Sparta – Slavia | 2:2 (kon.) |
Žižkov – Třinec | 0:3 (kon.) | | | Vlašim – Chrudim | 2:1 (kon.) | | | Č. Budějovice – Jihlava | 2:0 (kon.) |
Brno – Vítkovice | 4:1 (kon.) |
Manchester City – Southampton | 6:1 (kon.) | | | Chelsea – Crystal Palace | 3:1 (kon.) |
Eibar – Alavés | 2:1 (kon.) | | | Villarreal – Levante | 1:1 (kon.) | | | Huesca – Getafe | 1:1 (kon.) |
Real Sociedad – Sevilla | 0:0 (kon.) | | | Real Betis – Celta Vigo | 3:3 (kon.) |
Mönchengladbach – Düsseldorf | 3:0 (kon.) | | | Mohuč – W. Brémy | 2:1 (kon.) |
Lazio – Spal | 4:1 (kon.) | | | Chievo – Sassuolo | 0:2 (kon.) | | | Parma – Frosinone | 0:0 (kon.) |
Sampdoria – Turín | 1:4 (kon.) | | | Bologna – Atalanta BC | 1:2 (kon.) | | | Udinese – AC Milán | 0:1 (kon.) |
Nantes – Guingamp | 5:0 (kon.) | | | Saint-Étienne – Angers | 4:3 (kon.) | | | Montpellier – Marseille | 3:0 (kon.) |
Jablonec – Sparta | 0:4 (kon.) | | | Teplice – Dukla Praha | 2:4 (kon.) | | | Hr. Králové – Mladá Boleslav | 1:1 (kon.) |
Zlín – Slovácko | 2:3 (kon.) | | | Ostrava – Jihlava | 5:1 (kon.) |
Karlovy Vary – Benešov | 3:4 (kon.) | | | Jirny – Vltavín | 2:2 (4:3 po pen.) | | | Brozany – Zápy | 1:1 (2:4 po pen.) |
Štěchovice – Olympia Radotín | 1:3 (kon.) |
Uničov – Vel. Meziříčí | 0:3 (kon.) | | | Vrchovina – Kroměříž | 2:3 (kon.) |
Wigan – Leeds | 1:2 (kon.) |
Petržalka – Lok. Košice | 2:2 (kon.) | | | Trebišov – Šamorín | 0:2 (kon.) |
Heerenveen – Emmen | 1:1 (kon.) | | | Sittard – Zwolle | 3:0 (kon.) | | | Utrecht – Den Haag | 3:0 (kon.) |
Standard – Antverpy | 0:2 (kon.) | | | Waasland-Beveren – Anderlecht | 1:2 (kon.) | | | Lokeren – Eupen | 2:0 (kon.) |
Sint-Truiden – Waregem | 2:1 (kon.) |
Feirense – Tondela | 2:4 (kon.) | | | Santa Clara – Sporting | 1:2 (kon.) | | | Braga – Setúbal | 2:1 (kon.) |
Austria – Wolfsberger | 2:3 (kon.) | | | Salzburg – Mattersburg | 2:1 (kon.) | | | Rheindorf Altach – Rapid | 2:2 (kon.) |
Columbus – New York RB | 1:0 (kon.) | | | Portland – Seattle | 2:1 (kon.) |
Zenit – Groznyj | 1:0 (kon.) | | | FK Krasnodar – Rostov | 2:2 (kon.) | | | Spartak – Ural | 1:2 (kon.) |
Zagłębie – Korona | 0:1 (kon.) | | | Lech Poznaň – Gdańsk | 0:1 (kon.) |
Benátky n/J – Čáslav | 3:2 (kon.) |
konec
AS Saint-Étienne
4:3
(2:2)
Angers SCO
Štěpán Slovák
Branky:
26. Diony (Perrin), 45+1. Debuchy (Kolodziejczak), 73. Manceau (vla.), 89. Hamouma (Cabella) – 24. Pavlović, 45+4. Tait (Pavlović), 71. Bahoken (Tait)
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 8:6. Střely mimo: 10:4. Rohy: 9:5. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 8:10.
Rozhodčí: Léonard – Pasqualotti, Hebrard
Diváci:
Karty: 50. Nordin (SET) – 29. Reine-Adélaïde (AGR)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 8:6. Střely mimo: 10:4. Rohy: 9:5. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 8:10.
AS Saint-Étienne:
Ruffier – Debuchy (87. Monnet-Paquet), Perrin (C), Subotić, Kolodziejczak – Selnaes, M'Vila – Cabella, Chazrí, Nordin (62. Salibur) – Diony (74. Hamouma).
Náhradníci: Moulin – Saliba, Salibur, Hamouma, Monnet-Paquet, Dioussé, Berić.
Trenér:
Angers SCO: Butelle – Manceau, Thomas, Pavlović, Bamba (87. Andreu) – Santamaría – Reine-Adélaïde, Capelle, N'Doye (C), Tait (78. Fulgini) – Bahoken (81. López).
Náhradníci: Boucher – Andreu, López, Fulgini, Kanga, El Mellali, Mouanga.
Trenér:
Náhradníci: Moulin – Saliba, Salibur, Hamouma, Monnet-Paquet, Dioussé, Berić.
Trenér:
Angers SCO: Butelle – Manceau, Thomas, Pavlović, Bamba (87. Andreu) – Santamaría – Reine-Adélaïde, Capelle, N'Doye (C), Tait (78. Fulgini) – Bahoken (81. López).
Náhradníci: Boucher – Andreu, López, Fulgini, Kanga, El Mellali, Mouanga.
Trenér:
Rozhodčí: Léonard – Pasqualotti, Hebrard
Diváci:
Bez frází v knižní podobě, nebo Kalendář Bez frází 2019 s erotickým nádechem. Obě knihy jsou k dostání i v Síni slávy českého hokeje.
Střely na branku: 8:6. Střely mimo: 10:4. Rohy: 9:5. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 8:10.
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Mathieu Debuchy, přichází Kévin Monnet-Paquet.
Bez frází v knižní podobě, nebo Kalendář Bez frází 2019 s erotickým nádechem. Obě knihy jsou k dostání i v Síni slávy českého hokeje.