Olomouc – Žďár n/S 4:3 (kon.) | Vsetín – Zlín 3:2 (kon.) | Kladno – HC Litvínov 3:7 (kon.)
Havlíčkův Brod – Mountfield HK 2:5 (kon.) | Havířov – Třinec 3:2 (po pr.) | Sparta – Liberec 7:3 (kon.)
Pardubice – Mladá Boleslav 1:2 (po pr.) | Přerov – Vítkovice 2:3 (kon.) | Slavia – Chomutov 4:2 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
2:5 (1:1, 1:3, 0:1 - N 1:0)
Mountfield HK
Sobota 03.11.2018, 13:45 • Zimní stadion Kotlina • DHL Extraliga juniorů • Skupina B

Pro dnešek je to ode mně vše. Děkuji vám za pozornost a u dalšího textového přenosu se těším na počtenou. Dovolte mi, abych vás pozval na utkání havlíčkobrodského A-mužstva, které hraje za necelou hodinu v Šumperku

. (16:18:44)

Utkání dvou tabulkových soupeřů nepostrádal nic ze své hokejové krásy a po vítězství 5:2 si odváží velmi cenné tři body hokejisté Hradce Králové. Bruslaři si spravili chuť v nadstavbě, kde se trefil Jiří Hromádka.

64:14
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Bonusový bod zůstává v Kotlině! Adam Dvořák našel na levé straně rozjetého JIŘÍHO HROMÁDKU, který se nacházel na pravém kruhu. Člen třetí útočné formace střelou zápěstím trefil přesně levý horní roh Dvořákovy svatyně, jenž neměl na přesnou ránu nárok! Asistence: Adam Dvořák a Tomáš Kulhánek.

64:05
    Oba týmy si vytvořily několik šancí, avšak střelci byli nepřesní.

63:25
    Tyč zvoní i na druhé straně! Vaňous trefil taktéž spojnici tyčí!

63:12
    Sklenář ve skvělé pozici nedává.

62:41
    Petržilka nahrál Vaňousovi, avšak jeho pokus s klidem lapil Dvořák, který se stihl včas přesunout.

61:55
    Petr Poppel z levé strany trefil spojnici tyčí!

61:42
    Tadeáš Pinkas se proháčkoval po levé straně, až před Krále, na kterého bekhendovým zakončením neprostřelil.

61:08
    Hosté jsou v útočném pásmu, odkud puk vyvezl jeden z obránců.

60:30
    Protiútok na druhé straně a svižnou přihrávku Síly zastavil obětavým pádem jeden z obránců.

60:09
    První šanci měli domácí, ale ti byli nepřesní.

60:01

Ve třetí třetině byl jednoznačně lepší královéhradecký Moutfield, který si vytvořil řadu šancí, avšak ty skončily na bravurním brankáři Královi. Maskovaného muže Bruslařů prostřelil ve 45. minutě Dalibor Ďuriš. Následuje pětiminutové prodloužení.

59:56
    Dvořák vyjel pro puk, který rozehrál na své spoluhráče.

59:46
    Pinkasův pokus od levého kruhu končí v lapačce Krále, jenž je hrdinou posledních minut.

59:20
    Domácím se nedaří získat kotouč a hosté si dělají co chtějí.

Štěpán Ondráček

Branky a nahrávky: 2. Petržilka (Cachnín, Holenda), 24. Cachnín (Tecl, Holenda), 65. Hromádka (A. Dvořák, Kulhánek) – 15. Poppel, 22. Do. Šedivý (Naar), 35. Poppel (Kukla, Pinkas), 38. Lang (Do. Šedivý, Voňka), 45. Ďuriš

BK Havlíčkův Brod: Král (Nedvěd) – A. Dvořák, Najman, Pejchal, Krejčí, Adam, Kerber – Vaňous, Tecl (C), Fiala – Kopic, Cachnín (A), Holenda – Petržilka, Kulhánek, Hromádka – Kohout, Švec, Košťál
    Mountfield HK: D. Dvořák (Vacek) – Kukla (C), Voňka, Naar, Janoušek, Perička, Pěnčík, Kynčl – Do. Šedivý (A), Sklenář (A), Ďuriš, Pinkas, Hrabčák, Kašpar, Síla, Jušta, Lang, Poppel

Rozhodčí: Ivan Čuňočka – Jan Vašíček, Henrich Kráľ