RAŠKA - 1:0

20:00

A máme zde konec první třetiny. Počáteční aktivita obou týmů byla téměř stejná a hra se lišila pouze v agresivitě. Pár vteřin po vhazování jsme mohli vidět v čase 00:39 první vyloučení na straně Vsetína, které ale nepřineslo žádnou změnu na stavu skóre. Po této přesilovce domácích jsme následujících pár minut neviděli výraznější situace, které by měly za následek nějaká poranění či změnu stavu utkání. V čase 5:30 jsme mohli vidět další vyloučení na straně Vsetína, deset sekund po nastoupení hráče zpět na led v čase 7:40 jsme viděli další vyloučení a opět na straně Vsetína, k tomu se tentokrát přidalo ještě jedno, ale z řad Třebíče, kdy Lukáš Nedvídek dostal 2+2 minuty za sekání. Ani při těchto přesilovkách ale nedošlo ke změně stavu utkání. Celá třetina probíhala víceméně stále ve stejném znění. Jednou se do šance dostali domácí, podruhé hosté. Na konci to už vypadalo, že se dohraje posledních pár minut před koncem třetiny beze změny stavu, Třebíč ale navýšila aktivitu a donutila Vsetín dvě minuty před koncem třetiny faulovat. Změny stavu utkání jsme se dočkali až v čase 19:28, kdy se domácím podařilo využít přesilovou hru a Raška poslal do vedení Horáckou Slavii na 1:0. Poslední sekundy se hra přesouvala ze strany na stranu. Jak bude probíhat druhá třetina? To vše a ještě více se dozvíme v čase 18.19, kdy padne úvodní vhazování druhé třetiny.

20:01

20:05
    Vhazování si berou na své hole hosté, na modré čáře zachytil kotouč Mikuš, který se ale dostal do ofsajdu.

20:55
    Na modré čáře se ke střele dostává jeden z hráčů Vsetína, pálí, jeho pokus musí Dostál likvidovat svým ramenem.

21:40
    Dostál si podržel kotouč, vhazovat se bude před jeho bránou.

21:45
    Paták svádí souboj o kotouč, to se mu nedaří a hosté pokračují ve hře.

22:05
    Odpískán ofsajd domácích, vhazuje se ve středním pásmu.

22:10
    Vsetín rozehrává kotouč do středního pásma, dopředu jede Březina s Holomkem, domácí je ale dostali pryč ze třetiny do středního pásma.

23:00
    Rob poslal zadovkou kotouč před Dostála a čekal, jestli se puk k někomu dostane, nakonec se dostal k jednomu z hráčů domácích, který ho vyvezl pryč ze třetiny.

23:36
    Vsetín právě vstřelil branku!
    A Vsetínu se daří vyrovnat stav utkání. Po rychlém průniku přes všechny čáry se před Dostála dostal Vít JONÁK, na kterého poslal přihrávku Antonín Pechanec, vypálil a kotouč se dostal až za záda Dostála. Stav utkání je tak 1:1. Asistence: Pechanec Rob.
    23:36 Vít JONÁK - 1:1

25:10
    Vítek se dostává přes střední pásmo před Dostála, tam jeho putování ale také končí a domácí dostávají kotouč pryč do středního pásma.

26:00
    Domácí se pokouší rozjet útočnou akci, to se jim daří, před Gábou se ocitl Raška s jedním ze svých spoluhráčů, Raška dorážel a kotouč putoval kousek od levé tyče.

26:45
    Frolo kombinuje s Jonákem, ten střílí od modré čáry, jeho pokus je ale tečován a končí v ochranné síti.

27:15
    Vhazování si berou na své hole hostů, ti pálí od modré čáry, jejich pokus končí v některém z obránců a domácí vyráží na druhou stranu. před Gábu.

27:40
    Mlynář poslal lehčí střelu na Gábu, která ale byla tečována a vznikla z toho nepříjemná situace pro brankáře hostů. Ten si nakonec situaci pohlídal.

28:06
    Hostům se nepodařila rozehrávka, která skončila přímo na holi Jana SÜSSE a ten zavěsil kotouč pod horní tyčku. Stav utkání je tak 2:1. Asistence: bez asistence.
    28:06 Jan SÜSS - 2:1

29:05
    Nedvídek míří před Gábu, dostává se na modrou čáru, kombinuje se svým spoluhráčem, přichází střela, která je ale zastavena. Hra se postupně přesouvá před Dostála.

