Třinec – Liberec 5:3 (kon.) | Zlín – K. Vary 1:4 (kon.) | Chomutov – Litvínov 1:2 (po pr.)
Mladá Boleslav – Kometa Brno 2:1 (kon.) | Pardubice – Sparta 4:5 (po pr.) | Plzeň – Vítkovice 2:3 (1:3 po s.n.)
Olomouc – Mountfield HK 3:1 (kon.)
Piráti Chomutov
1:2 (0:0, 0:0, 1:1 - 0:1)
HC VERVA Litvínov
Neděle 04.11.2018, 15:30 • ROCKNET ARÉNA • Tipsport extraliga • 17. kolo

57:35
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Vladimír Růžička – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Ladislav Romančík – 2 min., hrubost).

46:16
    Domácí se aktivně dostali do pásma a vybojovali přesilovou hru. Jakub Suchánek se skleslou hlavou odjíždí na lavici hanby, verdiktem je nedovolená výstroj.

35:32
    Lukáš Vantuch se pokoušel zachytit vyhození Vervy rukavicí, ale vše bylo až v ofsajdovém postavení. Piráti následně dostali dvě minuty za nesportovní chování.

27:17
    Následně si první přesilovku v utkání zahrají také domácí. Juraj Mikúš inkasuje dvě minuty za podražení, když za brankou k zemi poslal Vantucha.

16:36
    Jen skončila přesilovka Litvínova a hned se bude hrát další. Ivan Huml inkasuje dvě minuty za hákování, domácí opět hrají velice nedisciplinovaně.

14:34
    A následně je tu další trest pro domácí hokejisty. Brett Flemming inkasuje dvě minuty za držení hole a Litvínovské čeká již druhá přesilovka v tomto utkání.

05:46
    Následně si ve střední třetině pomohl nedovoleně chomutovský útočník Petr Koblasa, jenž inkasuje dvě minuty za podražení.

David Panuška

Branky a nahrávky: 41. Marjamäki (Klhůfek) – 46. Trávníček (Gerhát, Jurčík), 64. J. Mikúš (Ščotka, Petružálek)

Piráti Chomutov: Peters (Š. Lukeš) – Flemming, Jank, Knot, Dietz, Valach, Štich, Mrázek – Tomica, Klhůfek, T. Svoboda – Koblasa, Huml, Duda – Marjamäki, Vantuch, J. Stránský – Chrpa, V. Růžička, J. Havel.
    HC VERVA Litvínov: Janus (Hanuljak) – Březák, Baránek, Hunkes, Ščotka, Romančík, Suchánek – Petružálek, J. Mikúš, M. Hanzl – Válek, V. Hübl, F. Lukeš – J. Černý, Gerhát, Trávníček – Jurčík, Řehoř, M. Havelka.

Rozhodčí: Pešina, Pavlovič – Brejcha, Jelínek

Diváci: 5 250 (vyprodáno)