Litvínov – Pardubice | 3:4 (kon.) |
Kladno – Slavia | 3:2 (po pr.) | | | Litoměřice – Poruba 2011 | 5:3 (kon.) | | | Kadaň – Přerov | 3:4 (kon.) |
Prostějov – Motor ČB | 5:3 (kon.) | | | Třebíč – Vsetín | 6:2 (kon.) | | | Havířov – Jihlava | 0:3 (kon.) |
Vancouver – Colorado | 7:6 (po pr.) | | | Arizona – Carolina | 4:3 (po pr.) | | | Buffalo – Ottawa | 9:2 (kon.) |
HC Litvínov – Sparta | 4:2 (kon.) | | | Mountfield HK – Kometa Brno | 4:5 (kon.) | | | Zlín – Havířov | 3:8 (kon.) |
Plzeň – Kladno | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | PZ Kladno – K. Vary | 2:5 (kon.) | | | Třemošná – Slavia | 2:3 (kon.) |
Warriors Brno – Technika Brno | 2:3 (kon.) | | | Vítkovice – Třinec | 3:2 (po pr.) | | | Tábor – Mladá Boleslav | 4:2 (kon.) |
Žďár n/S – Jihlava | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Vsetín – HK MD Šumperk | 11:3 (kon.) | | | Liberec – Č. Budějovice | 2:3 (kon.) |
Olomouc – Přerov | 0:8 (kon.) | | | Kobra – Chomutov | 2:5 (kon.) |
Minsk – Barys | 2:3 (kon.) | | | Nižněkamsk – Kazaň | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | N.Novgorod – Ufa | 3:1 (kon.) |
Omsk – Vladivostok | 3:1 (kon.) | | | Viťaz – Kunlun | 1:2 (kon.) | | | HC Slovan – Jaroslavl | 0:3 (kon.) |
Znojmo – Dornbirn | 4:1 (kon.) |
Olomouc – Žďár n/S | 4:3 (kon.) | | | Vsetín – Zlín | 3:2 (kon.) | | | Kladno – HC Litvínov | 3:7 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Mountfield HK | 2:5 (kon.) | | | Havířov – Třinec | 3:2 (po pr.) | | | Sparta – Liberec | 7:3 (kon.) |
Pardubice – Mladá Boleslav | 1:2 (po pr.) | | | Přerov – Vítkovice | 2:3 (kon.) | | | Slavia – Chomutov | 4:2 (kon.) |
Dvůr Králové n. L. – Klatovy | 6:4 (kon.) | | | Letňany – Kobra | 1:5 (kon.) | | | Nymburk – Řisuty | 4:5 (po pr.) |
Kolín – Sokolov | 0:2 (kon.) | | | Jablonec n/N – Bílina | 8:3 (kon.) | | | Vrchlabí – Mostečtí Lvi | 7:1 (kon.) |
Trutnov – Děčín | 3:6 (kon.) |
SHK Hodonín – Mor. Budějovice | 4:3 (po pr.) | | | Orlová – Žďár n/S | 4:5 (kon.) | | | Opava – Tábor | 3:0 (kon.) |
Nový Jičín – David Servis | 4:1 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Pelhřimov | 2:1 (kon.) | | | Kopřivnice – Písek | 3:0 (kon.) |
Šumperk – Havlíčkův Brod | 8:6 (kon.) |
Studénka – Bohumín | 6:5 (po pr.) | | | HC Domažlice – HC Rokycany | 7:8 (kon.) | | | HC Baník Sokolov B – Čerti Ostrov | 5:4 (3:2 po s.n.) |
Radomyšl – Humpolec | 5:4 (po pr.) | | | Třemošná – Tachov | 7:3 (kon.) | | | HC Varnsdorf – Gepardi Jablonec | 3:4 (kon.) |
Č. Lípa – HC Jičín | 3:2 (kon.) | | | Klatovy – Kaznějov | 14:1 (kon.) | | | Králův Dvůr – Příbram | 3:10 (kon.) |
Strakonice – Hluboká n.V. | 8:5 (kon.) | | | Cheb – Mar.Lázně | 6:5 (kon.) | | | Rosice – Boskovice | 0:7 (kon.) |
Velká Bíteš – Uh. Hradiště | 5:4 (1:0 po s.n.) | | | Březina – Kroměříž | 1:2 (kon.) | | | Břeclav – Uh.Brod | 4:5 (kon.) |