29:46
    Vhazování si berou hosté, nahrávku na střelu obdržel Pechanec, obrana domácích ale byla rychlejší v rozehrávce a dokázala mu kotouč sebrat z hokejky a rozjet útočnou akci.

30:30
    Krásnou kombinaci předvedl Jakub Čejka se svým spoluhráčem, Jakub Čejka se dostal ke střele a trefil pravou tyč brány Gáby. nyní měli hosté štěstí.

30:33
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Peter Mikuš – 2 min., nedovolené bránění).

30:53
    Po krásné kombinaci a nahrávky zpoza brány od Brože se ke střele dostal Silvester KUSKO, který využil přesilovou hru a poslal domácí do vedení na 3:1. Asistence: Brož, Nedvídek.
    30:53 Silvester KUSKO - 3:1

31:41
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (David Vítek – 2 min., pozdní dohrání).

31:45
    Při vlastním oslabení se do průniku dostal Pechanec, kterého ale dokázala třebíčská obrana zpacifikovat.

32:30
    Kusko se dostává ke střele, jeho pokus likviduje Gába. Přichází další střela, tentokrát od Nedvídka, ta končí v jednom z obránců Vsetína. Hostům se nedaří vyhodit kotouč a stále musí bránit útok Třebíče.

33:25
    Nedvídek kombinuje s Szathmárym na modré čáře, ke střele se ale už nikdo nedostává a hosté přebírají kotouč.

33:41

34:10
    Frolo střílí na Dostála, jeho pokus je tečován nad bránu do ochranné sítě.

34:20
    Vhazování si berou domácí, Paták nahazuje kotouč za bránu hostů, tam se k puku dostává Král, ale toho o možnost rozehrát připravila obrana Vsetína.

35:10
    Březina se rozjel k modré čáře před Dostála, tam ale také jeho akce končí a puk si přebírají domácí. Jeden z hráčů se dostal do průniku, ale obrana Vsetína včas zareagovala a připravila ho o kotouč.

35:53
    Vhazování před Dostálem si berou hosté, střílí od modré čáry Frolo, jeho pokus jde nad bránu domácích.

36:39
    Domácí vyhazují kotouč na zakázané uvolnění.

36:40
    Oddechový čas pro domácí.

36:42
    Vhazování vyhrávají domácí, ve středním pásmu je ale odpískán ofsajd hostů a vhazuje se ve středním pásmu.

36:50
    Zakázané uvolnění domácích.

37:00
    Puk se dostává k třebíčským hráčům, ti pokračují v kombinaci. Po jedné střele se ale kotouč dostává k hostům, kteří rozehrávají a zakládají útočnou akci.

37:51

37:55
    Kotouč si berou domácí, Brož se snaží rozehrát s Mikyskou, nakonec se do velmi rychlého průniku dostal sám Kusko, střílel na Gábu bekendem, jeho pokus ale končí v jeho výstroji.

38:40
    Vhazování před Gábou si berou domácí, za bránou hostů si kotouč bere Paták a následně se dostává na hole hostů.

39:30
    Hosté se dostali k jedné střele od modré čáry, která končí v obraně domácích.

39:38
    Vhazování před Dostálem si berou domácí, Paták vyrazil před Gábu, v prostoru před bránou byl připravený Kusko, ale Vsetín si přebírá kotouč.

40:00

A máme za sebou i druhou třetinu. V té jsme mohli ze začátku vidět zvýšenou aktivitu Vsetína, který se dostal do tempa a ihned se pouštěl do akcí a střel. Jejich snažení přineslo první ovoce v čase 22:36, kdy se o vyrovnání stavu zasloužil Vít Jonák a srovnal stav utkání na 1:1. Hosté dále pokračovali s náporem. Do pěkné příležitosti se dostávali ale i domácí, například v čase 27:40, kdy Mlynář nahodil kotouč na Gábu, který byl tečován a téměř přeletěl brankáři hostů beton. Po chybné rozehrávce hostů se ale do vedení dostali opět domácí, kdy v čase 28:06 využil Jan Süss nahozeného kotouče a pod horní tyč zavěsil puk. A zanedlouho v čase 30:53 přišlo dokonce ještě navýšení vedení při přesilovce na straně Třebíče, kdy se ke střele dostal Silvester Kusko a navýšil Třebíči vedení na 3:1. Do konce třetiny jsme opět mohli vidět poměrně vyrovnanou hru, která se přelévala ze strany na stranu. Padlo hodně zakázaných uvolnění či ofsajdů a domácí se pustili spíše do defenzívy. Druhá třetina nám končí 2:1 a celkovým stavem utkání 3:1. Máme však ještě jednu před sebou. Jaký bude její průběh? To se dozvíme již v čase 19.13, kdy padne úvodní vhazování závěrečné třetiny.

