Litvínov – Pardubice | 3:4 (kon.) |
Kladno – Slavia | 3:2 (po pr.) | | | Litoměřice – Poruba 2011 | 5:3 (kon.) | | | Kadaň – Přerov | 3:4 (kon.) |
Prostějov – Motor ČB | 5:3 (kon.) | | | Třebíč – Vsetín | 6:2 (kon.) | | | Havířov – Jihlava | 0:3 (kon.) |
Vancouver – Colorado | 7:6 (po pr.) | | | Arizona – Carolina | 4:3 (po pr.) | | | Buffalo – Ottawa | 9:2 (kon.) |
HC Litvínov – Sparta | 4:2 (kon.) | | | Mountfield HK – Kometa Brno | 4:5 (kon.) | | | Zlín – Havířov | 3:8 (kon.) |
Plzeň – Kladno | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | PZ Kladno – K. Vary | 2:5 (kon.) | | | Třemošná – Slavia | 2:3 (kon.) |
Warriors Brno – Technika Brno | 2:3 (kon.) | | | Vítkovice – Třinec | 3:2 (po pr.) | | | Tábor – Mladá Boleslav | 4:2 (kon.) |
Žďár n/S – Jihlava | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Vsetín – HK MD Šumperk | 11:3 (kon.) | | | Liberec – Č. Budějovice | 2:3 (kon.) |
Olomouc – Přerov | 0:8 (kon.) | | | Kobra – Chomutov | 2:5 (kon.) |
Minsk – Barys | 2:3 (kon.) | | | Nižněkamsk – Kazaň | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | N.Novgorod – Ufa | 3:1 (kon.) |
Omsk – Vladivostok | 3:1 (kon.) | | | Viťaz – Kunlun | 1:2 (kon.) | | | HC Slovan – Jaroslavl | 0:3 (kon.) |
Znojmo – Dornbirn | 4:1 (kon.) |
Olomouc – Žďár n/S | 4:3 (kon.) | | | Vsetín – Zlín | 3:2 (kon.) | | | Kladno – HC Litvínov | 3:7 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Mountfield HK | 2:5 (kon.) | | | Havířov – Třinec | 3:2 (po pr.) | | | Sparta – Liberec | 7:3 (kon.) |
Pardubice – Mladá Boleslav | 1:2 (po pr.) | | | Přerov – Vítkovice | 2:3 (kon.) | | | Slavia – Chomutov | 4:2 (kon.) |
Dvůr Králové n. L. – Klatovy | 6:4 (kon.) | | | Letňany – Kobra | 1:5 (kon.) | | | Nymburk – Řisuty | 4:5 (po pr.) |
Kolín – Sokolov | 0:2 (kon.) | | | Jablonec n/N – Bílina | 8:3 (kon.) | | | Vrchlabí – Mostečtí Lvi | 7:1 (kon.) |
Trutnov – Děčín | 3:6 (kon.) |
SHK Hodonín – Mor. Budějovice | 4:3 (po pr.) | | | Orlová – Žďár n/S | 4:5 (kon.) | | | Opava – Tábor | 3:0 (kon.) |
Nový Jičín – David Servis | 4:1 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Pelhřimov | 2:1 (kon.) | | | Kopřivnice – Písek | 3:0 (kon.) |
Šumperk – Havlíčkův Brod | 8:6 (kon.) |
Studénka – Bohumín | 6:5 (po pr.) | | | HC Domažlice – HC Rokycany | 7:8 (kon.) | | | HC Baník Sokolov B – Čerti Ostrov | 5:4 (3:2 po s.n.) |
Radomyšl – Humpolec | 5:4 (po pr.) | | | Třemošná – Tachov | 7:3 (kon.) | | | HC Varnsdorf – Gepardi Jablonec | 3:4 (kon.) |
Č. Lípa – HC Jičín | 3:2 (kon.) | | | Klatovy – Kaznějov | 14:1 (kon.) | | | Králův Dvůr – Příbram | 3:10 (kon.) |
Strakonice – Hluboká n.V. | 8:5 (kon.) | | | Cheb – Mar.Lázně | 6:5 (kon.) | | | Rosice – Boskovice | 0:7 (kon.) |
Velká Bíteš – Uh. Hradiště | 5:4 (1:0 po s.n.) | | | Březina – Kroměříž | 1:2 (kon.) | | | Břeclav – Uh.Brod | 4:5 (kon.) |
Brumov – Vel. Meziříčí | 1:10 (kon.) | | | H. Benešov – Frýdek-M. "B" | 6:3 (kon.) | | | SK Karviná – Rožnov p. R. | 4:2 (kon.) |
Mělník – Kralupy n. Vltavou | 5:4 (kon.) | | | V.Popovice – Lev Benešov | 8:3 (kon.) | | | Mladá Boleslav B – Vlašim | 3:1 (kon.) |
Trstěnice – Nejdek | 1:5 (kon.) | | | Blansko – Uničov | 5:2 (kon.) | | | Krnov – Nový Jičín B | 14:1 (kon.) |
Hvězda Praha – HC TNP Praha | 3:6 (kon.) | | | Neratovice – Slaný | 3:5 (kon.) | | | Tábor B – HC Vimperk | 2:3 (po pr.) |
Kobra Praha B – Zbraslav | 3:4 (kon.) |
Litoměřice – Litvínov B | 2:5 (kon.) |
Roudnice – Klášterec nO | 2:4 (kon.) |
po prodl.
Rytíři Kladno
3:2
(0:1, 0:1, 2:0 - 1:0)
HC Slavia Praha
Lukáš Ureš
Branky a nahrávky:
44. Zajíc (Machač), 58. Kubík (Zajíc, Svedlund), 61. P. Hořava – 20. J. Veselý (J. Doležal), 38. J. Drtina (Šagát, Kubica)
Rozhodčí: Doležal, Kopeček – Maštalíř, Bosák
Diváci: 3033
Neproměněná penalta:
Rytíři Kladno:
Brízgala (Stahl) – Zajíc, Nash, Zelingr, P. Hořava, J. Říha, Kehar – Zikmund, Kubík, Jelínek – Vildumetz, T. Kaut, Kružík – Š. Bláha, Machač, Svedlund – O. Bláha, Filip, Hajný.
Náhradníci:
Trenér:
HC Slavia Praha: Honzík (Šorf) – Duda, J. Novák, J. Drtina, Steinocher, Hrdinka, Saňa, Hejda – J. Doležal, Vlček, J. Veselý – L. Krejčík, Všetečka, M. Ondráček – Heldák, Šagát, Kubica – Panna, Furch, Tejral.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Slavia Praha: Honzík (Šorf) – Duda, J. Novák, J. Drtina, Steinocher, Hrdinka, Saňa, Hejda – J. Doležal, Vlček, J. Veselý – L. Krejčík, Všetečka, M. Ondráček – Heldák, Šagát, Kubica – Panna, Furch, Tejral.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Doležal, Kopeček – Maštalíř, Bosák
Diváci: 3033
Je rozhodnuto! PETR HOŘAVA se dostal k bekhendové střele, kterou poslal k bližší tyči. Honzík tam nechal malou skulinku, kterou kladenský kapitán trefil naprosto přesně.
Je srovnáno. Josef Zajíc poslal puk přes přeplněný předbrankový prostor až na levou tyč, kde do odkryté branky uklidil kotouč ADAM KUBÍK. Asistence: Josef Zajíc a Linus Anders Svedlund.
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Josef Saňa – 2+2 min, hrubost).