Uničov – Vel. Meziříčí 0:3 (kon.) | Vrchovina – Kroměříž 2:3 (kon.)
SFK Vrchovina Nové Město na Moravě
2:3 (1:1)
SK Hanácká Slavia Kroměříž
Neděle 04.11.2018, 14:00 • Vrchovina Aréna, Nové Město na Moravě • Moravskoslezská fotbalová liga • 14. kolo

Dnešní utkání sledovalo 370 diváků. (15:53:10)

Co se děje po utkání? Na stadionu probíhá disciplína hod pivem na dálku, kdy to na hřiště hezky létá. Hosté ironicky tleskají, nicméně to už je celkem jedno. V bojovném zápase, který fotbalové krásy mnoho nenabídl Kroměříž ve druhé půli dokázala otočit stav zápasu a dostat se do náskoku 3:1. Oba góly padly prakticky po přímých kopech. Náskok však ještě SFK snížilo o jednu branku, když se 15 minut před koncem prosadil z brejku Duba. Více se toho již nestalo a poslední domácí utkání podzimu končí pro SFK prohrou 2:3 a také ostudou z hlediska chování domácích fanoušků. Z mé strany je to dnes vše, přeji vám příjemný zbytek víkendu a na jaře se z Nového Města na Moravě budu opět těšit.

90+3

90+2
    Vícha jakožto poslední instance odehrál míč z vlastního vápna a zároveň prakticky ukončuje zápas.

90+1
    Nastavují se dvě minuty. Ty zahájí Floder výkopem od vlastní branky. Ještě před tím však jde dolů Okleštěk, místo něj Prajza.

90
    Hosté ve vápně získali dobrým pohybem míč a vyhnali soupeře až před vlastní branku. Nevíme, kolik se nastaví.

89
    Silnému při zpracování uskočil balon z nohy za postranní čáru. Nové Město rychle pospíchá dopředu. Vybojovalo si out.

89
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Kovář, přichází Mlýnek Martin.

88
    Na rohový kop si dokonce naběhl i Juran, ale nebyl vůbec užitečný, Michal rozehrál špatně a Kroměříž se ubránila. Navíc je signalizován ofsajd.

86
    Jdeme do posledních minut dnešního mače, domácí rozehráli faul od vlastní střídačky. kroměřížská obrana se nepohodla a domácí mají roh.

85
    Domácí mohli srovnat! Kamil Skalník centrem napříč vápnem výborně našel jednoho z domácích, ten úplně sám před Floderem však trefuje přímo jeho náruč!

84
    Hosté kombinují na své polovině s gólmanem, který poslal hosty rychle dopředu.

83
    Duda se hned po nástupu na hřiště uvedl útočným faulem ve vápně na Motala. Floder v klidu dojde pro balon a rozehraje nakrátko.

83
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Skalník Michal, přichází Duda.

81
    Juran nejprve výborně zasáhl proti střílejícímu Silnému, následně zasáhl i proti střele Víchy, která šla do vlastní branky!

80
    Dloubáček na Silného mířil do ofsajdové pozice a SFK pospíchá do útoku.

80
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Hirsch, přichází Mlýnek Vít.

79
    Michal Skalník nejprve sundal na zem Silného, mstitel Okleštěk provedl to samé na Skalníka, pískán je faul na domácího hráče.