Třinec – Liberec 5:3 (kon.) | Zlín – K. Vary 1:4 (kon.) | Chomutov – Litvínov 1:2 (po pr.)
Mladá Boleslav – Kometa Brno 2:1 (kon.) | Pardubice – Sparta 4:5 (po pr.) | Plzeň – Vítkovice 2:3 (1:3 po s.n.)
Olomouc – Mountfield HK 3:1 (kon.)
Berani Zlín
1:4 (0:1, 0:2, 1:1)
HC Energie Karlovy Vary
Neděle 04.11.2018, 15:30 • Zimní stadion Luďka Čajky • Tipsport extraliga • 17. kolo

58:30
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Ondřej Beránek – 2+2 min, hrubost).
    Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Ralfs Freibergs – 2+2 min, hrubost).
    Ještě tu jsou menší osobní tresty pro oba hráče za menší šarvátku, kterou způsobili. Hrát se bude v pěti na obou stranách.

50:02
    Zlín má další šanci. Matic Podlipnik se proviňuje hákováním a půjde si odpykat dvě minuty. Jedna z posledních šancí pro domácí celek.

46:44
    Zlín dostává šanci na další branku. Sabahudin Kovačevič se proviňuje podrážením a Berani tak mají šanci na návrat do zápasu v podobě dvouminutové přesilovky.

40:26
    A je tu další oslabení pro Zlín. Dalším podražením se proviňuje Pavel Kubiš a domácí tak čeká dvouminutové oslabení.

38:53
    Nájezd pro Zlín! Vladimír Sičák zahákoval ujíždějící domácího útočníka a nyní to bude na Novotném! Nájezd provede Zdeněk Okál.

25:06
    Vary si zahrají už čtvrtou přesilovku utkání. Jakub Šlahař se jako další hráč proviňuje držením a oslabí tak svůj tým na další dvě minuty.

19:06
    Zlín ale páchá další nedovolený zákrok. Nyní to byl Antonín Honejsek, který si pomohl držením protihráče. Pro něj to tak budou dvě trestné minuty.

17:52
    Síly na ledě se na chvíli vyrovnají a poté si zahraje přesilovku Zlín. David Gríger podržel hůl zlínského útočníka, který kvůli tomu skončil na zemi. Půjde si tak odpykat dvě minuty.

16:42
    Zlín má další problém, bude hrát oslabení. David Nosek podrazil svého protihráče a oslabí tak svůj tým na dvě minuty.

12:15
    Adam Lapšanský při souboji o puk podrazil zlínského hráče a půjde si tak odpykat dvě trestné minuty.

01:28
    Hosté si navíc zahrají první přesilovku. Jakub Herman podrazil svého protihráče a vyfasuje tak dvouminutový trest.

Lukáš Mihal

Branky a nahrávky: 43. Šlahař (Anděl, Žižka) – 16. T. Mikúš (R. Vlach, O. Beránek), 34. Gorčík (Lapšanský), 38. Balán (Šenkeřík, O. Beránek), 42. Gríger (Skuhravý)

Berani Zlín: J. Sedláček (Štůrala) – Freibergs, Ferenc, Žižka (C), Řezníček, Valenta, Nosek (A), Gazda – Kubiš (A), Fořt, J. Ondráček – Herman, Honejsek, Šlahař – Poletín, P. Sedláček, Okál – Anděl, Popelka, E. Kulda.
    HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Závorka) – Plutnar, Šenkeřík, Kovačevič, Podlipnik, Sičák (A), M. Rohan, Šafář – T. Rachůnek, Gríger, Flek – T. Mikúš, R. Vlach, O. Beránek – Stloukal, Skuhravý (C), Gorčík – Lapšanský, Balán (A), Kohout.

Rozhodčí: Pavel Hodek, Roman Mrkva – Jaromír Bryška, David Klouček