40:01

40:03
    Úvodní vhazování třetí třetiny si přebírají hosté.

40:38
    Vhazování před Dostálem si berou hosté, ke střele se dostává Teper, jeho pokus je ale sražen obranou domácích.

41:03
    Po rychlém průniku přes střední pásmo před Gábu se před ním objevili Nedvídek s Robertem HAVLÁTEM, ten dostal právě od Nedvídka nahrávku přímo do prostoru před bránou a zavěsil kotouč do prázdné brány. Stav utkání je tak příznivější pro Třebíč a to už 4:1. Asistence: Nedvídek, Kusko.
    41:03 Robert HAVLÁT - 4:1

42:10
    Nahození kotouče do ochranné sítě, vhazovat se bude ve středním pásmu.

42:40
    Jonák kombinuje s Robem, ten pálí, jeho střela končí mimo bránu.

43:20
    Hosté mají kotouč a možnost začít útok. Ten zakládá Kusko s Nedvídkem, nakonec se ke kotouči dostává Nedvídek, který pálí, jeho pokus ale končí mimo bránu.

43:45
    Vhazování před Gábou si berou domácí, Havlát se snaží dostat kotouč před bránu Gáby, to se mu daří, tam je ale připravena obrana Vsetína.

44:10
    Vhazování ve středním pásmu si berou hosté, Hořanský se snaží v rohu kluziště dostat ze sevření domácích, ale nedaří se mu to.

44:50
    Rác bojuje o kotouč v levém rohu třetiny domácích, následně se ale za bránu hostů dostávají třebíčští hráči, kteří se ale v pásmu hostů moc dlouho neohřejí a musí se vracet do středního pásma.

46:00
    Střondala kombinuje s Raškou a pokouší se dostat do ke střele, napadají obranu Vsetína, ta se ale dostává ke střednímu pásmu a zakládá vlastní útok.

46:35
    Vhazování v pravém kruhu třebíčské třetiny si berou hosté, Frolo od modré čáry nahazuje kotouč, ale mimo bránu. Dále pokračuje ve střele Březina, jeho pokus likviduje Dostál svou výstrojí.

47:00
    Vhazování před Dostálem si berou hosté, kteří ale puk na modré čáře nedokázali zachytit a kotouč se dostává do středního pásma.

47:17
    Hostům se daří snížit stav utkání a to na 2:4. Po krásné kombinaci před Dostálem se ke střele dostal Mikael KURONEN, který vypálil na prázdnou bránu z pravé strany a Dostál svým betonem už nestihl zasáhnout. Asistence: Březina, Pitule.
    47:17 Mikael KURONEN - 4:2

48:34
    Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Radek Kučeřík – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku).

49:49
    Hostům se zatím nepodařilo využít svou přesilovou hru. nyní se ke kotouči dostávají po vhazování opět hosté, kdy od modré čáry střílí Holomek, jeho pokus ale končí v obraně domácích.

50:07
    Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Vlastimil Bilčík – 2 min., vysoká hůl).

50:20
    Mäkinen kombinuje s Teperem, do pěkné příležitosti se dostal jeden z hráčů před Dostálem, jeho pokus ale končí mimo bránu.

50:34
    Domácí hrají ve čtyřech.

51:15
    Teper střílí a Lukáš Dostál sklapl své betony. Vhazovat se bude v levém kruhu před Dostálem.

51:45
    Karafiát kombinuje se svým spoluhráčem na modré čáře, následně se o střelu ještě pokouší jeden z hráčů, ale to už se mu nedaří a třebíčští hrají v pěti.

