Třinec – Liberec 5:3 (kon.) | Zlín – K. Vary 1:4 (kon.) | Chomutov – Litvínov 1:2 (po pr.)
Mladá Boleslav – Kometa Brno 2:1 (kon.) | Pardubice – Sparta 4:5 (po pr.) | Plzeň – Vítkovice 2:3 (1:3 po s.n.)
Olomouc – Mountfield HK 3:1 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
4:5 (1:0, 1:1, 2:3 - 0:1)
HC Sparta Praha
Neděle 04.11.2018, 17:00 • ČSOB Pojišťovna ARENA • Tipsport extraliga • 17. kolo

Nejlepší hráči: Miloš Bubela – Jeremie Blain (19:42:30)

Zápas je za námi. Nutno podotknout, že to byl velmi vyrovnaný zápas, a tak konečná remíza byla zasloužená. V prodloužení nejdříve domácí nedokázali využít přesilovou hru a následně se prosadili hosté, kteří si z Pardubic vezou dva body.

62:55 Jeremie BLAIN - 4:5

62:55
    Sparta právě vstřelila branku!
    Tak nakonec si dva body z Pardubic odveze Sparta. Lukáš Pech našel na levé straně zcela volného JEREMIEHO BLAINA, který prostřelil Ondřeje Kacetla – 4:5! Asistence: Lukáš Pech, Robert Říčka.

62:34
    Jacob Cardwell se dostal do dobré střelecké pozice, ovšem Matěj Machovský dokázal kanadského beka vychytat.

61:42
    Miloš Bubela to zkusil z velkého úhlu, ale branku netrefil. Sparta je již kompletní.

61:09
    Marek Trončinský to vzal na sebe a tvrdě vystřelil, ovšem naneštěstí pro Pardubice netrefil branku.

60:42
    Sparta se zatím dobře brání pardubické přesilové hře.

60:01

Ve třetí třetině se diváci dočkali celkem pěti branek. Velmi vyrovnané utkání míři zaslouženě do prodloužení, kde Pardubice budou hrát přesilovou hru čtyři na tři.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:41
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Jan Buchtele – 2 min., sekání).

59:21
    Zakázané uvolnění Sparty.

58:27
    Pardubice mají v závěrečné minutě kotouč na hokejce a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.

57:35
    Tentokrát se Sparta drží v útočném pásmu, ovšem Ondřej Kacetl zasahovat nemusel.

56:48
    Ani jeden z týmů nechce udělat v závěru zápasu osudovou chybu, a tak se hraje zejména ve středním pásmu. Uvidíme, jestli se dočkáme prodloužení.
    56:25 Tomáš ROLINEK - 4:4

Petr Peleška

Branky a nahrávky: 8. Marosz (Trončinský, P. Sýkora), 31. Treille (Dušek, Bubela), 47. Bubela (Perret), 57. Rolinek (Trončinský, P. Sýkora) – 25. Říčka (Kumstát, Blain), 44. Blain (P. Vrána, Kudrna), 48. Buchtele (Kudrna, Blain), 55. Jarůšek (Kudrna, Košťálek), 63. Blain (Pech, Říčka)

HC Dynamo Pardubice: Kacetl (Klouček) – Trončinský, Holland, Wishart, Cardwell, Děrvuk, Hrabal, Budík – Rolinek (C), Marosz, P. Sýkora (A) – Treille (A), Bubela, Skokan – Perret, Dušek, Vondráček – Kusý, Poulíček, Mandát.
    HC Sparta Praha: Machovský (Honzík) – Košťálek, T. Pavelka, Tomáš Dvořák, Delisle, Blain, Gregorc – Kumstát, Pech (A), Říčka – Rousek, Sill, Jarůšek – Buchtele, P. Vrána (C), Kudrna – Pšenička, Smejkal, Beran.

Rozhodčí: Hradil, Kika – Lhotský, Malý