Olomouc – Žďár n/S 4:3 (kon.) | Vsetín – Zlín 3:2 (kon.) | Kladno – HC Litvínov 3:7 (kon.)
Havlíčkův Brod – Mountfield HK 2:5 (kon.) | Havířov – Třinec 3:2 (po pr.) | Sparta – Liberec 7:3 (kon.)
Pardubice – Mladá Boleslav 1:2 (po pr.) | Přerov – Vítkovice 2:3 (kon.) | Slavia – Chomutov 4:2 (kon.)
HC ZUBR Přerov
2:3 (2:1, 0:2, 0:0 - N 1:0)
HC Vítkovice Ridera
Sobota 03.11.2018, 16:00 • MEO Aréna, Přerov. • DHL Extraliga juniorů • Skupina D

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek víkendu. (18:16:56)

Zápas je u konce. Přerov bere po krásné střele Patrika Mašína z první minuty prodloužení alespoň bod. Tři za výhru v řádné hrací době si vysloužily Vítkovice, a to těsným poměrem 3:2.

60:39
    Přerov právě vstřelil branku!
    Krásný moment. PATRIK MAŠÍN se rozjel s pukem na holi a z levé strany švihem povedeně vymetl vzdálenější šibenici hostující klece.
    Asistence: Szymon Bieniek.

60:22
    Přerov operuje s pukem na holi, ale zatím branku soupeře neobléhá.

60:03
    První buly prodloužení berou po boji domácí hráči.

60:01

Konec třetí třetiny, Vítkovice berou po těsném triumfu 3:2 v Přerově tři body. Domácí se ještě snažili, ovšem vyrovnat se jim nepovedlo. Následuje nadstavba a boj o čtvrtý bod.

59:55
    Fridrich střilel do odkryté klece, ovšem jeho střelu poslal mimo nohama poslední přerovský hráč.

59:48
    Po vyhraném buly přišla rána z pravé strany, kterou Piták kryl. Poté se před ním strhla ještě krátká, ovšem zbytečná mela. Přerov po ní přichází o útočné pásmo.

59:44
    Indrák to ze střední třetiny zkusil samostatnou akcí, Vítkovičtí nakonec kotouč ztečovali mimo hřiště. Buly před Pitákem.

59:14
    Běží poslední minuta třetí části a Vítkovice vyhodily puk na zakázané uvolnění.

58:35
    Pohlovu střelu od modré čáry vyrazil do rohu betony Piták. Rána Bienieka byla ztečována na zadní mantinel a poté jeden z domácích chtěl zakončovat přímo ve chvíli, kdy nebyl brankář hostů v optimální pozici pro to cokoliv chytit. Trefil ovšem jen boční oblouk klece!

58:16
    Pohl s trochou štěstí poslal puk na spoluhráče, kteří pronikli k Pitákovi. z ostrého úhlu to zkoušel Indrák, ovšem gólman kotouč tečoval do ochranné sítě.

57:53
    Od modré vypálil Pohl a u levé tyče se strhl krátká mela, Piták ale celou situaci ustál a kotouč za svá záda nepustil. Následuje hostující icing.

57:39
    Domácí to zkoušejí bez gólmana se šesti muži v poli!

57:39
    Konec time-outu.

57:39
    Přerov si bere oddechový čas.

Petr Komárek

Branky a nahrávky: 4. Paťava (Mašín), 11. Borot (Takáč), 61. Mašín (Bieniek) – 12. Blaško (Beránek, Zapletal), 24. Bernovský (Fridrich, Kunc), 25. Fridrich (Kunc)

HC ZUBR Přerov: Šimonů (Postava) – Kopeček, Tischer, Pohl, Takáč, Bieniek, Gréč, Moučka – Ryšavý, Hradil (A), Borot, Indrák (A), Krátký, Chytil, Paťava, Zmeškal (C), Šimanský, Tarnoczy, Mašín
    HC Vítkovice Ridera: Piták (Dolíška) – Kunc, Smička, Zapletal, Vacula, Ficek, Věntus (A) – Konečný, Fridrich, Tvrdý, Bernovský (C), Krška, Lewandowski, Vojtovič, Beránek, Mrva (A), Blaško, Potočný

Rozhodčí: Antonín – Brzobohatý, Komínek