SHK Hodonín – Mor. Budějovice 4:3 (po pr.) | Orlová – Žďár n/S 4:5 (kon.) | Opava – Tábor 3:0 (kon.)
Nový Jičín – David Servis 4:1 (kon.) | Val. Meziříčí – Pelhřimov 2:1 (kon.) | Kopřivnice – Písek 3:0 (kon.)
Šumperk – Havlíčkův Brod 8:6 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
8:6 (3:1, 3:1, 2:4)
BK Havlíčkův Brod
Sobota 03.11.2018, 17:00 • Zimní stadion Šumperk • 2. liga - Jih a Východ (ČR) • 15. kolo

Já vám děkuji za pozornost a zase brzo u dalších přímých přenosů na počtenou. (19:35:45)

Je konec naprosto neuvěřitelné bitvy, ve které si oba týmy sáhly na dno! Hosté vstali z popela a naháněli Šumperk v poslední třetině. Ale manko nakonec smazat nedokázali. Strhující souboj dvou silných celků vyhrál v divoké přestřelce Šumperk 8:6, navíc v parádní atmosféře. Tomu zápasu nechybělo nic! Klobouček dolů.

59:34
    Draci právě vstřelili branku!
    A teď zase štěstí výrazně přálo Drakům! Prudké vyhození od mantinelu se odrazilo nečekaně od sloupku na začátku šumperské střídačky do středu kluziště a IVAN ĎURAČ zakončil do prázdné branky! Bez asistence.

59:06
    Brod vyhrál buly.

59:02
    Další závar před Kristínem, ale ten včas kryje puk před dotírajícím Voříškem.

58:51
    Hosté znovu bez brankáře a v útočném pásmu.

58:25
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    A je tu další gól a hosté nahání náskok Draků i nadále! Navíc si domácí již nemohou samozřejmě vzít na uklidnění oddechový čas! Tečí před Kristínem se prosazuje KRYŠTOF KULHÁNEK. Asistence: Miroslav Třetina a Patřik Kadeřávek.

58:10
    Kristín vyráží střelu od modré do ochranné sítě!

58:05
    Trest za střídačku odpyká Libor Šíp.

58:05
    Fatální problém pro Šumperk! Ten hrál v šesti! A jak jsem nastínil již o přestávce před třetí třetinou, tenhle zápas prostě ještě není rozhodnutý!

57:53
    Po dalším výpadu se Draci osvobozují.

57:16
    Čuřík s Pláškem zkušeně drželi čas, nakonec ještě zahrozili.

56:55
    Hosté již mají Marka v brance, teď navíc vystřelili, ovšem do ofsajdové pozice. Hra se přesune mimo šumperské obranné pásmo.

56:06
    A další velmi šťastný gól Brodu! Nepřesná rána od modré trefila do brusle TOMÁŠE CHLUBNU, načež puk zamířil do branky. Asistence: Vojtěch Šmíd a Filip Beneš.

56:03

55:47
    Vyhození přes všechny čáry minulo branku Brodu.

55:10
    Hosté znovu nastěhovaní v útočném pásmu čelí přesilovce soupeře, podpořené hrou bez brankáře!

Jaroslav Svoboda

Branky a nahrávky: 5. Drtil (M. Haloda, Plášek), 8. Čuřík (Romančík, Drtil), 14. Vorobjev (Ďurač, Hroch), 23. Vorobjev (Ďurač, Hroch), 32. Ďurač (Vorobjev), 34. Sedlák (Drtil, Čuřík), 47. Sedlák (Plášek), 60. Ďurač – 2. Voříšek (Milfait, Vala), 39. Milfait (Voříšek), 43. Ludvík, 55. Voříšek (Milfait, Kulhánek), 57. Chlubna (Šmíd, Beneš), 59. Kulhánek (Třetina, Kadeřávek)

DRACI PARS ŠUMPERK: Kristín (O. Haloda) – Vaněk, Gewiese, Drtil, M. Haloda, Řezáč, Sedlák – Pokorný, Romančík, Hroch, Ďurač, Urban, Plášek, Šíp, Antonov, Blecha, Čuřík, Vorobjev, Ostřanský
    BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – Kulhánek, Šmíd, Nepokoj, Vala, Kadeřávek, Dudycha – Kuchta, Ludvík, Michálek, Voříšek, Chlubna, Přidal, Beneš, Třetina, Milfait, Kozlík, Blinka

Rozhodčí: Velčovský – Bubela, Blažek