Brumov – Vel. Meziříčí | 1:10 (kon.) | | | H. Benešov – Frýdek-M. "B" | 6:3 (kon.) | | | SK Karviná – Rožnov p. R. | 4:2 (kon.) |
Mělník – Kralupy n. Vltavou | 5:4 (kon.) | | | V.Popovice – Lev Benešov | 8:3 (kon.) | | | Mladá Boleslav B – Vlašim | 3:1 (kon.) |
Trstěnice – Nejdek | 1:5 (kon.) | | | Blansko – Uničov | 5:2 (kon.) | | | Krnov – Nový Jičín B | 14:1 (kon.) |
Hvězda Praha – HC TNP Praha | 3:6 (kon.) | | | Neratovice – Slaný | 3:5 (kon.) | | | Tábor B – HC Vimperk | 2:3 (po pr.) |
Kobra Praha B – Zbraslav | 3:4 (kon.) |
Litoměřice – Litvínov B | 2:5 (kon.) |
Roudnice – Klášterec nO | 2:4 (kon.) |
konec
HC VERVA Litvínov
3:4
(0:1, 2:1, 1:2)
HC Dynamo Pardubice
53:50
|
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Antonín Dušek – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
|
53:41
|
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Ty Wishart – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
|
49:33
|
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Jan Ščotka – 2 min., držení).
|
|
41:27
|
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Viktor Hübl – 2 min., hákování).
|
|
35:32
|
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Ty Wishart – 2 min., vysoká hůl).
|
|
26:21
|
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Juraj Mikúš – 2 min., vysoká hůl).
|
|
24:34
|
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Petr Sýkora – 2 min., držení).
|
|
10:10
|
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Petr Sýkora – 2 min., nesportovní chování).
|
|
03:34
|
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Rostislav Marosz – 2 min., držení hole).
|
Branky a nahrávky:
21. M. Hanzl (Petružálek), 21. Válek (V. Hübl), 57. Trávníček – 16. Skokan, 32. Perret (Vondráček, Wishart), 47. Vondráček (Dušek, Hrabal), 53. Děrvuk (Mandát)
Rozhodčí: Jeřábek, Pražák – Pešek, Lučan
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC VERVA Litvínov:
Janus (Hanuljak) – Baránek, Sörvik, Ščotka, Hunkes, Suchánek, Romančík, Březák – M. Hanzl, J. Mikúš, Petružálek (A) – F. Lukeš, V. Hübl (A), Válek – Trávníček (C), Gerhát, J. Černý – Jurčík, Řehoř, Jícha.
Náhradníci:
Trenér:
HC Dynamo Pardubice: Klouček (Kacetl) – Wishart, Cardwell, Trončinský, Holland, Děrvuk, Hrabal, Budík – Treille (A), Bubela, Skokan – Rolinek (C), Marosz, P. Sýkora (A) – Perret, Dušek, Vondráček – Kusý, Poulíček, Mandát.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Dynamo Pardubice: Klouček (Kacetl) – Wishart, Cardwell, Trončinský, Holland, Děrvuk, Hrabal, Budík – Treille (A), Bubela, Skokan – Rolinek (C), Marosz, P. Sýkora (A) – Perret, Dušek, Vondráček – Kusý, Poulíček, Mandát.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Jeřábek, Pražák – Pešek, Lučan
Diváci:
Sabina Šťástková