Montreal – Tampa 1:4 (kon.) | Washington – Dallas 3:4 (po pr.) | NY Islanders – New Jersey 3:0 (kon.)
Pittsburgh – Toronto 0:5 (kon.) | Detroit – Edmonton 3:4 (kon.) | St. Louis – Minnesota 1:5 (kon.)
Nashville – Boston 1:0 (kon.) | Vegas – Carolina 3:0 (kon.) | Calgary – Chicago 5:3 (kon.)
Los Angeles – Columbus 4:1 (kon.) | San Jose – Philadelphia 4:3 (po pr.)
Los Angeles Kings
4:1 (1:0, 1:0, 2:1)
Columbus Blue Jackets
Neděle 04.11.2018, 03:30 • Staples Center, Los Angeles • NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (06:19:24)

Dnešní utkání sledovalo 18 230 diváků.

1. Jeff CARTER (LAK) 1 + 1
    2. Dustin BROWN (LAK) 1 + 2
    3. Jack CAMPBELL (LAK) 22 zák., 3 góly, 96,3%.

Československá stopa v utkání:

Do dnešního utkání nezasáhl žádný český nebo slovenský hokejista.

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Los Angeles: 29

Columbus: 27.

Zápas končí jasným vítězstvím Los Angeles, které o svém triumfu rozhodlo dvěma góly v poslední třetině, navíc při vlastním oslabení, kdy definitivně srazilo soupeře na kolena. Columbus oživil naděje na body v samém úvodu třetího dějství, kdy snížilo na 1:2 ze svého pohledu, navíc se mu nabízela i přesilová hra, ale ta nakonec, paradoxně, zpečetila jeho dnešní prohru.

59:04
    To jsme již v poslední minutě zápasu, Los Angeles již v klidu dohraje tento duel, v němž dvojnásobně překonalo svůj průměrný gólový účet z předchozích zápasů.

58:41
    Zakázané uvolnění Columbusu, hra se vrací před Bobrovského.

58:08

57:55
    Až nyní se hosté dokázali usadit v útočném pásmu, těsně před koncem jejich přesilové hry.

57:10
    Alexander Wennberg (Columbus) chtěl zavést puk do útočného pásma, ale udělal kličku navíc, je pískán ofsajd.

56:50
    Ale je vidět, že hostům se vůbec nedaří, puk přeskakuje hokejky, dnes to na body prostě není, z pohledu Columbusu.

56:30
    Columbus se dostává do útočného pásma.

56:08
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Matt Luff – 2 min., hákování).

55:49
    Hraje se poslední pětiminutovka třetí třetiny a pravděpodobně i tohoto zápasu.

54:10
    Dustin Brown (Los Angeles) zavezl puk za branku Columbusu, ale pak o něj přišel a hosté se dostali ze třetiny.

53:15
    Nahozený puk v podání hostů, Kovalčuk ho ale vrací zpět do středního pásma.

52:40
    Až Anže Kopitar dokázal dostat puk ze třetiny Kings, na zádech si veze Panarina, ten se k puku nedostal.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 13. Iafallo (D. Brown, J. Carter), 31. J. Carter (Kovalčuk, Doughty), 48. Kopitar (D. Brown, Doughty), 49. D. Brown (TS) – 41. Werenski (Jenner, J. Anderson)

Los Angeles Kings: J. Campbell (Budaj) – Doughty, Forbort, Martinez, Muzzin, Fantenberg, Phaneuf – D. Brown, Kopitar, Iafallo – Toffoli, J. Carter, Pearson – Lewis, Kempe, Kovalčuk – Luff, N. Thompson, Clifford.
    Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – S. Jones, Werenski, Nutivaara, R. Murray, D. Savard, Harrington – Atkinson, Dubois, Panarin – J. Anderson, Jenner, N. Foligno – Duclair, Wennberg, Bjorkstrand – Hännikäinen, Dubinsky, Riley Nash.

Rozhodčí: Brenk, Charron – MacPherson, Devorski

Diváci: 18 230