52:07

52:25
    Frolo vyjíždí před Dostála, tam ve hře pokračují ale domácí, kteří puk vyhazují na zakázané uvolnění.

52:45
    Hosté rozjíždí útok přes střední pásmo, dopředu se žene Březina a jeho střelu musí likvidovat Dostál.

53:05
    Vhazování před Dostálem si berou hosté a Pechanec ihned útočí. Nadvakrát doráží kotouč, ten ale Dostál po chvíli zalehl a bude se vhazovat před jeho bránou.

53:30
    Pechanec rozjíždí útok s Robem, ten pálí od modré čáry, ale mimo.

54:05
    Mikuš kombinuje se svými spoluhráči, ti ale ztrácí kotouč a puk vyváží dopředu jeden z třebíčských hráčů.

54:53
    Lukáš Dostál nyní podržel svůj tým. Po střele a následné dorážce z druhé strany se dokázal krásně přesunout a zabránit tak snížení stavu utkání. Domácí mohou svému brankáři nyní poděkovat.

54:54
    Vhazování před Dostálem si berou hosté, Kuronen kombinuje se spoluhráčem na modré čáře, do útoku se ale dostávají po chvíli domácí.

55:22
    A máme zde opět navýšení stavu utkání ze strany Třebíče. Do průniku se dostal Střondala s Adamem RAŠKOU, ten poslal kotouč k ramenu a pravé tyči Gáby a puk dostal až za jeho záda. Stav utkání je tak 5:2. Asistence: Střondala.
    55:22 Adam RAŠKA - 5:2

56:15
    Vhazování před Dostálem si berou domácí, o kotouč ale svádí souboj s hosty v levém rohu. Úspěšnější je ale Třebíč, která nyní kontroluje kotouč.

57:00

57:10
    Vhazování před Gábou si berou hosté, Březina nahrává na Kuronena, který posílá puk za bránu Dostála.

57:29
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Tomáš Frolo – 2 min., podrážení).

57:40
    Třebíč využívá rychle přesilovky. Ke střele se z pravé strany dostal Lukáš NEDVÍDEK, který propálil kotouč za záda Gáby. Stav utkání je tak 6:2. Asistence: Szathmáry, Raška.
    57:40 Lukáš NEDVÍDEK - 6:2

58:35
    Domácí mají kotouč na svých holích a jedou do středního pásma.

59:10
    Nebezpečná situace před Dostálem, kdy se před ním ocitli dva hráči Vsetína a snažili se dorážet kotouč. Dostaál si ale situaci s obranou pohlídal.

59:45
    Dohrávají se poslední sekundy zápasu a domácí kontrolují kotouč.

59:57
    Odpískán ofsajd hostů.

A máme za sebou i třetí třetinu dnešního utkání. V té jsme mohli vidět už od začátku spoustu gólů a akcí. Ihned v čase 41:03 se o navýšení stavu na 4:1 zasloužil Robert Havlát. Posléze ale v čase 47:17 jsme se dočkali dalšího snížení stavu na straně Vsetína, který snížil stav utkání na 4:2 prostřednictvím Mikael Kuronen. Následovala přesilová hra Vsetína 5 na 3, která nám ale nepřinesla žádnou změnu ve stavu utkání. Dalšího gólu na straně Třebíče jsme se dočkali v čase 55:22, kdy střílel opět Adam Raška a poslal Třebíč do vedení na 5:2. K dalšímu navýšení stavu došlo v čase 57:40, kdy se o gól na 6:2 zasloužil Lukáš Nedvídek a to byl také konečný stav. Třebíč poráží Vsetín 6:2 a bere si potřebné tři body do sbírky. Z dnešního onlajn přenosu to bude vše. Děkuji Vám za sledování a někdy příště, na shledanou. (20:01:46)

Jan Míšek

Branky a nahrávky: 20. Raška (Szathmáry, Nedvídek), 29. Süss, 31. Kusko (Vl. Brož, Nedvídek), 42. Havlát (Nedvídek, Kusko), 56. Raška (Střondala), 58. Nedvídek (Szathmáry, Raška) – 24. Jonák (Pechanec, Rob), 48. Kuronen (Březina, Pitule)

Rozhodčí: Přikryl, Koziol – Měkýš, Otáhal.