Minsk – Barys 2:3 (kon.) | Nižněkamsk – Kazaň 3:2 (2:1 po s.n.) | N.Novgorod – Ufa 3:1 (kon.)
Omsk – Vladivostok 3:1 (kon.) | Viťaz – Kunlun 1:2 (kon.) | HC Slovan – Jaroslavl 0:3 (kon.)

Tomáš Mertl (KUN) 0+0, 1 střela, čas na ledě 16:55
    Tomáš Kundrátek (KUN) 0+0, 4 střely, čas na ledě 21:41 (17:19:27)

V tomto dramatickém zápase padly tři branky. Jako první se prosadil hostující Brandon Yip. Následně ve dvacáté deváté minutě vyrovnal Alexandr Nikulin. Rozhodující branku vstřelil z kraje třetí třetiny bleskově po vhazování Wojtek Wolski.

59:59
    Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Wojtek Wolski – 2 min., podrážení).

59:35
    Icing se nepíská, hra pokračuje dál.

59:15
    Rána od modré čáry končí nad brankou, hosté jsou pod velkým tlakem.

58:54
    Joni Ortio míří na střídačku, domácí budou hrát v šesti. Mají buly v útočném pásmu.

58:34
    Domácí stále prohrávají o jednu branku, nemohou se dostat do útočného pásma.

58:00

57:41
    Red Star Kunlun vyhazuje přes všechny čáry.

57:16
    Velkou šanci měl nyní jeden z domácích hráčů-. Barry Brust kotouč dokázal se štěstím vyrazit.

56:24
    Domácí celek má možnost v závěru zápasu hrát přesilovku, ve které se může pokusit o vyrovnání.

56:00
    Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Ondřej Vitásek – 2 min., podrážení).

55:25
    Hostující celek se nyní dostal do přečíslení dva na jednoho. Kotouč ale po střele končí mim branku.

54:21
    Cory Kane mohl navýšit vedení hostujícího celku, jeho ránu kryje domácí gólman. a tak přerušuje hru.

Dnešní utkání sleduje 4 723 diváků.

53:20
    Sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí momentálně k vidění není.

52:40
    Kunlun získal kotouč, a tak se může hostující celek pokusit o zisk útočného pásma.

52:12
    Domácí hráči zkrátili střídání, do hry se dostávají častěji, a tak se pokouší zvýšit tempo utkání.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 29. A. Nikulin (Voronkov, Kokarev) – 25. Yip (Sundström, Wolski), 42. Wolski (Sundström)

HC Viťaz Moskevská oblast: Ortio (Samonov) – Katičev, Mozík, Stasenko, Jevsejenkov, Voronkov, S. Romanov, Golovkov – A. Sjomin, Hrivík, M. Aaltonen – P. Černov, Rendulić, Makejev – Kokarev, Švec-Rogovoj, Stoljarov – N. Komarov, A. Nikulin, Mojsejev.
    Red Star Kunlun: Brust (C. Sun) – V. Lajunen, Järvinen, Kundrátek, Jüe, Vitásek, Bartley – Wolski, Sundström, Beck – Yip, Palola, Lundh – Fontain, Kane, Mertl – Jaw, Squires, Latta.

Rozhodčí: Morozov, Ščerrig – Ivanov, Lazarev

Diváci: 4 723